♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
27. feb 2010

dnes som bola na burze v MC, natresk akoby tam zadarmo dávali 😅 kupila som zavinovacku do autosedacky taku prechodnu emitex za 4€ 😀 , jeden teplejsi overalik a dvoje bodiky s kr. rukavom. Celkom sa mi tam pozdaval jeden kocik tako, ale farba ma vobec neoslovila, bol oranzovo-sedy, oranzova ok, ale ta seda bola taka moc tmava a bolo jej vela, oranzova tam bola len trosicku, inak bol ako novy za 50€, keby nebol taky tmavy uz je doma 😅

denisocka
27. feb 2010

A to su co za burzi?

zuzana76
27. feb 2010

aj u nas v Materskom centre byvaju take burzy - maminky tam predavaju satstvo a veci po detickach co uz nepotrebuju za symbolicke sumy, teda nieco ako bazar na internete, len tam si to mozes aj ohmatat a hned aj kupit. Ja som vsak na ziadnej este nebola, ale mozno neskor vyuzijem, ked budem predavat veci po mojich detickach.

leteku
27. feb 2010

ja tieto burzy zbožňujem, aj keď málokedy nakúpim ale rada sa tam prehrabávam a keď objavím niečo pekné tak som rada.

rebeka25
27. feb 2010

Caweste baby mozem sa k Vam pridat? Nas drobcek ma naplanovany prichod na svet zatial 12.08.2010 a 10.08.2010

lucy1990
27. feb 2010

Ahoj rebeka 🙂 jasne, pridaj sa 😉 baby, inak uz som tu dlho nevidela teu, vlastne naposledy pred svadbou 😕

denisocka
27. feb 2010

Ja ju videla na fb

lucy1990
27. feb 2010

Hadam je ok 🙂

tretulka
27. feb 2010

kishinka, na testoch som bola vo stvrtok...tak uz trpnem...
bihan, ten kocik vyzra super 🙂

tretulka
27. feb 2010

vyzera som chcela napisat 😀

denisocka
27. feb 2010

Bihan, a ty ked spinis,beries aspon Ascorutin? Mne ani inekciu Dicynone nedali,ze to len pri silnejsom krvacani

peta131
27. feb 2010

Bihan ten kociarik je krasny 😵

Deni my sme mali tiez meno len pre dievcatko a chlapcenske ziadne...mne sa vobec chlapcenske mena nepacia...zatial sme vybrali Marko uvidime ci nam zostane az do porodu 😀

denisocka
27. feb 2010

Baby,ja mam naordinovany diazepam 2mg-2mg-4mg. Zatial to na mna neposobi,ale bojim sa dalsich dni

denisocka
27. feb 2010

Pre chlapca mam vytuzene meno Tadeaš. Tak ale uvidime,ci nepopustim na Matuša. Ine ani nezvažujem

peta131
27. feb 2010

Deni a diazepam sa moze v tehu? lebo vsak to je dost silny liek na ukludnenie 😕

A Tadeaš aj Matuš su velmi pekne mena 🙂 ja som tiez uvazovala nad Matuškom len bratranec ma mateja a to by boli 2 maťkovia tak len preto som od neho upustila 😖

denisocka
27. feb 2010

Moze,to davaju na skludnenie. Este aj macmiror do posvy. Inac,na krcku mam ektropium,tak ktovie ci z toho nespinim

lenadka
27. feb 2010

deni, to je burza v materskom centre, presne ako opisala zuzka, akurat tie ceny su neporovnatelne s mmb-teda lacnejsie, ta zavinovacka pod 10€ v bazaroch na nete nie je a ja ju mam za 4 😀 😅 je uplne bez chyby, nema nejake znamky opotrebenia, je uplne super, kremova-maslova farba s vysitou macickou, alebo ako Lucka povedala, ked bude chlapec je to kucurik 😉 🙂
napr. to vibrujuce kresielko s hrazdickou s hrackami fisher price funkcne celu dobu sa tam natriasalo 😀 , bez poskodeni tam stalo 35€, v bazaroch na nete som ho videla najlacnejsie za 50 😅
aj som uvazovala ci ho nevezmem, ale mam uz jedno zajednane-obycajne tak som to nechcela rusit 😅

denisocka
27. feb 2010

U nas take burzy neexist,fnuk

ladywitch26
27. feb 2010

ja len na skok, lebo mi je nenormalne zle... 😝
v stredu som mala prve sono, takze som az septembrovka nakoniec. 7.september predbezne, mozno aj neskor.
a co tam to dieta robilo, ani sa nedivim, ze mi je tak zle. pol hodinu ho doktorka nemohla odmerat, co tam skakalo ako na trampoline. do stanky vzdy museli stuchat, ci vobec zije, aj to len zamavala ruckami, ze nechajte ma, ja spim, ale toto druhe babo je hyperaktivne uz teraz.
inak od minuleho tyzdna len zvraciam a ceeeely den ma natahuje jak uzovku. zasa pozieram orechy. trochu to pomaha. nastastie robim len 6hodin, tazke potom rychlo bezim domov a rovno smer kupelna hodit dalsiu tycku. 😝

peta131
27. feb 2010

my nemame ani v meste materske centrum nie to este burzy 😖

Deni macmiror do posvy beriem aj ja, mam aj tie tabletky na vkladanie a aj krem na natieranie z vonku, lebo mna zase cele tehu trapia mykozy 😖

lenadka
27. feb 2010

deni ten macmiror je naco? ektropium?? to je v preklade lezia,ranka???? 😕

lenadka
27. feb 2010

ladyw ☹ ☹ ☹ chuda, historia sa opakuje-vsak? dokedy ti bolo zle pri stanke?

denisocka
27. feb 2010

Hej,ranka na krcku. To mam uz roky,raz mi to vypalovali ale vratilo sa. A macmir.na ten zlty vytok

ladywitch26
27. feb 2010

lenadka, pri stanke som tyckovala kazducke rano do 24tt 😝 😝 a pocas dna ma strasne natahovalo. ale vacsinou tyckujem len sliny, ale tolko, ze asi co sa za celu noc nazbiera v zaludku, to vsetko ide von. a od stredy mam aj nenormalne migreny. pri stanke som nevedela, co je bolest hlavy, ale v piatok som skoro odpadla v robote. taka priserna migrena, ze mi bolo az na vracanie. ale nie take to tehu vracanie, ale klasicke. aj som paralen nakoniec zobrala, co som to nemohla vydrzat. a dnes ma tiez hlava bolela, ale nastastie prestala po par hodinach.

lenadka
27. feb 2010

deni, tu ranku mam aj ja, nikto mi nehovoril, ze sa s tym aj nieco da robit, len mi kazdy rok dr. berie ster, tot vsjo, takze vypalit moze zabrat?

lenadka
27. feb 2010

ladyw, tak nech uz si aspon v 25tt aby to bolo fuc 😉

ladywitch26
27. feb 2010

lenadka, aj ja ju mam a doktorka mi odporucala konizaciu, ale ze az po porode. no len som teraz znovu tehu, tak asi az potom.

halintoa
28. feb 2010

Dobré ránko 🙂 ,
ladyw: tak tu aspoň nie som jediná so septembrovým termínom medzi augustovkami, nechce sa mi opustiť baby na ktoré som si zvykla, len preto, lebo sa pár dní posunul termín 🙂 . Držím palčeky, nech sa mimi upokojí a nechá Tvoj žalúdok a hlavinku na pokoji.

deni: som rada, že je všetko v poriadku 🙂. No a k pipíkovi - neboj, tretie bude pišulka 😉. Btw: to isté som včera povedala svokre, že ak nebude prvé dievčatko, tak bude druhé alebo tretie a hneď sa do mňa pustila, že načo 3, že ideálne je mať 2, aby som im mohla všetko dať a blá blá blá.... Ona si svoj život zariadila po svojom, tak nech tú možnosť dá láskavo aj mne bez zbytočných rečí... 🙄

U nás boli včera na návšteve svokrovci,tak som upratovala, varila - segedín 😀 😝 , piekla a robila na záhrade 😵 . Aj dnes sa chystám, slniečko už krásne vykúka.

bihan
28. feb 2010

Bré ránko.. ja som dnes zase ako vypľutá žuvačka 😅 Včera sme sa o polnoci vrátili z koncertu, 6:35 budíček, tak som aspoň pozerala hokej.

Deni, nič neberiem, teda okrem toho, čo si sama rozhodnem, tu to nikto nerieši.. mimi je v poriadku a diazepam alebo duphaston sa tu nepredpisuje ako lentilky. Predpísať tehotnej žene na špinenie barbituráty, to je na mňa celkom dosť silná káva.

denisocka
28. feb 2010

Tak ja nemam odvahu to nebrat. Ale asi uberiem len po 3x po jednej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre