♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
1. mar 2010

ja som teraz pochopila,že neexisstuje zaručeny recept na chalana či babu, ani či sexujete pred ovu,či v den ovu , je to vo hviezdach čo bude. poznam XXX manželstiev,kde maju aj 4-5 chalanov alebo baby,taže proste niekto ma nachylnosť len na to jedno pohlavie. alebo neviem teda ....ja si stale spomeniem tuna na jednu maminu,čo jej spermošky vydržali 5dni a je z toho chalan

denisocka
1. mar 2010

hladam si Tobiasa, no niektore mena neviem či tam niekto dal zo srandymči to fakt .... Pampfil,Pampfilia...

http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku

denisocka
1. mar 2010

ináč,ešte stale mam mini šancu,že to bude baba 😀 . pamatam,ako som došla z 3D a boli tam vajíčka a aj tak som šmirovala po nete,či sa da aj na 3D zmýliť pohlavie 😝

lulu4
1. mar 2010

ahojte, uz som sem davnejsie nieco pisala ale dnes sa akosi nudim a nemam s kym kecat tak ze idem pozriet do temy ktora sa ma tyka, pretoze aj ja cakam v auguste prve babatko 😀 co dnes porabate? vidim ze vela z vas uz vie pohlavie, ja by som uz tiez strasne chcela vediet, od ktoreho tyzdna je uz dobre vidno na sone pohlavie?

michaela80
1. mar 2010

moze sa stat ze to urobi pupocnik ale vacsinou u chlapcov to byva presne.... ☹ denisocka ber to z tej lepsiej stranky nemusis menit na ruzovu vybavu.....

michaela80
1. mar 2010

lulu tak okolo 16=18 tt na dobrom sone.....alebo tam kde chodim na 3D tak si mozes objednat 3D iba na zistenie pohlavia za 2O € ....

denisocka
1. mar 2010

lulu,tak občas býva aj v 16tt

miška, no hej,ved z toho sa teším.vlastne sa teším celkovo.fakt,len tak som teraz chcela Lianku

denisocka
1. mar 2010

prichááádza TEA vydata .....

lulu4
1. mar 2010

denisocka: tak verim ze si to chcela pekne do paru ze ked uz mas synceka, teraz dievcatko ale hlavne aby bol malinky zdravy a treba sa tesit... ja tiez netusim co cakame aj ked drahy by bol asi cely bez seba od radosti keby je to chalan 🙂 tak to idem buduci tyzden v piatok na poradnu a to by mi uz mohla aj povedat co cakame ak by sa pekne natocilo, no ved uvidime

ladywitch26
1. mar 2010

ja som mala kolegu na sr, co vedel nejako vypocitat, ze co to bude, ci chlapec, ci baba. neviem, ako to pocital, ale mal 99% uspesnost. stacilo mu len vediet vek matky a otca pri pocati. aj som ho skusala, hadam zo 20 deti z rodiny, jasne, ze nevedel, o koho sa jedna, ale nepomylil sa ani u jedneho. niekde by som nanho mala mat este mobil, tak sa ho spytam. nemusim ani cakat na sono 😀

inak denis, ked si spominala ten MMB, ja som 20.januara posielala z irska balik jednej babe, platila 25€ cakali sme obidve, ze kedy jej to dojde, trva to vacsinou tak 4 dni. zaciatkom februara sa dokonca aj bola pytat na poste, ze caka balik, ale postarka jej povedala, ze tam nic nema. a 20. februara mi prisiel balik nazad do irska, ze dosiel na sr 27.januara a 12.februara ho poslali nazad a nalepili nan cervenu nalepku, ze zasielka nevyziadana. tak ja uz neviem, co tie sproste postarky maju za problem. nazad jej to uz posielat nejdem, lebo postovne ma vyslo 5€ a ked to poslem este raz odtialto, tak nezarobim nic. ale o tyzden ide kamarat na sr, tak to zoberie autom.
inak sa mi stala podobna vec. cakam na rodny list pre malu a stale nechodil. tak som volala na matriku do blavy, ze ci uz to posielali. a oni, ze jasne, ved to slo pred dvoma tyzdnami. tak idem na postu a tam postarka, ze no ved my sme to uz chceli zajtra posielat nazad, ze neprebrata zasielka. ma islo urvat! keby koza aspon vhodila listok do schranky, ze mam doporuceny list, ale ona nic. dva tyzdne sme boli na slovensku, kazdy den ma skoro stretala na ulici a ani pol slova nepovedala. no keby som sa nesla spytat, tak neviem, ako by mi malu zapisali do pasu bez rodneho listu. a keby mi prepadol listok na trajekt kvoli nej, tak by som jej uz asi aj hubu rozbila. 😠

michaela80
1. mar 2010

inac moja poradna sa dnes zrusila ...pan riaditel na mna zabudol a neberie mi telefon ze kedy sluzi najblizsie.... 😉

denisocka
1. mar 2010

lulu,ja sa teším 🙂 pri šimonovi som bola uplne z cesty,že tam neni cikula ale pipik, ešte aj po narodení som ho asi mesiac volala že "moja" ---- a teraz sa ale teším,že to bude dalši chalan, skor zošediviem

denisocka
1. mar 2010

miška,čo tak často chodíš

michaela80
1. mar 2010

ale sak maleho mas zlateho....mne maly ako dvojrocny uz skakal z komody.....a myslim ze druhei ked dievcatko bude tak mozem cakat to iste...hyperaktivne uz mala...

michaela80
1. mar 2010

aj ja viem kazdy tyzden....raz som bola dokonca dvakrat v tyzdni....

zica1
1. mar 2010

ladywitch - to fakt? 🙂 sa tak nemyli?

bihan
1. mar 2010

LW, to bude táto tabuľka.. vychádza z toho, že každému človeku sa každý 7r obnovuje krv a ten z partnerov, ktorý má mladšiu krv, "vyhráva" pohlavie...niekde som ale čítala, že u žien by sa to malo počítať o prvej MS.
Inak toto je jediná tabuľka, podľa ktorej mala byť Sára dievča 😀

http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/...

lulu4
1. mar 2010

ladywitch: wav take cosi si mi ani pisat nemala tak ked mu budes pisat napis aj za mna ti hodim teda udaje do IP... tak by som to chcela vediet.... aj si za to nieco pyta alebo tebe ako znamej to povie len tak 🙂

michaela80
1. mar 2010

bihan mne podla tej tabulky vychadzal prvy chlapec...a teraz dievcatko...cize sedi aj mne....

no konecne som sa dovolala...takze ak nieco nie je v poriadku tak v stredu rano sa mam prist ukazat a ked vydrzim do pondelka tak az v pondelok.......fakt ako na klavir do tej poradne... 😝

denisocka
1. mar 2010

mne to tiež počitala jedna baba tu a vyšiel chalan.

to je nejak že každe 7roky sa meni krv,a ktora krv je mladšia tuším ,take je pohlavie.
trebars ja mam 26r a muž 31r. ja mam krv staru 5roky / 7-14-21 + 5 je 26 / a muž 3roky /7-14-21-28 +3 / - tak vyšlo že chalan

denisocka
1. mar 2010

no,podla tej tabulky to vychadza,idem kuknuť kedy planovať babu

zica1
1. mar 2010

bihan - a ten vek sa pocita ako pocatie alebo ako porod?

michaela80
1. mar 2010

no mne to tiez vychadza...pri Robinovi som mala 20 a mm 23 a teraz mam 29 a mm 32 cize chalan a teraz baba

lulu4
1. mar 2010

denisocka a ked my sme splodili nase dieta min. rok a obaja sme mali 25, len moj je januarovy a ja marcova cize som o cosi mladsia ako si to mam vypocitat v takomto pripade? lebo v tej tabulke co ste tu dali link mi vychadza zelena farba cize pohlavie toho kto je mladsi ci ma mladsiu krv

michaela80
1. mar 2010

lulu tak potom dufaj ze to bude baba... 😀

leteku
1. mar 2010

Ahojky. Tak nám to nesedí, Terezka mala byť chalan.

bihan
1. mar 2010

Lulu, dolu máš vysvetlivky.. aj ste obaja rovnako starí, tak dieťatko bude takého pohlavia, ako partner, ktorý má v tom roku narodeniny neskôr.. takže by to malo byť dievčatko 🙂

peta131
1. mar 2010

Deni mne ten AngelCare kupovala kamaratka ako svadobny dar, oni maju tiez presne ten isty a su s nim maximalne spokojni a ona ma stiahnuty k nemu aj navod po slovensky tak ze mi ho posle...

podla tej tabulky aj mne sedi chlapec 😉

ladywitch26
1. mar 2010

bihan, tato tabulka mne uplne nevychadza, lebo podla nej som mala byt chalan a mala som mat dvoch bratov, a som zena a mam dve segry. tak isto stanka podla nej mala byt chlapec. a co si spominam, tak mi kedysi vravel ten znamy, ze ak stiham tento rok, co bol r. 2005, tak to bude este chlapec a potom nasledujuce 4 roky dievca, co vlastne sedi.
a v tejto tabulke si ani neviem pozriet teraz, co by nam vyslo, lebo toto male sa nam podarilo nejako okolo muzovych a mojich narodiek. tak ci mam jeho ratat este ako 29 alebo uz 30r. a seba este 27 alebo uz 28. alebo jeho uz 30 a seba este 27? no dva tyzdne medzi nasimi narodkami rozdiel a akurat vtedy sme to nejako spachali 😀

lulu4
1. mar 2010

dakujem baby, tak budem dufat ze to bude baba a ked nie budem sa tesit z chalana ved ja sama neviem co by som viacej chcela ale asi babu skor 😀 ked budem vediet napisem aj sem, zatial ostanem pri tej teorii krvi ze to bude baba ked pisete ze vam to celkom podla toho vychadza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre