♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
3. mar 2010

lady ja potom prelozim do postielky co ma Adamko, lebo ten neskor pojde na valendu 😉

ladywitch26
3. mar 2010

no u nas to bude chvilu vypadat dost divoko. z kazdej strany postele postielka 😀 ale nechcem este davat stanku samu do izbicky, aby jej nebolo luto,ze nie je s nami. pockam, kym druhe babo nebude mat pol roka a potom ich dam do izbicky naraz.

evitkamalicka
3. mar 2010

nas maly spi sam v detskej od 4. mesiacov

lucy1990
3. mar 2010

Ahojte baby 🙂 konecne doma, nohy vylozene, konik docitany 😀

ladywitch26
3. mar 2010

evit, to mne by sa nechcelo vstavat. stanka sa dost prevaluje pocas spanku a vzdy si bud ruku pod seba prilahne alebo sa nemoze prevalit, lebo je uz na kraji postielky, tak zacne jacat a musim ju prevratit, inak by jacala dovtedy, kym by sa neprebrala. a takto ju aj 5-10x za noc len posuniem a spime dalej. ani nemusim vstavat, len prestrcim ruky cez okraj postielky. keby som mala behat do vedlajsej izby,tak by som sa vela nevyspala.

evitkamalicka
3. mar 2010

lady ja nevstavam, Adamko prespi od tych 4. mesiacov celu noc 😉

denisocka
3. mar 2010

ak by niekto chcel nejake kupony,tak sa mi ozvite ! http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8013991&tab=0 a http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8013956&tab=0
SUNAR už je fuč

ladywitch26
3. mar 2010

evit, ved ona mi tiez prespi celu noc prakticky od narodenia, ale budi sa,ked sa nemoze prevalit. a aj ked ma vak, tak sa stale odkopava, tak ju obcas musim prikryvat. takze pre mna je uplne vyhovujuce, ze je este s nami v izbe. inak ked spi, tak ju ani tanky nezobudia. kludne sa mozme s muzom rozpravat a ona bude spaaat. takze nam tam zatial nevadi. uvidime, ake bude druhe babo...

evitkamalicka
3. mar 2010

my sme mali par mesiacov v izbe vysielacku, ale maly ani brvou nepohol, on nechce byt prikryty a ani vak nechce takze spi len tak

ikulka
3. mar 2010

ladywitch aj naša malá spí stále s nami a to má už vyše 3 rokov ale tiež dosť zle spáva stáel sa odkope mraučí budí sa a to keby mala stále behať za nou do izby by som sa nič nevyspala...tak máme v spálni 3 postele a spíme tak....

mywiel
3. mar 2010

evitka ja taky kosik mam 😉
No surové vajcia su toxoplazmoza nie listéria, ale asi je to tak tie kupenské tatarky su ok, lebo su tam susené vajcia a aj tak je to pasterizované. 😉 Ja som sa nadlabla bryndzovych halusiek a som spokojna ako uz dlho nie, po dlhom case mam radost z jedla. mnam 😀 😝

evitkamalicka
3. mar 2010

myw a si spokojna?

evitkamalicka
3. mar 2010

surove vajcia su podla mna salmonela

ladywitch26
3. mar 2010

ikulka, ja by som tak dlho asi malu uz v izbe nechcela, to uz si potom tazko zvyka. susedia tak spavali so synom v posteli este ked mal 6rokov. a strasne problemy mali, aby sa naucil spat vo svojej izbe. no ale oni ho celkovo nejako nezvladaju... mne to vlastne aj tak bude vyhovovat, pockam na druhe, kym bude mat toho pol roka a potom skor aj stanku presvedcim, ze uz je cas mat vlastnu izbicku, ked tam nebude sama, ale s druhym babom.

michaela80
3. mar 2010

lady my sme boli nuteny spat s malym do jeho 7 rokoch v jednej izbe lebo v dvojizbovom byte to inac nejde...vobec som nemohla spat celu noc, budila som sa na jeho pohyb a zakryvat ho a tak...pred rokom a pol sme sa prestahovali maly ma svoju velku izbu a od prvej noci vsetko v pohode...cize skor myslim ze susedia maju iny problem s malym ako to ze spolu s nim spia v posteli... 😝

ladywitch26
3. mar 2010

miska, oni maju tri spalne v dome, takze tiez myslim, ze maju iny problem. ale tam je panom v dome 7rocny sopliak. proste ak on zaveli, ze nejde do skoly, tak nejde. ved mame spojene domy, ako radova zastavba, ale ten sopliak nedokaze normalne po schodoch, on proste dupe ako stado schodov, ze sa az nam stena trasie. minule sedel muz na zachode a ten tak dupal a trieskal dverami, ze muzovi na hlavu spadol obraz, co mame na stene. uz sa aj nastval a tak jemne vravel susedovi, ze aby cosi malemu povedal a on ze "vsak som mu vravel, ale co ked on nepocuva". no tak ja neviem, koho uz ma decko potom pocuvat, ked vlastnych rodicov nie. nic by mi tak nevadilo, ako ked zacne o deviatej dupat a budi mi pri tom stanku. a cloveka to az mrzi, lebo v cudzine medzi cudzimi a toto su jedini slovaci siroko daleko v okoli.

michaela80
3. mar 2010

no ale to bude stale horsie ked to teraz nezastavia...nastupi puberta a budu mat rodicia po chlebe 😠

michaela80
3. mar 2010

inac ked som ti robila chutky s paprikou tak sa pochvalim ze uz som ju akurat videla aj v zachodovej mise... tak ako rychlo som ju nahadzala do seba ta tak rychlo aj vysla von... ☹

tretulka
3. mar 2010

ahojte
evitka, ten kosik na spinkanie je krasny 🙂, pozerala som, ze som si kupila take iste tehurifle ako Ty
rozoberate spanie v jednej izbe, nas maly spal s nami skoro do dvoch rokov, ja som ho 20 mesiacov kojila, ked som ho odstavila, tak cca 2 mesiace spal este s nami a potom sme ho dali do detskej, zvladol to v pohode, skor mne chybal v spalni 😅 , ale spanie bolo u nas vzdy problem, maly je nespavec, minule mi vysvetloval, ze preto rano skoro vstava, lebo on "spi rychlo" 😀 😎 😝

simuska153
3. mar 2010

Ahojte,

Miska, super miery 🙂 , gratulujem, ze je vsetko OK a ze sa potvrdilo dievcatko 😵 .
Tretulka, u nas to bolo s tym spanim skoro podobne... Adamka som kojila do 22 mesiacov, este bol 2 mesiace s nami a teraz v januari sa zrazu jeden vecer rozhodol, ze chce spat vo svojej izbicke a odvtedy tam spinka. Niekedy prespi celu noc, niekedy sa v noci zobudi, zavola ma a caka ma v posteli, kym pridem. Vacsinou si potom k nemu lahnem a zaspim s nim 😉 .

Evitka, my sme bez plienok asi 3 tyzdne, tyzden nam trvalo oducanie... nemali sme ziadne specialne slipiky, normalne slipy, puncosky, teplaky... samozrejme prve dni som len susila veci a prala...ked aj zakrical, ze "kaka", bolo uz neskro. Po tyzdni akoby utal - naraz sa zacal pytat a odvtedy nic, ziadna nehoda.... Este nas caka oducanie plienky na spanie, ale inak je to uz pohodicka.

michaela80
3. mar 2010

evitka mne maly sa odnaucil tak od plienky ze mu tatik ukazal ako cikaju chlapci postojacky a zacal sa nam krasne pytat a od vtedy cika iba postojacky to mal tesne pred druhymi narodeninami...nocne oducanie bolo tazsie...lebo sa nedokazal zobudit na to ze mu treba ale ked nastupil do skolky ako 2,5 rocny uz plienky boli minulostou aj v noci..

ladywitch26
3. mar 2010

tretulka, no zlatyyyy 😀 😀 😀 nasa asi tiez spi rychlo, lebo posledne tri mesiace sa pravidelne budila 5.30 - 5.40. a nezalezalo, kedy vecer sla spat. niekedy ju zalomilo o siestej, niekedy do pol osmej potiahla, ale zakazdym ako keby budik mala.ale od nedele velka zmena, neviem akym zazrakom, zrazu si sama posunula rezim. potiahla az do siedmej a potom vydrzala do osmej vecer. tak teraz uz par dni vstava medzi pol siedmou a siedmou. dufam,ze jej to dlho vydrzi. 🙂

miska, hm, skoda tej papriky, musela byt dobra... 😅

halintoa
4. mar 2010

Dobré ránko kočky 🙂 ,
ja som dnes prvý raz objímala misu - žalúdok nezvládol nalačno tehu vitamíny 😒 . Ale už mi je fajn a rozmýšľam nad raňajkami 😝 . Objednala som sa na 3D, idem 10.3., konečne uvidím bambuľku 😵 . A uvidím, či naspäť nepôjdem s bambuliakom 😀 , to budeme 15+0tt tak mám nádej, že hádam čosi uvidia medzi nôžkami, nie? 🙂 .
Včera som vydražila vankúš na kojenie za 15€ aj s poštovným 😵 , tak sa vytešujem, ak aj nebude dobrý na kojenie, tak na spanie sa oň budeme biť s mm, on musím mať stále niečo pichuté medzi nohami 😀 .

katie233
4. mar 2010

Ahojte dievčatá 🙂. Dnes som náhodou naďabila na túto tému a rada by som sa pridala, ak môžem. Je to moje prvé tehotenstvo, termín podľa kalkulačky máme 25.08., ale dr. podľa UTZ stanovil na 24.08.

Zatiaľ pekný deň 🙂

halintoa
4. mar 2010

ahoj katie, vitaj 🙂

ladywitch26
4. mar 2010

hali, no celkovo u nas v majovkach sa kedysi vela bab stazovalo, ze im je prave z tehu vitaminov zle, a to ich ani nalacno nebrali.
inak co mam skusenosti, tak chlapcov vacsinou zistia zavcasu, oni si tam tak plavaju s nohami siroko od seba 😀 a zasa ak to bude dievcatko, tak tie si hanblivo prekrizia nohy, alebo sa zakryju rukou. susede az v 35tt vedeli povedat, lebo hoci si zaplatila 4 usg navyse, zakazdym mala drobculka skrizene nohy. proste sa zatala, ze neukaze a hotovo 😀

katie233
4. mar 2010

ďakujem 🙂

hali, ty už ideš na 3D UTZ? aj ja sa chcem objednať, ale mne odporučili tak okolo 20-teho týždňa

michaela80
4. mar 2010

hali mne vcera vravel ze chlapceka vidiet uz skor v tom 16-17 tt s dievcatkami je to problem...mne vcera asi 5 x pozeral ,vzdy ked sa otocila inac ...a az nakoniec nam ukazala ze tam pipik netrci..to ze mam vysledok z Genetonu ze dievcatko som mu nepovedala...nech sa potrapi ale povedal ze 99 percent dievcatko...

michaela80
4. mar 2010

katie ja som bola uz aj v 13tt na 4D ...kuk do albumeku...

denisocka
4. mar 2010

Ahojte,akurat cestujem na hematologiu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre