♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
26. feb 2010

sexu 😀

bihan
26. feb 2010

hihi.. u teba? 😀

denisocka
26. feb 2010

no u mna tiež,ale zuby ma z toho nebolia,ani hlava ani nič

biba12
26. feb 2010

BIhan, moje dieta sa budi s revom tak 3x za noc. Uz Ti prespi celu noc? Mne neprespal este ani raz, co sa narodil.
A na tie AFP idem v pondelok, na druhy odber a tam mi povie aj vysledky toho prveho. Aspon dufam.
Inak aj ja sa musim objednat k zubarovi na prvu preventivku. Nemala som doteraz nato cas.

bihan
26. feb 2010

Biba, od 3m 😉

denisocka
26. feb 2010

daj recept na prespatie celej noci,alebo to je v genoch?

bihan
26. feb 2010

je to v génoch, ja som bola rovnaká 😉 Len mám paniku z toho, čo bude pri druhom, lebo moja sestra bola opak 😅

michaela80
26. feb 2010

denisocka... je to indivindi moj sa budil mozno do 7 rokoch a krical ze ho mam prist zakryt a to bolo aj 5 x za noc takze mala som povinny martaton v noci po byte....a on to krical tak ze sa ani neprebral ...konecne sa to naucil sam.....a my konecne spime cele noci az do augusta 😀 😀 😀

evitkamalicka
26. feb 2010

dobre ranko, my sme len teraz vstali

michaela80
26. feb 2010

deni a si vravela ze brusko do albumu nedaaaaas.... 😀

pipi1211
26. feb 2010

dobre ranko baby! ja som vcera zazila strasny sok.... lezime vecer v postely, Momo uz nastastie spala a zrazu strasny buchot sme poculy 😕 😕 tak sme s manzelom vybehli a kukame ze co sa stalo az sme doali do kuchyne a cela cast kuchynskej linky nam padla na zem. ja som si v tom momente predstavila ze sme tam kludne mohli byt, teda ja urcite lebo som sa tam chystala nieco si dat pod zub ale nastastie som bola leniva.... normalne ten pocit co som mala vam neviem ani opisat ☹ ☹ ☹ plakala som jak blazon, cela som sa triasla az sa mi zacala krutit hlava z toho tak som si sla okamzite prec z kuchyne sadla som si a napila sa lebo som normalne z toho soku nevedela dychat ☹ ☹ ☹ ☹
ale ide mi o to, ci myslite ze by sa mohlo nieco stat krpatemu???? toho sa teraz strasne bojim ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

michaela80
26. feb 2010

evitka komu nie lepsie....ja musim vstavat a robit desiaty do skoly...ranajky si robia sami.... ale aj tak musim vstavat.. 😠
teraz idem za fizioterapeutom ...sa tesim zase sa mi bude aspon mesiac dobre spinkat.... po tom co so mnou porobi ... 😀

evitkamalicka
26. feb 2010

michaela ja mam teraz doma muzika, je na PN kvoli tej crevnej pliage co sme mali a tak sa postaral o maleho on, ale to mu aj tak vzdy len rano dame papat a spi dalej

michaela80
26. feb 2010

no ale my sme uz skolopovinny.... takze nemam na vyber... 😠

bihan
26. feb 2010

Pipi, dobrý šok 😕 Neboj, mimču sa určite nič nestalo, ale tvoj stres na neho dobre nevplýva... nikomu sa nič nestalo a to je hlavné, teraz nemá cenu myslieť na to, čo sa mohlo stať keby hento a tamto 😉

pipi1211
26. feb 2010

bihan ja som myslela ze ma asi porazi ☹ to bolo strasne..... ani som nevedela v noci spat co som to mala stale pred ocami ☹

pipi1211
26. feb 2010

teraz kukam aku hruuubku som tam napisala ze poculY.hahaha dobra som

zuzana76
26. feb 2010

ahojte

pipi, to musel byt starsny sok, podla mna sa malinkem nic nestalo,ale ak si nie si ista, tak skoc dokimu

mne krvacaju dasna, aj pri prvom mi krvacali a aj mam jeden kutik urobeny, ale v pondelok idem na hematologiu, tak som zvedava co mi povie, ci mam malo zeleza, alebo B 12, ale inak je to normalne, to krvacanie v tehu, je to z hormonov, zvykne tiect aj krv z nosa aj z dasien 😉

nikitka231
26. feb 2010

DENI to je krasne bruskoooo 😉

pipi1211
26. feb 2010

no v pondelok mam poradnu tak sa spytam 😒 dufam, ze bude vsetko ok a aj kuchyna, dnes ideme na cely den prec a manzel to musi poupratovat lebo je z toho strasny bordel a vsade same sklo.... sak to odfotim a pak hodim do albumu

halintoa
26. feb 2010

Ahoj kočky:o),
ja mám tetovanie na lopatke - škorpióna s ružou 🙂 .
deni: krásne brušinko 😵
pipi: toto sa stalo na základnej škole mojej spolužiačke, len tá linka ju privalila. Jej brat ju odtiaľ vyslobodil a ona neutíšiteľne plakala, že bol z nej chudák na nervy a nakoniec vysvitlo, že je v poriadku, ona sa len bála, že ju mama bude hrešiť za rozbitý riad 😀 .

tretulka
26. feb 2010

bihan, zavidim, ze Ti Sari tak dobre spinka od mala, ja som na tom podobne ako pise micha, nas drobec je od malicka taky nespavec, ze hruza, minule mi vysvetloval, ze on spi "rychlo", no podareny bol 😀 , a to vykrikovanie, ze sa stalo nieco hrozne a mam ho prist zakryt, tak to je uzasne 😝... dufam, ze toto mimi bude pravy opak a ja sa konecne vyspim - ina optimistka som, ja viem 😀 😎 😀

tretulka
26. feb 2010

deni, krasne brusko 😵

zuzannas
26. feb 2010

Caute babulky 😵

my sme boli vcera s drahym na romantickej veceri (mala som narodky), ma tam cakali nadherne cervene ruze vo vaze 😵 😵 no bola som dojata,,, boli sme aj s malym, ale uuplna pohoda, spraval sa velmi ukazkovo 😉 no skratka pekny vecer..

Mne Adamko prespi celu noc od 9 mes... 😵

Tak teraz bezime von s malym, pekny den vsetkym!! 🙂

denisocka
26. feb 2010

pipi, no hrozny šok, ešte že to ten Hore tak zariadil,že tam nik nebol . a o babatko a neboj

baby dik za pochvali bruška,ja som predtým mala uplne ine brucho,take rozliate 😀 po stranách,toto vizera celkom inač,tak krajšie a je menšie 😉 . dufam,že aj menej priberiem

nikitka231
26. feb 2010

zuzanas aj ja som mala vcera narodky,ale vecer som mala pri zachodovej mise namiesto vecere 😀 😀 😀 🙄

rubinka
26. feb 2010

Ahojte, tak mne bolo včera príšerne zle a dnes mi je zase, takže vyzerá to na parádny deň 😀

Deni pekné brušino. 😉

Zuzi ja si tiež už plánujem zafarbiť vlasy, lebo po 4 mesiacoch čo som naposledy farbila, vyzerám už hrozne 😀

lucy1990
26. feb 2010

Ahojte, tak uz som trochu dospala po poradni...zobrali mi krv, v piatok si mam zavolat za vysledky, a utz mi nerobil, lebo som tam bola v utorok kvoli tvrdnutiu a vtedy mi ho robil 🙂 takze asi je vsetko ok...ani krcok mi nepozeral, ze v utorok bol v pohode.

lucy1990
26. feb 2010

Inak deni, chutne brusko, kedy si ho fotila? Ja mam taketo ked sa naobedujem 🙂 baby co to, druha faza nevolnosti? 😨

rubinka
26. feb 2010

Lucy u mňa ešte tá prvá fáza neskončila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre