• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Rosienka dovolím si nesúhlasiť. Všeobene je zdravé pribrať tak do 12 kíl bez ohladu na pôvodnú váhu. :slight_smile:
18 kíl zdravé určite nie je :grinning:
25. feb 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, asi mame to iste:-P mne to tiez tak zacalo :pensive: bolest mandle ako besna az do ucha vystrelovalo a soplim tiez, ale uz atb asi zaberaju dnes uz tolko nebolia :wink:
25. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koľko teda pribrať?

Na túto otázku neexistuje celkom presná odpoveď. Veľa totiž závisí od toho, aká je vaša hmotnosť na začiatku tehotenstva. Ak ide o podváhu, môžete v tehotenstve pribrať aj okolo 15-18 kg, ženy s normálnou hmotnosťou by sa mali pohybovať v rozmedzí od 9-12 kg a ženy trpiace nadváhou či obezitou by mali pribrať maximálne do 10 kg. To sú však len orientačné údaje. Každá žena je totiž individuálna a rovnako aj každé tehotenstvo je iné.
25. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, pekny dnik prajem vsetkym.
Tesim sa z vasich dobrych vysledkov testov a verim ze aj tie, ktore na ne este len cakate dopadnu super :wink:
lucy, ja som sa tiez rano zobudila s bolavou mandlou, tak dufam ze to prejde...drahy bol riadne chory tak som to asi dostala od neho :frowning2:
no a co sa tyka tych vah co tu pisete, ja som sa pred tehu cca 2 roky nevazila, takze je pre mna problem zistit kolko som pribrala...len viem ze v tretom mesiaci som mala 56,3 a vo stvrtom 57 kg- no zatial sa mi okrem prs a bruska nic nezvacsilo tak je to ok :wink: Ale brusko sa mi teda zvacsilo riadne :wink:
25. feb 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pri malej pribrala 17 kg :sweat_smile: ani neviem ako lebo do 20tt som pribrala do 2kg, len potom to prislo a v posledny mesiac co tyzden to kilo, len to uz bola voda zadrziavana, vsetko mi zrazu opuchlo-najvyssi cas porodit...a vsetci mi vraveli ze to nebolo vela-na mna, ze konecne som vyzerala nie ako vytrasena detva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. feb 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak men este stale neprisli tie dve tehu tricka s mmb co som si objednala a zaplatila 8.2. :angry: vcera som urgovala co sa deje, prisli mi uz ine veci co som objednavala TENTO tyzden a to co pred skoro 3t este nie, dufam ze som skoro 30€ nevyhodila do luftu :rolling_eyes:
25. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja 17kg. a nešlo t zabrzdiť.najprv ako lenka,že 2kg do 20tt , a potom po 30t zrazu 2kg za 2 týždne ....
25. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
so mzvedava na prirastok tentokrat, ale nerobim si tazku hlavu ak poju tie kila tak rychlo dolu ako pri malej je to uuuuplne v pohode, 2 mes. po porode som uz mala dokonca podvahu-pod svoju povodnu len kosti trcali... este ze som dojcila aspon mliekarne som mala :grinning:
25. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rubinka- ako tu skopirovala bihan, ja som citala to iste...cize normalne pribratie sa odvija od pôvodnej vahy a telesnej konstrukcie. Nemyslim si, ze 18 kg je nejako nezdrave, akurat pre taku co uz ma nadvahu pred tehu a bude este tazsie sa zbavit dalsich nadbytocnych kil, ale pre stihlu to nie je ziaden velky problem. Skôr sa mi zda nezdrave ako sa niektore boja pribrat nad 10kg a pritom maju sotva 50kg...
25. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...... je tu nejaká maminka ktorá ma termín 10 augusta???
25. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anjel- a naco ti je tento datum?
25. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,ja som dnes mala dost,taky budicek som mala ze az do placu mi bolo.Kubko je taraz chory a vcera vracal chudak hliene..Dnes rano sa zobudil so silnym placom,vytiahol ma z postele,aby som s nim isla do kuchyne,tam ukazal na smetny kos a chytil ma za brucho so slovami " babo tam" akoze ho mam zahodit, a ze "Kubko babo" a zacal ma stiskat.Asi sa mu snivalo nieco nepkne o jeho surodencovi v brusku
25. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte dievacata, konecne som doma po lyzovacke. Maly sa vyjasil na snehu, buduci rok ho zacneme ucit lyzovat. Boli tam asi 3 rocne deticky na lyziach s prilbami na hlavach, straasne zlate to bolo. Uz sa na to tesim. Tento rok sa len boboval.
Ja som pri Andrejkovi pribrala 14 kg, povodnu vahu som mala 55 kg , cize rodit som isla 69kg. A nemyslim si, ze to bolo vela. Hlavne sa zbytocne nestresujte kvoli vahe, schudnete. Mne to islo dolu pekne kojenim a potom prislo na rad cvicenie. Len to chce trochu cielavedomosti potom. Teraz pekne papajme ale s mierou...
Lenadka - ja som si raz objednala od jednej milej dievciny na MMB Mikinu z USA, ale doteraz neprisla a je to rok. Esteze bola slecna ochotna to akceptovat a dala mi nieco podobne v podobnej cene a nemusela som znovu platit.
25. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, no to je hrozne, chudak maly,ktovie čo mu v tej hlavke o nociach chodí :pensive:
25. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni tu je ta linka z mojho albumu na tie tehu nohavice
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=598402
dam vediet v pondelok utorok ake budu ,dufam ze budu sediet kurnik sopa :grinning:
25. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak ja som volala doki, ze vysledky AFp a neberie mi to, asi ma dovolenku, tak tam pijdem pozriet, ked pride svokra, ze teda dokedy ma tu dovolenku
25. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj kocky mam otazku co uz mate deticky alebo aj tie co nemate
kupovali ste si aj sterilizator na flase?som videla tu v amer.obchode celu sadu z Aventu aj so steriliz. za super cenu ale pocula som ze sa tazko na avent zhanaju nahr.cumle ,ja som pri malom nemala sterilizator.. :confused: aku znacku flasi ste pouzivali neskor?
25. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby ja uz mam teraz strach,ze nekupim ziadne tehu rifle pre mna ani popravde neviem kam mam ist,HandM je nalblizsie v BA a tam sa trepat nebudem koli rifliam a nemam sajnu kde kupim take v poho rifle.
25. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby...tak ja som prvy raz v robote po troch mesiacoch, no zbohom... :grinning: chyba mi moja postel, casopisy, telka.... na obed som sa vyknedlila do mesta, ale funela som ako lokomotiva...normalne mi odisla kondicka, co som bola doma PN :unamused:
25. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to dufam nebudem opat potrebovat odsavacku na mlieko ...som mala z medely manualnu ...uz nikdy viac..ked tak elektricku?mate skusenosti ?
25. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: niki,dik,nechcem s oblukovym pasom,take mam doma-prešila som si obyčajne rifle + HaM tričko . chcem niečo na štýl bedroviek + ten pas bavlneny
25. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam medelu mahual,taku piestikovu a nestažujem si. vela som odsavala,a dalo sa..aj kedy najlepšie by bolo,keby netrebalo odsavať,ale ja som mala hnusne abscesy aj ty
25. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ja si tiez predstavujem take bedrace,tie co ma su dobre fakt
25. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tieto s polkruhom nosim len do obchodu a su prerobene prosfesionalne,ale akonáhle nemáš pevne okolo bokov,tak ten zadok-zadna časť riflova + predok bavlna to na hovno drží,.,.
25. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tak som sa pýtala......rosienka
25. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja mam bedrove praveze tehu a to presivanie ked sedima alebo aj soferujem tak ma strasne tlaci na podbrusko ..tak eako si ty dala link mam podobne...a mam len nervy... :unamused:
tak preto som chcela s takymto pasom ..
kurna tak to vyzera potom ze ani jeden ani druhy styl nic moc...
25. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna to tlaci hlavne okolo gombika a to presivanie...ked to musi byt pevne..prave ze to vobec nie je elasticke..kurna tak co teraz?a cez leto uz ani nevravim ..ma porazi co budem nosit :confounded:
25. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale,šak pridu a oskušaš.možno ti budu viac vyhovovať

anjelicek,sme tu všetky čo čakame v auguste a boh vie kto porodi presne 10.aug. aj ty maš v pase iny datum - 6.augusta .... a vitaj
25. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na leto si zozeniem nejake lanove s hrubšou gumov v pase, no asi 5cm,nie nejakou 20cm :grinning:
25. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok