♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
26. feb 2010

rano som fotila, po pollitrovej kave

silwietta
26. feb 2010

ahojte...

babule, tak vam k vcerajsim narodkam prajem vsetko naj 🙂

silwietta
26. feb 2010

deni ty mas ake mini brusko oproti mne... ja som uz taka slonica... hned od rana je viediet ze som tehu, uz to nie je len taky vacsi spek na bruchu...

maculienka123
26. feb 2010

baby,jedli ste v tehu majonezu?ja mam strasnu chut na kroketky a troska majolky k tomu 🙂

jajka28
26. feb 2010

ahoj babenky...

tak kukám čo preberáte...ja sa neviem dočkať pondelka objednala som sa na súkr. kliniku na sono lebo som strašne zvedavá od 25.1. som drobcov nevidela...a k mojmu dokymu až 15.3. /a to viem že mi ani obrázočok nedá ani nepovie čo to je...no comment/

tak držte palčeky...a pribrala som len 2,3 kg ufff bojííím čo mi povedia ale som zvedavááááá

kuk bruško moje...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

myslíte že stačí?????

silwietta
26. feb 2010

macu kludne si daj tatarku, dnes uz tieto tatarky ozajstne vajcia ani nevideli, tak sa nemusis bat...

denisocka
26. feb 2010

len nie nejaku z Lidlu

jajka28
26. feb 2010

denisocka vidím že nie som sama, ktorá v nemenovanej veľkoobchodnej sieti obchádza chlaďáky zďaleka 😀

denisocka
26. feb 2010

ja tam to obchádza z obluka . kupujem tam len sušienky,tyčinky a take veci z čoho nechytim listeriu a pod

zuzannas
26. feb 2010

Jeeeej Niki, aj ty si sa narodila 25.2.?? 😵 😵

Macu, jest mozes uuplne vsetko, pokial z toho negrcas alebo Ti nie je zle.. 😉 😉

lenadka
26. feb 2010

caute, tak som prisla s poradne, vysledky AFP este nemali mam zavolat v utorok, od pondelka nastup do prace 😅 len kto ma zobudi o 5.30 ked teraz ledva vstanem o 7.30??? 😅 😅 😅 ale je pravda, ze ako som doma buntosim do polnoci a rano potom vyspavam, tak bude to spociatku huste kym si zvyknem, ja ked aj idem skor do postele nezaspim 😅

deni pekne brusko, ja uz mam teda tiez riadny kotlik, uz od rana 😅 🙄

biba12
26. feb 2010

Rubinka,Deniska pekne brusko. Dnes ma boli velmi chrbat. Nemozem sa ani zohnut malemu vyfukat sopel. To som zvedava ako budem vyzerat zajtra na svadbe.
Bihan -* ticho zavidim. Ja dufam, ze toto dieta bude take v spani ako to Tvoje. Lebo vstavat k dvom a ku kazdemu tak 3 razy, to asi dlho nevydrzim. Alebo to spravim tak, ze draheho vyhodim do detskej a ja ostanem s detmi v spalni. Ale to az ked to bude vazne kriticke.
🙂

michaela80
26. feb 2010

nooo akurat som sa objednala na stredu na 4D lebo uz druhu noc sa mi snivalo o pindikovi medzi nozkami malej...a my uz mame kopu dievcenskych veci kupenych...asi preto ze susedke sa predvcerom narodil 4- ty chlapec...

michaela80
26. feb 2010

biba ja som bola dnes s chrbtom u fyzioterapeuta lebo som sa nevedela ani ku mycke zohnut a odlozit tanier....hned je mi lepsie....

lenadka
26. feb 2010

mne rano mm povedal, ze sa mu snivalo ze sa mi narodili 2 baby 😅 😅 😅

michaela80
26. feb 2010

bola som v kauflande na nakup a chytila ma akasi cudna chut - momentalne papam Kral syru modry - i ked viem ze v tehu by sa vraj nemal, k tomu mam kral syru sametovy, slane keksiky a podotykam maliny a jahody....vsetko pekne spolu na tanieri....este ze mm niew je doma... 😠

zuzana76
26. feb 2010

miska, tak dobru chut 😀

jajka, pekne brusko

leni, tak v pocte sa pomylil, to ostatne mozno bude sediet 😀

zuzannas
26. feb 2010

Silwieta: dakujem pekne 😵

Ja teraz ulietavam na cvikle, ale totalne..tak ako vzdy som mala rada chute podobneho razenia (ocot, kysle atd..) ale teraz som uz za dva tyzde zjedla dve pixle cvikly (300g) 😅 😅

zuzana76
26. feb 2010

a ja som is dala kupit prave cviklovu stavu 😀

rubinka
26. feb 2010

Pre mňa je najväčšia mňamka citrón 😀

maculienka123
26. feb 2010

baby dnes ma zacalo boliet v podbrusku teda skor v brusku,tak kde je babo,je to taky tah,tlak ani nie pichanie,skor ked vstavam a si sadam a aj obcas samo odseba,mavate to aj vy?

maculienka123
26. feb 2010

zuzi no ale aku chut si mi spravila na tu cviklu,normalne som volala priatelovi nech mi donesie od svokry 🙂 domacu,dam si s maskom dnes vecer

zuzannas
26. feb 2010

mnaaaaaam cviklova stava, tu milujeeeem!! 😵

inac s tou gramazou cvikle som sa trochu sekla (prave ju obedujem) je to az 680g 😀 😅

kika36
26. feb 2010

maculienka, aj ja to mavam, ale neriesim to- pokial ma vyslovene nieco neboli tak si myslim ze je to ok.
Ved v tom brusku,podbrusku atd sa musi diat tolko zmien ze by bolo asi divne keby sme nic necitili.

a ked hovorite o tych chutiach tak ja teraz milujem vsetko ovocne- stavy, cukriky aj ovocie same o sebe...
a kyslu kapustu 😀

zuzannas
26. feb 2010

jedla z kapusty su moje najoblubenejsie!!!! hocijake...

a na ranajky pijem kapustovu stavu.. 🙂

maculienka123
26. feb 2010

mna z kapustovej stavy strasne naduva inak by som ju pila asi namiesto vody,tiez milujem

kika36
26. feb 2010

zuzannas- kapustova stava- mnaaaam 🙂

maculienka123
26. feb 2010

ja som si zrovna spravila opecenu sunku na chlebik s majolkou,mnami

zuzannas
26. feb 2010

maculienka: paraada! mnam!!

lucy1990
26. feb 2010

Ahojte, baby toto mi nerobte, clovek sem pride a hned moze utekat do obchodu, neviem co by som zjedla skor 😅 cviklu milujem uz od detstva v hocijakej forme, ci uz vo vyvare, alebo zavaranu, kapustove veci teraz tlacim ostosest, kapustnica, segedin....a uz mi skvrka v bruchu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre