♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
25. feb 2010

Rosienka dovolím si nesúhlasiť. Všeobene je zdravé pribrať tak do 12 kíl bez ohladu na pôvodnú váhu. 🙂
18 kíl zdravé určite nie je 😀

lenadka
25. feb 2010

lucy, asi mame to iste:-P mne to tiez tak zacalo 😔 bolest mandle ako besna az do ucha vystrelovalo a soplim tiez, ale uz atb asi zaberaju dnes uz tolko nebolia 😉

bihan
25. feb 2010

Koľko teda pribrať?

Na túto otázku neexistuje celkom presná odpoveď. Veľa totiž závisí od toho, aká je vaša hmotnosť na začiatku tehotenstva. Ak ide o podváhu, môžete v tehotenstve pribrať aj okolo 15-18 kg, ženy s normálnou hmotnosťou by sa mali pohybovať v rozmedzí od 9-12 kg a ženy trpiace nadváhou či obezitou by mali pribrať maximálne do 10 kg. To sú však len orientačné údaje. Každá žena je totiž individuálna a rovnako aj každé tehotenstvo je iné.

denisocka
25. feb 2010
kika36
25. feb 2010

Ahojte baby, pekny dnik prajem vsetkym.
Tesim sa z vasich dobrych vysledkov testov a verim ze aj tie, ktore na ne este len cakate dopadnu super 😉
lucy, ja som sa tiez rano zobudila s bolavou mandlou, tak dufam ze to prejde...drahy bol riadne chory tak som to asi dostala od neho ☹
no a co sa tyka tych vah co tu pisete, ja som sa pred tehu cca 2 roky nevazila, takze je pre mna problem zistit kolko som pribrala...len viem ze v tretom mesiaci som mala 56,3 a vo stvrtom 57 kg- no zatial sa mi okrem prs a bruska nic nezvacsilo tak je to ok 😉 Ale brusko sa mi teda zvacsilo riadne 😉

lenadka
25. feb 2010

ja som pri malej pribrala 17 kg 😅 ani neviem ako lebo do 20tt som pribrala do 2kg, len potom to prislo a v posledny mesiac co tyzden to kilo, len to uz bola voda zadrziavana, vsetko mi zrazu opuchlo-najvyssi cas porodit...a vsetci mi vraveli ze to nebolo vela-na mna, ze konecne som vyzerala nie ako vytrasena detva 😝 😅

lenadka
25. feb 2010

inak men este stale neprisli tie dve tehu tricka s mmb co som si objednala a zaplatila 8.2. 😠 vcera som urgovala co sa deje, prisli mi uz ine veci co som objednavala TENTO tyzden a to co pred skoro 3t este nie, dufam ze som skoro 30€ nevyhodila do luftu 🙄

denisocka
25. feb 2010

aj ja 17kg. a nešlo t zabrzdiť.najprv ako lenka,že 2kg do 20tt , a potom po 30t zrazu 2kg za 2 týždne ....

lenadka
25. feb 2010

so mzvedava na prirastok tentokrat, ale nerobim si tazku hlavu ak poju tie kila tak rychlo dolu ako pri malej je to uuuuplne v pohode, 2 mes. po porode som uz mala dokonca podvahu-pod svoju povodnu len kosti trcali... este ze som dojcila aspon mliekarne som mala 😀

rosienka
autor
25. feb 2010

rubinka- ako tu skopirovala bihan, ja som citala to iste...cize normalne pribratie sa odvija od pôvodnej vahy a telesnej konstrukcie. Nemyslim si, ze 18 kg je nejako nezdrave, akurat pre taku co uz ma nadvahu pred tehu a bude este tazsie sa zbavit dalsich nadbytocnych kil, ale pre stihlu to nie je ziaden velky problem. Skôr sa mi zda nezdrave ako sa niektore boja pribrat nad 10kg a pritom maju sotva 50kg...

a.n.j.e.l.i.c.e.k
25. feb 2010

Ahojky...... je tu nejaká maminka ktorá ma termín 10 augusta???

rosienka
autor
25. feb 2010

anjel- a naco ti je tento datum?

elinka27
25. feb 2010

caute,ja som dnes mala dost,taky budicek som mala ze az do placu mi bolo.Kubko je taraz chory a vcera vracal chudak hliene..Dnes rano sa zobudil so silnym placom,vytiahol ma z postele,aby som s nim isla do kuchyne,tam ukazal na smetny kos a chytil ma za brucho so slovami " babo tam" akoze ho mam zahodit, a ze "Kubko babo" a zacal ma stiskat.Asi sa mu snivalo nieco nepkne o jeho surodencovi v brusku

biba12
25. feb 2010

AHojte dievacata, konecne som doma po lyzovacke. Maly sa vyjasil na snehu, buduci rok ho zacneme ucit lyzovat. Boli tam asi 3 rocne deticky na lyziach s prilbami na hlavach, straasne zlate to bolo. Uz sa na to tesim. Tento rok sa len boboval.
Ja som pri Andrejkovi pribrala 14 kg, povodnu vahu som mala 55 kg , cize rodit som isla 69kg. A nemyslim si, ze to bolo vela. Hlavne sa zbytocne nestresujte kvoli vahe, schudnete. Mne to islo dolu pekne kojenim a potom prislo na rad cvicenie. Len to chce trochu cielavedomosti potom. Teraz pekne papajme ale s mierou...
Lenadka - ja som si raz objednala od jednej milej dievciny na MMB Mikinu z USA, ale doteraz neprisla a je to rok. Esteze bola slecna ochotna to akceptovat a dala mi nieco podobne v podobnej cene a nemusela som znovu platit.

denisocka
25. feb 2010

eli, no to je hrozne, chudak maly,ktovie čo mu v tej hlavke o nociach chodí 😔

nikitka231
25. feb 2010

deni tu je ta linka z mojho albumu na tie tehu nohavice
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
dam vediet v pondelok utorok ake budu ,dufam ze budu sediet kurnik sopa 😀

zuzana76
25. feb 2010

ahojte

tak ja som volala doki, ze vysledky AFp a neberie mi to, asi ma dovolenku, tak tam pijdem pozriet, ked pride svokra, ze teda dokedy ma tu dovolenku

nikitka231
25. feb 2010

ozaj kocky mam otazku co uz mate deticky alebo aj tie co nemate
kupovali ste si aj sterilizator na flase?som videla tu v amer.obchode celu sadu z Aventu aj so steriliz. za super cenu ale pocula som ze sa tazko na avent zhanaju nahr.cumle ,ja som pri malom nemala sterilizator.. 😕 aku znacku flasi ste pouzivali neskor?

maculienka123
25. feb 2010

jaj baby ja uz mam teraz strach,ze nekupim ziadne tehu rifle pre mna ani popravde neviem kam mam ist,HandM je nalblizsie v BA a tam sa trepat nebudem koli rifliam a nemam sajnu kde kupim take v poho rifle.

lulusha
25. feb 2010

caute baby...tak ja som prvy raz v robote po troch mesiacoch, no zbohom... 😀 chyba mi moja postel, casopisy, telka.... na obed som sa vyknedlila do mesta, ale funela som ako lokomotiva...normalne mi odisla kondicka, co som bola doma PN 😒

nikitka231
25. feb 2010

a to dufam nebudem opat potrebovat odsavacku na mlieko ...som mala z medely manualnu ...uz nikdy viac..ked tak elektricku?mate skusenosti ?

denisocka
25. feb 2010

😀 niki,dik,nechcem s oblukovym pasom,take mam doma-prešila som si obyčajne rifle + HaM tričko . chcem niečo na štýl bedroviek + ten pas bavlneny

denisocka
25. feb 2010

ja mam medelu mahual,taku piestikovu a nestažujem si. vela som odsavala,a dalo sa..aj kedy najlepšie by bolo,keby netrebalo odsavať,ale ja som mala hnusne abscesy aj ty

maculienka123
25. feb 2010

deni ja si tiez predstavujem take bedrace,tie co ma su dobre fakt

denisocka
25. feb 2010

ja tieto s polkruhom nosim len do obchodu a su prerobene prosfesionalne,ale akonáhle nemáš pevne okolo bokov,tak ten zadok-zadna časť riflova + predok bavlna to na hovno drží,.,.

a.n.j.e.l.i.c.e.k
25. feb 2010

len tak som sa pýtala......rosienka

nikitka231
25. feb 2010

kocky ja mam bedrove praveze tehu a to presivanie ked sedima alebo aj soferujem tak ma strasne tlaci na podbrusko ..tak eako si ty dala link mam podobne...a mam len nervy... 😒
tak preto som chcela s takymto pasom ..
kurna tak to vyzera potom ze ani jeden ani druhy styl nic moc...

nikitka231
25. feb 2010

mna to tlaci hlavne okolo gombika a to presivanie...ked to musi byt pevne..prave ze to vobec nie je elasticke..kurna tak co teraz?a cez leto uz ani nevravim ..ma porazi co budem nosit 😖

denisocka
25. feb 2010

ale,šak pridu a oskušaš.možno ti budu viac vyhovovať

anjelicek,sme tu všetky čo čakame v auguste a boh vie kto porodi presne 10.aug. aj ty maš v pase iny datum - 6.augusta .... a vitaj

denisocka
25. feb 2010

na leto si zozeniem nejake lanove s hrubšou gumov v pase, no asi 5cm,nie nejakou 20cm 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre