♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
1. mar 2010

Niečo sa mi marí, že keď som bola tehotná so Sárou, tak do 25r ešte niektoré kočky nemuseli systematicky, ale teraz už posielajú všetky.. najviac ma štve, že si tam tú hodinu či koľko budem musieť odsedieť nalačno 😝

evitkamalicka
1. mar 2010

ja som bola 2 hodiny, brali krv nalacno, potom hodinu po vypiti gebuziny a potom 2 hodiny po vypiti

maculienka123
1. mar 2010

lady aj ja stale vraciam pravidelne vecer,asi vsetko co za den zjem,ide to samo,neudrzim to aj keby som chcela.cez den mi je fajn ale vecer hruza... ☹ a nic mi nepomaha veru,skusala som vsetko

bihan
1. mar 2010

3 odbery? 😨 Ja som mala len dva: nalačno a hodinu po vypití gebuziny a robili mi ho v 24tt.

evitkamalicka
1. mar 2010

baby nezavidim vam to zvracanie, mne stacilo ked som mala teraz tu crevnu pliagu

ikulka
1. mar 2010

ahojky
áno bihan tu na to chodia povinne všetky tehulky....ja si veru nepamatám, žeby mi brali krv aj predtým, ešte mi sestrička povedala že tu glukozu možem vypiť aj doma len potom do určitého času musí byť odobratá krv aby som stihla k nim prísť.....

evitkamalicka
1. mar 2010

s tym odberom je to asi vsade inac

ladywitch26
1. mar 2010

macu, ja zvraciam rano, hned ako sa zobudim, ale nie jedlo, ale len sliny. ale tolko, ze to asi vsetko,co sa mi celu noc zbiera do zaludka. a take hnusneeee 😝 a potom ma cely den natahuje. ale nikdy nezvraciam jedlo, len vodu. naopak, ked jem, tak mi je lepsie, ale akonahle sa napijem vody, staci jediny glg, a uz to ide vonku. zasa tie sliny.pri prvom tehu som sa tak az dehydrovala, lebo som vodu v sebe vobec neudrzala. esteze ma vtedy napadlo melon kupit, tak som do seba dostala tekutiny, inak som uz len cakala na muza, kedy pride domov a vezme ma do nemocnice. a k veceru sa to tiez zhorsuje. ked uz neviem, co robit, tak len rychlo zaleziem do postele a snazim sa zaspat. a ked si predstavim, ze pri stanke mi to trvalo denne az do 24tt 😝 a teraz to tiez nevidim inak. ale v robote mam plne vrecka lieskovcov a tie pojedam, lebo musim stale nieco zut. akonahle nic nezjem pol hodinu, tak mi je zle.no a radsej lieskovce, tie maju menej kalorii ako nejake cukriky 😀

denisocka
1. mar 2010

ja som asi dakoho vyhodila z fb,ale ak by dakto chcel pozrieť moje treštidlo tak tu je http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=13...
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=13...

evitkamalicka
1. mar 2010

heh deni, male sidlo

carculca
1. mar 2010

rozkosny Deni, aky herec 🙂

denisocka
1. mar 2010

tak ak budem mať dvoch takýchto čertoch,tak ameno ..... a takto to je u nás cely den,neexistuje tichá hra 😝

evitkamalicka
1. mar 2010

u nas je celkom klud

evitkamalicka
1. mar 2010

sem tam sa hada s hrackami, ale inac nic

pipi1211
1. mar 2010

ahojte baby tak dnes sme maliporadnu a vsetko je v poriadku, videli sme pindura takze cakame chlapceka... chcela som sice dievcatko, ale hlavne aby bolo zdrave 😵 dnes mi brali krv na tu genetiku tak to snad dobre dopadne 🙂

evitkamalicka
1. mar 2010

pipi gratulujem k chlapcekovi, tak budete mat parik

rubinka
1. mar 2010

Deni a Pipi gratulujem k chlapčekom !!! 😉

denisocka
1. mar 2010

PIPI gratulujem,z pipika už babu nebudeme mať asi

halintoa
1. mar 2010

Ahoj kočky,
pipi: gratulujem k pipíkovi, budeš mať krásny párik 😵
U nás je dnes zasa nádherne, na obed vybehnem do záhrady čo-to porobiť, nech som na vzduchu a užitočná 🙂 . U nás už sneh nie je, klop klop.
ladyw: Ty proste skúšaš aj teraz, či sa Ti náhodou nenarodí veverička, však? 😀

denisocka
1. mar 2010

baby poradte,ak mate skusenosti

čo kupiť? http://www.najnakup.sk/Porovnaj_elektronicke-op... chuvičku phypilis z UK asi 55lb ,alebo http://www.perinbaba.sk/dojcensky-tovar/detske-... asi za 69lb . tu to stojí 50% viac

bihan
1. mar 2010

Ako poznamenala jedna kamoška, tak je to celkom vtipné, že by ste rovnako gratulovali k dievčatku 😀

Pipi, tak gratulujem aspoň k tomu, že viete, čo to bude 😉

Deni, tá philipska je len obyčajný babyphone, nie? a angelcare aj monitor dychu.

denisocka
1. mar 2010

hej,angel je aj vysielačka aj monitor a vijde na 70€ z amazonu s poštu na sk

halintoa
1. mar 2010

kočky čo ste boli na malo UTZ v Gyn-Five, koľko dopredu sa treba objednať? A berú automaticky tých 10€ za objednanie, alebo mi povedia len deň, kedy mám dojsť a bude to bez toho poplatku?

tretulka
1. mar 2010

ahojte...deni, maly je podareny ako krasne tancuje, zlatucky je 😵
bihan, na tu zbrndu sa ani ja netesim 😝
pipi, tak budete mat parik, krasa
😵

denisocka
1. mar 2010

baby, a mame vybrate meno /nazatial / zrušila som tadeáša,zle sa to hovorí - TAdeáš Leško .... muž včera navrhol že Leonard ... ale dakujem,tak mam svojho favorita 🙂

evitkamalicka
1. mar 2010

my mame pre dievcatko Laura po pripade Lenka, Lenka mal byt Adamko keby bol dievcatko a chlapcek asi Petko ale to sa este uvidi

bihan
1. mar 2010

Deni, si si istá, že amazon posiela na Slovensko? ja som sa vždy stretla s hláškou, že mi to do vybranej krajiny nemôžu poslať.

denisocka
1. mar 2010

no,je to tam napísane,kamaraka študovala, tiež bola prekvapena
pri najhoršom to dam sesterke do UK a ona ma svadbu 3.7. tak to donesie

denisocka
1. mar 2010

no a jedna baba vo výbave písala,že to ma tiež odtial

bihan
1. mar 2010

čo sa týka mien, tak vzhľadom na to, že sa nedokážeme s MM dohodnúť na žiadnom inom chlapčenskom, tak ak na nás vykukne pipík, bude to Gabriel 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre