♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
3. mar 2010

evit,a aku,nemáš link? ja hladam niečo na MMb

evitkamalicka
3. mar 2010

deni my sme kupili v obchode takze link nemam

rubinka
3. mar 2010

Evi tak to sa mi podarilo 😀 to vieš spomienka na vysokú školu 🙂

evitkamalicka
3. mar 2010

ja zas zhanam kosik pre babatko a neviem natrafit na ziadnu dobru stranku

rubinka
3. mar 2010

Ja sa budúci týžden chystám kúpiť konečne nejaké to oblečko, lebo asi som už jediná čo nič nemá 😕

evitkamalicka
3. mar 2010

ja mam vela oblecka po Adamkovi pekneho ako noveho a v neutralnych farbach, uz som ho dokonca vsetko vyprala a naukladala do skrine, ale ak nam potvrdia to dievcatko tak samozrejme kupim aj nieco ruzove 🙂

bihan
3. mar 2010

Hi.. tak postieľka je jedna z vecí, ktoré mi ešte vôbec vrásky nerobia 😀 Na prvý polrok budem mať od kamarátky požičanú závesnú hojdačku a potom sa uvidí. Sára spáva na veľkej posteli asi od 21m a čoskoro asi aj zábrana pôjde preč.

mywiel
3. mar 2010

Ahojte, vidim ze sa vo velkom nakupuje... 😀 Ja postielku nejdem kupovat, mam Stokke postielku co je do 7 rokov a Kaya ma uz jednu bocnicu dolu a vylezie si z nej ked potrebuje, este je okolo to hniezdo co ju drzi takze z nej nespadla a aj tak je vacsinou prisunuta k nasej posteli takze ked sa rano zobudi prelezie k nam do postele nas zobudit. 😵 http://www.stokke-nursery.com/fr-fr/stokke-slee...
Babo bude aj tak spat v kosiku pri nasej posteli, mam taky kosik kolisku na stojane co sa da hojdat trosku.
Co sa tyka stolicky suhlasim s Deni, Ikeacka plastova je super a uplne nam vyhovuje. A kocik uz musi vydrzat na tri deti kedze mam uz styri. 😅 😀

snehulienka24
3. mar 2010

rubinka, nie si jedina, ja nemam este nic a ked vravim nic tak fakt ze nic .... 🙂 doteraz som na to nemala energiu, teraz mi je treti den skvele... ale este asi pockam, zda sa mi to skoro este nieco kupovat...mozno ked nam povedia co to je, tak vtedy to zacne 😀

mywiel
3. mar 2010

Snehulienka ja uz som v tvojom tyzdni vedela co to bude, ale ja uz ani kupovat vela nejdem ved mam vsetko po malej, ak to bude chlapec tak sa nejaké to oblecko kupi, ale je fakt ze sme toho vela aj dostali a mala niektoré veci ani nemala na sebe, nestihala som ju prezliekat. Na zac. je dolezité len body co sa da uplne otvorit, také tie prekrizené aby sa nemuseli obliekat cez hlavicku, jedna ciapocka a bavlnené pyzamka co sa otvaraju vpredu a medzi nohami to vsjo a mozno nejaké tie ponozticky hrubsie na pyzamko. 😉 Ja som nakupila tolko topanociek krasnych na zaciatok a mala to ani nenosila lebo si suchala nozicky o seba, takze nedrzali, teraz to vsetko predavam. 😅 http://www.anibis.ch/n/2933981

mywiel
3. mar 2010

Ale zase na druhej str. ma uzasné fotky do albumu bola to moja modelka no... 😀 😵 😵

snehulienka24
3. mar 2010

mywiel, dufam ze sa to buducu stredu na poradni dozvieme tiez 🙂 no na zaciatok staci malo, to ano, ale mozno ma to aj preto neberie, bo segra teraz porodila a o pol roka nejake tie pidi kusky zdedime 🙂 tak snad len nieco do porodnice...

snehulienka24
3. mar 2010

idem asi vonku, kym je este pekne a nesnezi tu, bo o par dni to vyzera na hruzu...aj s tymi teplotami....uz chcem jar.. 🙂

bihan
3. mar 2010

Myw, do akého veku sa asi dá tá postieľka používať? už som po nej pokukovala, ale pre Sáru sme nepotrebovali a toto sa mi veľmi páči. a ako je tam riešený matrac?

mywiel
3. mar 2010

Na zaciatok toho fakt netreba vela, lebo babo nechas radsej spat ako ho vkuse niekam strojit, ja som mala krasne zamatové ruzové pyzamka a to stacilo ked sme niekam isli, nie vzdy sa mi chcelo ju trapit a obliekat jej saticky co boli aj tak na houby, lebo ked zdvihnes babo tak vsetko liezlo hore a malo holy chrbat. 😠

mywiel
3. mar 2010

Bihan pisu ze do 7 rokov ona sa da zvacsit a da sa dokupit ten suflik na periny pod postel este aj.

mywiel
3. mar 2010

Matrace mas tri velkosti najprv ten malicky ked mas babo len v tej okruhlej postielke ten som nekupovala zbytocne drahy na kratku dobu a potom mas dalsie dva matrace podla velkosti ako si postielku prisposobujes, ja som rovno kupila len ten druhy a treti matrac, su uzasnej kvality, lepsie som nevidela ale postielka ma stala 1000CHF drahé ale zase do 7 rokov a nemusim vkuse kupovat nejaku postel, je to dobre vyriesené.

bihan
3. mar 2010

Ty jo! tak do 7r je supeer 😵 Dík, tak už "sme" asi vybrali 😀 Neskôr by som pre detváky chcela poschodovú posteľ ale do L-ka, čiže vrchnú a spodnú posteľ oddelene, takže by to nebol problém 🙂

ladywitch26
3. mar 2010

ja som nabehla do obchodov pri stanke na nakupy tyzden po tom, ako mi vysiel pozitivny test. a dopadlo to tak, ze sme kupili vacsinu veci pre chlapca 😀 az v 24tt na sone nam doktorka povedala, ze to bude slecna. tak zasa na nakupy a tentoraz kupovat ruzove. ale postielku aj kocik sme kupili tesne pred vianocami, to som bola nejako v 18tt myslim. mali super zlavy, no tak nekup to. a aj plienky som v akciach postupne kupovala. ked mali napr. v tescu akciu na jumbo balenie za polovicu, tak som zobrala. nastastie sme to mali kde skladovat 😀 inak ked som to potom ratala, kolko som takymto predkupovanim do zasoby usetrila, tak som sa priblizila k tisicke eur. takze teraz tiez idem kupovat do zasoby. inak tu je strasne vela klubov, kde sa da zaregistrovat. kazdy obchod ma nieco a kazda znacka pre deti. napr. baby club tesco mi kazde tri mesiace posle kupony na zlavu na plienky, piskoty, ovocne vyzivy atd. aj pampers club, ten mi dokonca posiela dvojmo, lebo som sa pomylila a myslela som, ze sa mi prvykrat nepodarilo zaregistrovat, tak som este raz 😀 a ti mi poslali najskor taku kuponovu knizku na zlavu 12€, a dvakrat 😀 a teraz mi obcas tiez poslu zlavu 2€ plus vzorky plienok. no len tie odkladam, lebo stanka bola velka, cize ked oni poslu c. 3, my uz davno frcime na c.4. ale vsak sa zide pri druhom.

rubinka
3. mar 2010

Môj manžel si tiež myslí že na kupovanie oblečenia je ešte čas, ale mňa to už hrozne láka. Chcem mať aspoň niečo. V apríli sa už poobzeráme po nábytku a kočíku.

mywiel
3. mar 2010

Mne sa na nej pacil ten dizajn, ze je ovalna je to originalne a zaberie to menej miesta ako tie velké stvorcové postielky aj matrace su ovalne, proste u mna vyhrala. 😵

mywiel
3. mar 2010

Ja hladam do izby teraz rohovu skrinu, lebo uz neviem kam tie saty odkladat. 😅

mywiel
3. mar 2010

lady ved to tu tiez mam zlavy na C&A a H&M, na pampers vkuse posielaju daco a cloveka to potom laka len nakupovat. My mame toho dost, iba ak by to bol chlapec tak to bude zas iné rosambo, ja milujem nakupovat, tie vecicky pre deti su také roztomilé a teraz na leto uz maju krasne farby, tak malej kupim zas nejaké lanové saty, skoda ze tu nemame Tesco tam maju lacné a dobré veci, zase na Slov. pominam uz sa ma manzel pytal, ze kolko si chcem zobrat euro... 😅 😝 😀

ladywitch26
3. mar 2010

mywiel, ja na slovensku nekupujem vobec, naopak, este nosim odtialto kamoskam. na slovensku je to nenormalne predrazene. len mi stacilo raz nabehnut do obchodu pre deti v martine. ako pre mna v pohode, ale ked si to porovnam s tymi slov.platmi a materskou, tak nechapem, z coho tie mamicky ziju. chcela som tam stanke pozriet pancusky, mi zavalila cenu 6,31€, aj to bol dovoz z polska. tu kupim kvalitne bavlnene pancusky, dvojbalenie za 3€.

a co sa tyka nakupovacej manie, tak tu mam vyriesenu. som to sklbila dva v jednom 😀 tu nakupujem detske oblecko a posielam segre. ona to predava u nich vo firme. vzdy sa jej na to zeny vrhnu ako supy, lebo je to lacnejsie ako v obchode a su to fakt kvalitne veci. takze nakupujem, ale nejde to na ukor mojich penazi. a straaaasne ma to bavi 😀

mywiel
3. mar 2010

No Tesco co sa tyka 3j balenia bavlnené pyzamka a body ma vysli lacnejsie ako tu. 😉 A este Antony slov. vyroba, tiez bavlna mi vyhovuje, tam som zohnala rolaky body na zimu co tu absolutne nemaju.

http://www.antonyfashion.com/index.php?zobraz=p...

mywiel
3. mar 2010

Vela kupujem na ebay UK a vo Francuzsku ich znacky su uzasné.

silwietta
3. mar 2010

ladywitch, tak to je asi snom kazdej zeny, vyblaznit sa na nakupoch a neminat vlastne korunky 😵

ladywitch26
3. mar 2010

silwi, no vsak to ma na tom najviac bavi 😀 to uz sa normalne tesim na to, jak segra popreda a posle mi peniaze na dalsiu varku. a teraz,co boli po vianociach vypredaje, hlavne next, ladybird atd, tak som si klepala hlavu, ze som si viac nenasetrila. to boli ine zlavy. ladybird je inak drahy ako svina, ale ked ti zlacnia napr. 3dielnu teplakovu supravicku z 21€ na 4€, no NEKUP TO!!! a to tu boli zlavy len 26 a 27 decembra, mam to do mesta 50km a prvykrat po 50tich rokoch tu v irsku mrzlo, ze bolo minus 10. cesta ako zrkadlo, isla som sa zabit, sla som 40km/h, ale dosla som 😀 asi uz mam diagnozu shopoholik 😀

mywiel, francuzske znacky som tu nevidela, ale UK veci su fakt pekne a aj kvalitne.

evitkamalicka
3. mar 2010

ja mam tiez nejake veci z UK ebay

mywiel
3. mar 2010

Si pamatam, ze zeny stali uz od rana pre NEXTOM ked boli vypredaje, aby boli prvé ked otvoria obchod... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre