♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
3. mar 2010

u nas krasne svieti slniecko

evitkamalicka
3. mar 2010

teraz ma byt takto chladnejsie nasledujuce 2 tyzdne vraj

michaela80
3. mar 2010

u nas je momentalne 0,4 stupna....a dnes mi ma prist z aNglicka prechodna bunda...dofrasa uz som sa tesila ze ju mozem hned nosit ale kdeze musi zase snezit... 😒

denisocka
3. mar 2010

tea ma fotky zo svadby na fb 🙂

evitkamalicka
3. mar 2010

ja ju asi na fb nemam

denisocka
3. mar 2010

u nas rano trocha nasnežene,ale slnko svieti,malemu som k babke pribalila aj botasky 😀

michaela80
3. mar 2010

botasky? moj ide na futbal poobede do Ziliny s mm a vsetko zimusne mu obliekam... aj rukavice ma prichystane... boze ze sa im chce v takej kose tam sediet 2 hodiny...no co uz ..to su moji blazni...

denisocka
3. mar 2010

no ,tak včera tu bolo tak teplo,že mal jarnu čiapku a botasky,samozrejme že oančuchy a teple nohavky a vetrovku ... no ale v zimnych by sa mu asi noha sparila

evitkamalicka
3. mar 2010

aj u nas bolo teplucko tak sme boli na trojkolke

michaela80
3. mar 2010

ked neviem ako bude v Ziline a radsej nech mu je na nozky teplo ako zima...

bihan
3. mar 2010

Kurni, pozerám, že to sem neodoslalo jeden príspevok 🙄

Michaela, to bolo len upozornenie, že keď už kočík s otočnou sedačkou, tak je fajn si overiť, že to naozaj fajn funguje 😉 Kamoška má Cortinu a nikdy ju smerom k sebe nepoužívala práve kvôli tomu, čo som písala...

Ale hrozne sa mi na novej Jané korbe páči, že má trojbodové pásy 😵 V tom by som sa nebála dať dieťa do auta, ale v tých starších typoch, čo majú len suchý zips cez bruško, by som to nikdy neriskovala.

a ešte sa vraj oplatí objednať jané odtiaľto http://o-baby.de/agr/Jane_22500_2.html

michaela80
3. mar 2010

ja som sa dohodla s kamoskou ze si ju pridem obzriet a vyskusat... ako zase ma tento kociar polohovatelnu autosedacku a vanicka je aj bezpecnostny system do auta a nam to vyhovuje lebo mi vela " behame" autom...
sak uvidim ako to bude vyzerat, dalsia varianta je casualplay no je tam mal sportova cast a kociar nema moznost otocit sportovu cast k sebe... takze ziadna vyhra..

denisocka
3. mar 2010

ja by som hned barala novy JAne slalom,ale doma by mi oči vyškriabali 😖 . stačil by teda slalom šporťak 😔

michaela80
3. mar 2010

na tej stranke o-baby .de zase nevidim novu kolekciu.... ale sak do mja juna este casu dost... 😝

michaela80
3. mar 2010

tak ja nemam kociar ...takze mne sa skarbat oci nebudu a uz si ukladam na jeden ucet kazdy mesiac 100 € aby bolo na ten kociarik pripravene lebo fakt su dost drahe tie kociare...

denisocka
3. mar 2010

baby, je niekto z vás na fb IDA .... ???? mam žiadosť a neviem kto to , evi -ty si potvrdena

evitkamalicka
3. mar 2010

my uz kociar mame, teraz riesim ci postielku alebo kosik pre babatko, kedze nas maly sa zatial postielky nechce vzdat

denisocka
3. mar 2010

ja mam presne tento + vanička capazo + vajíčko ,taška.len už nevizera tak zachovalo. ale zas na druhej strane,na našej dedine mi to je jedno, aj tak tu cigani šmiruju čo čorknuť. radšej kupim šaktu -mojho lea cafe a zas uvažujem o mancude čokoladobej 🙂 len idem k babam o radu, čo je teraz hit , či manduca,či niečo lepšie

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8004924&tab=1

silwietta
3. mar 2010

my mame jednu postielku navyse v pivnici, tam len matrac by sme dokupili, ale mm si mysli ze do leta bude spinkat maly v posteli... chce aj prehodit spalnu za detsku, nech ma viac miesta... ja este nie som s tym stotoznena... si myslim, ze maly bude chciet byt s nami tak ako babo...

evitkamalicka
3. mar 2010

silwi nas uz pekne spinkal tyzden na valende a ako mu zacali ist stolicky a bol nervozny, tak sme ho dali naspat do postielky a to sme nemali robit, lebo teraz na valendu nechce ani za nic....ja by som uz velmi dalsiu postielku nechcela, lebo to potom nemam kde skladovat

evitkamalicka
3. mar 2010

Adamko spinka sam v detskej od 4. mesiacov

denisocka
3. mar 2010

ja potrebujem kupiť bočnicu na postel a dobry matrac,mam poschodovu,takže od jary sa bude trenovať.tatko na zem na stary matrac a maly na postel 😀

evitkamalicka
3. mar 2010

my mame zabranu na valende

denisocka
3. mar 2010

a aku zabranu?taku pevnu už na posteli,či umelu?

denisocka
3. mar 2010
evitkamalicka
3. mar 2010

mame umelu, ale je velmi pevna

rubinka
3. mar 2010

Dobré ránko všetkým,

Tak ešte k včerajšej téme, ja musím povedať že som jedna z tých šťastných pre ktoré je druhý semester oveľa krajší. Neni mi už tak zle, hlava už len semtam bolí a konečne mám aj poriadnu chuť do jedla. Takže zatiaľ sa vytešujem, že bruško rastie a teším sa na kopančeky. 🙂

Ja by som chcela stoličku Campione, tá mi hned padla do oka. Čo sa týka postielok, tak som zúfala z tých horibilných cien čo za ne chcú, pokiaľ chcem aby tá postieľka aj nejako vyzerala. 😒

evitkamalicka
3. mar 2010

rubinka a hlavne semester 😀 ....ale nevadi, pochopili sme 😉

denisocka
3. mar 2010

ja mam stoličku IKEA za par korun, nedam na nu dopustiť.maly si ju sam prenaša,ak niekam ideme je hned zložena - 4 lahke nôžky a kus plastu.či svadba,či svokra..... všade ju berieme ak treba.
postielku som vydražila z MMA za 1100sk , + 300pošta . sice nebola nova,ale dokopy jej nič nebolo,až moj maly bobor ju teraz ohrýzal

evitkamalicka
3. mar 2010

my mame stolicku z Rakuska ani neviem aka znacka to je, ale je super, polohovatelna, makka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre