♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
1. mar 2010

ozaj a ta rerusovana ciara v tom grafe co znamena?

zuzana76
1. mar 2010

prerusovana- sorry

lebo mne vysli obe kolmice na tej prerusovanej cervenej ciare, ta je vyssie, ale je prerusovana a teraz som tam citala,ze to sa vtedy prekryva, tak nechapem uz podla toho co nam vychadza

silwietta
1. mar 2010

no mne vyslo v tom druhom systeme dievcatko a v tom prvom podla veku pri pocati dievcatko a pri veku pri narodeni zase chlapcek... no este kuknem cinsku tabulku 😀

silwietta
1. mar 2010

a podla cinanov to je tiez dievcatko... tak som zvedava, co povie dokyna na sone o dva tyzdne...

bihan
1. mar 2010

Zuzana, to je jedno, či prerušovaná.. vraj je to kvôli lepšiemu rozlíšeniu. ;)

elinka27
1. mar 2010

tak mne vyslo 3x dievcatko 😀,takze to bude sranda ked to bude pipik

tea333
1. mar 2010

no tak trapas🙂
Denisocka ja som hned odpisovala, ale som to len nadpisala a uz mi chlap volal, a potom som utekala von so psami, takze teraz pisem 🙂
Dufam ze ste vsetky baby ok.Mne sa nechcelo pisat, mala som velmi divne obdobie 😔 Umrel mi milovany psik a tazko sme to aj s drahym niesli. Este sme si zobrali novu fenku ktoru som uz 4 mesiace oslintavala na nete z mojej oblubenej chovatelskej stanice Rhodezskych ridgebackov.
Takze som sa s nikym nestretavala a nikam nechodila, potrebovala som cas a veci co ma zamestaju, a teraz s novou babou v rodine a nasou starou maltezskou Gigi mame o zabavu postrarane, 3 hod denne travim na poliach a v lesikoch, stale chodivame von do prirody, a som rada, lebo mam kondicku celkom fajn teraz.
Popritom chodim do skoly, a ked mam chvilku volneho casu, pracujem cez internet lebo mam toho v praci vela vela co musim stihnut do dovolenky.
Takze 21:30 este vzdy vyvencim, potom sprcha a odpadavam do postele.

Inak nemam nove nic, citim sa super a nemam ziadne problemy.
Svadba bola super super, vsetko vyslo, ani neprsalo cez den a malo, az vecer sa rozprsalo ked sme koncili, vsetci boli spokojni 🙂

biba12
1. mar 2010

AHojte,

tak ja som dnes bola v poradni. Vysledky 1 testovania su ok, teraz mi brali krv na triplle testy. Tak uvidime. UZV nerobila, ze 29.3.. Ale podla oziev plodu je vsetko v poriadku. Myslim, ze je nacase sa objednat na 3 D UZV.
A Janka fiha, to je rychlost!!!! 😀 😀
Mne vychadze podla toho cinaskeho horoskopu,ci tabulky dievca. Tak uvidime.

biba12
1. mar 2010

Mne vychadza podla toho grafu od Bihan znovu dievca. Tak som zvedava.

michaela80
1. mar 2010

no bihan mysli na mna s vybavou.....my mame "kavove zrniecko"...v brusku.... 😀 😀 😀

biba12
1. mar 2010

Jeej Miska budes mat parik. Super.

michaela80
1. mar 2010

no ano dufam....ze sa geneton nepomylil...v stredu by to mal ultrazvuk potvrdit....len maly je trosku sklamany a mm stale este neveri ,,,,lebo on chcel uz prve babu...

bihan
1. mar 2010

Tea, som rada, že už si v lepšej nálade 😉

Kočky, ja mám dnes takú míňaciu náladu, že až.. začali mi zase vyplácať jednu dávku, na ktorú som min. rok nemala nárok, tak mám mesačne 150e, s ktorými som nepočítala.. tak asi idem niečo krásne objednať mojej cácorke 😵

michaela80
1. mar 2010

no bihan ja som mala taku maniu vcera len som sa akosi udrzala ze je este skoro a aj tak sa nerozumiem....chcela som uz objednat latkovky....uz mi sviha z tych tehu hormonov...

zuzannas
1. mar 2010

mne podla grafu malo vyjst dievcatko namiesto Adamka 😉

bihan
1. mar 2010

ja ešte pre mimi nechcem, zatiaľ len pre Sáru... dochádzajú nám veci zo zásoby, tak by sa jej nejaké nové hodili.. ale to je jasné, že ak vezmem jej, tak vezmem aj pre mimi.. moja obľúbená biobavlnená značka mám novú kolekciu, tak silno uvažujem, či sa nenechám zlákať na jeany za 24 libier 😅 ale to viem, že ich bude nosiť ešte rok, možno viac...ešte teraz nosí veci čo má od nich 12-18m.

leteku
1. mar 2010

jéj konečne niečo kde mi vyšla aj terezka ako dievča a toto má byť dievča tiež, síce lekárka nám tvrdila, že to bude chalan ale ja jej neverím 😀

denisocka
1. mar 2010

Je tu niekde tema,kde sa na usg sekli?neviem to cez mobil najst

ladywitch26
1. mar 2010

bihan 12 - 18m este teraz nosite? to mne teraz stanka uz niektore veci zacina take nosit, hlavne tricka 😀 😀

bihan
1. mar 2010

LW, to záleží na značke.. ak poznáš Frugi, ak pri poslednej objednávke som obrala jednu súpravu pre mimi.. že 6-12m a ešte Sáre je to dobré 😅 Síce krátke rukávy a tepláčiky ako 3/4 nohavice, ale dalo by sa to nosiť.
Hlavne nohavice sú strihané na látkové plienky, takže ich teraz nosí ako krátke gate a ešte dlho bude... ale s dlhým rukávom som jej brala 3-4r (že na budúcu jeseň 😀) a tiež by sa dali nosiť 😉

Deni, nestresuj, jasné, že sa môžu seknúť, ale väčšina lekárov keď si nie je istá, tak nepovie...tak sa zmier s tým pipíkom 😀

ladywitch26
1. mar 2010

bihan, frugi nepoznam, ale stanka ma uz teraz desat a pol kila, takze co je 9-12m, to jej je velmi obtiahnute cez brusko a hlavne na rukavoch. ona ma take riadne zahyby na ruckach, tak ju radsej do tych vacsich obliekam, lebo aby nevyzerala ako jaternica v tom napasovana 😀 ale co je znacka name it, tak tie veci su uplne super, mali sme manchestrove gate, boli pisane na 1-2m, ale mali v pase gumicku na posuvanie, tak sme ich do 4m nosili. a aj par triciek mam a tiez sa dlho nosia. ale co sme podostavali, hlavne od kamosiek zo sr take cherokee, tak to je asi na minideticky site

bihan
1. mar 2010

haha.. že Stanka síce teraz, ale Sára mala v pol roku 9,2kg 😝 ale vyrástla z tých záhybov, teraz má 14 a vyše 90cm 😉 ale práve preto som väčšinou pre ňu kupovala veci v UK, lebo tam sa s väčšími rozmermi ráta, Frantíci majú také malé krvetky, to som vždy kupovala veci o číslo-dve väčšie. Ale hovorím, Frugi sedia skvele, netlačia, priestor na látkovku... a je to biobavlna.. preto ich milujem 😵

ladywitch26
1. mar 2010

mne sa celkovo pacia tie irske veci v obchodoch. vsetko je to kvalitna bavlna. este aj dunnes stores, co je vyslovene irsky obchod a nieco na ten styl, ako kedysi prior na sr, tak maju cenovo v pohode veci, aj velmi pekne a kvalitna bavlna. nesperie sa to, ani zmolky na tom nie su a mala mi ani ziadne potnicky alebo podobne nemala, pekne je to priedusne. a maju aj par veci z organic cotton, ale to vacsinou len pre mimina do pol roka. mozno vo vacsich mestach by som nasla aj na vacsie, ale co v 9tisicovom mestecku... 😀

nika.r
1. mar 2010

Ahojte 🙂

Nejako nestihám Vaše tempo.
Ja len, že sa máme dobre. V stredu poradňa dopadla nad očakávania dobre, tvrdnutie brucha mi zatiaľ nespôsobuje nič, krčok tuhý, všetko je uzavreté. Ale mám preventívne brať 2x denne Magne B6. A super správa bola, že cysta, ktorú som mala a ktorá sa doteraz len zväčšovala sa zrazu niekoľkonásobne zmenšila. Takže myslím pozitívne a verím, že pri ďalšej poradni už nebude po nej ani stopy.

nika.r
1. mar 2010

spomenula som si na tiriel, neviete niekto čo je s ňou? jeden čas tu chodila veľmi často a teraz nič. Snáď je všetko OK.

denisocka
1. mar 2010

😀 tiriel som predsa JA 😝

denisocka
1. mar 2010

😀 som sa teraz pobavila NIKA

nika.r
1. mar 2010

😀

nika.r
1. mar 2010

aj aj som teda pobavila. Som rada, že si OK 😀

michaela80
1. mar 2010

lady a bihan moj maly ma 9 rokov , vaha 26 kg a vyska 135 a kupujeme spodne trenirky na vek 4 roky....lebo inac su mu velke este by sa v pohode vpretel do treniriek na 2 roky z Kenvela...cize tak s tymi velkostami...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre