♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
4. mar 2010

Cely do ust priloz si ho medzi lice a zub mozes dat aj dva tri a zuj kym ti to uspi zub, pozuj a zas to nechaj také rozzuté pri tom zube.

rubinka
4. mar 2010

Evitkamalicka súhlasím. Tiež nechcem naučiť dieťa na spanie v manželskej posteli, ved na to má postieľku aby tam aj spalo. 🙂

mywiel
4. mar 2010

Co je na klincekoch super, neskodia babatku a maju nielen anesteziologicky ucinok ale aj dezinfikuju. 😉

zuzana76
4. mar 2010

mne to teda nevadilo, aspon som sa vyspala, mna strasne unavovalo to vstavanie

mywiel
4. mar 2010

No ja som nevstavala, koliska bola pri nasej posteli v tej vyske, ale je fakt, ze pri kojeni som kolko krat zaspala a mala spala v posteli s nami az do rana, mne to tiez nevadilo. 😵

evitkamalicka
4. mar 2010

zuzi ja radsej vstanem ako by som ho mala nechat u nas v posteli, mne sa to vobec nepaci, na to je posielka... maly ked bol uplne malinky tak sa budil 2x za noc, po dvoch mesiacoch uz len 1x za noc a od 4 mesiacov spi celu noc

zuzana76
4. mar 2010

mywiel, ved to, aj ja som ho najskor daval pekne do postielky spat, ale teda fakt som takmer vzdy zaspala pri kojeni a maly so mnou , lebo pokym som sa tak vyrusovala,ze som vstavala, dala odgrgavat, tak som bola vecne nevyspata

rubinka
4. mar 2010

Ja by som sa aj bála takto zaspať že malé priľahnem alebo čo. Od strachu by som sa nevyspala. 😀

bihan
4. mar 2010

Len sa musím smiať, keď si predstavím, aké je obrovské strašidlo malinké bábätko spiace v posteli rodičov 🙂 Sára s nami tiež nikdy nespala, pretože to nepotrebovala, ale keby sa každú hodinu budila s plačom a potrebovala by ma, tak by som si ju k nám do postele zobrala.. žiadneho strašiaka v tom nevidím. Dieťa si z postele nevedia dostať rodičia, ktorí si nevedia presadiť svoj názor, nie rodičia, ktorí si berú miminko k sebe, lebo je maličké a potrebuje cítiť ich prítomnosť. 😉

zuzana76
4. mar 2010

evit, no mne sa maly budil aj 5-7x za noc

ved ja nikomu neberiem, ze ma dat dieta spat do svojej postele, mne to tak vyhovovalo 😉

mywiel
4. mar 2010

Neviem kazdé dieta je iné, nasa mala 3,5 mesiaca hrozné koliky, takze som ju casto mala pri sebe a cez den bola vkuse na mne v satke.

silwietta
4. mar 2010

nas maly zaspi sam v postielke vecer, ale v nadranom ho prekladam k nam, ked sa prebudi... a chvilu s nami spaval v posteli skoro celu noc ked som bola po cisarskom ubolena, vtedy mi vstavanie 6-10x za noc robilo strasne problemy

zuzana76
4. mar 2010

navyse sa patko stale strhaval zo sna, stacilo ak som ho pohladila, pritulila a pokojne potom spinkal dalej, to vstavanie mi teda robilo problem a tak to budem robit aj pri druhom,ak bude take citlive ako Patrik

mywiel
4. mar 2010

Ja som si vychutnavala spat s nou, teraz ma postielku pri nasej a jedna bocnica je dolu, takze ked sa vyspi prelezie k nam do postele a zobudi nas hladkanim, zboznujem to... 😵

evitkamalicka
4. mar 2010

nas ma od narodenia tvrdy spanok asi po muzovi, lebo keby bol po mne tak by tak dobre nespal, ja spavam velmi malo v noci, len vynimocne raz do tyzdna prespim celu noc

mywiel
4. mar 2010

Praveze skor ja som bola a obcas aj som zavisla na nej nez ona na mne, proste milujem s nou spat, spiaci anjelik, mne chyba asi viac ako ja jej... 😅 😀

zuzana76
4. mar 2010

mywiel, ja tak isto

evitkamalicka
4. mar 2010

dnes som spala vseho vsudy dokopy asi 2 hodiny, mam velmi plytky spanok a kazde suchnutie mi vadi

zuzana76
4. mar 2010

tak ja som prespala celu noc ani neviem ako, zalahla som okolo 21.30 a hned bolo rano a maly to iste

mywiel
4. mar 2010

No ked bude druhé babo tak ju chcem dat do svojej izby som zvedava ako prijme zmenu, my ju uspime v nasej posteli, citame si knizku a potom ju prelozime do jej postielky, ktora je zatial v nasej spalni, ale potom s druhym babom neviem este aj koliska naviac to uz asi nebude miesto okolo postele, preto chcem ju dat do jej izby vsak uz je velka. 🙂

evitkamalicka
4. mar 2010

myw myslim, ze taka velka by to uz mala zvladnut v pohode, nas maly uz s nami nespi vyse roka

michaela80
4. mar 2010

ja som mala nocne mory v noci som hladala maleho pod perinami... my spime strasne nepokojne v noci.. jeden na druhom ..uz som mala aj monokel ako mi mm v noci privalil s rukou v dlahe...cize babetko do postele nehrozi...postielku som mala hned vedla seba cize stacilo ruku prestrcit a bola som s nim v kontakte...co sa tyka grgania a prebalovania v noci tak to bola mm praca...ja som iba kojila... 😀 😀 😀 😀

rubinka
4. mar 2010

Evi, po pár mesiacoch ste ho dali do vlastnej izby?

mywiel
4. mar 2010

Ved to nechapem svagrina ma deti od 4ch mesiacov co spali sami vo vlastnej izbe, len zapla vysielacku, ja by som sa bala také malé babo dat do druhej izby, ale zase ona nekojila. Ja si myslim, ze do 1 roku ma byt babo v izbe s rodicmi ci uz v ich posteli, alebo v svojej postielke, podla mna oni tu pritomnost rodicov potrebuju v izbe citit, ale asi to zalezi od charakteru babatka, ja som nieco také nepoznala ze by tak skoro prespala celu noc bez prebudenia ale to bolo aj kvoli tym kolikam. 😒

evitkamalicka
4. mar 2010

rubinka ano, spi v detskej od 4 mesiacov, este sme tam mali asi 2 mesiace vysielacku, ale kedze sa nic nedialo tak sme ju potom zrusili

michaela80
4. mar 2010

no inac musim priznat ze odkedy maly vie o babetku chce zaspavat v nasej posteli pri mne... a potom ho manzel prenasa co s jeho vahou a dlzkou uz nie je sranda...

zuzana76
4. mar 2010

ani ja by som nedokazala dat babatko prec z izby pred jeho 1. rokom

no ale to je kazdeho vec, kto sa ako citi a ako mu to vyhovuje

mywiel
4. mar 2010

Michaela to si mala dobre, mm by ani padajuce traktory nezobudili, dieta plakalo a on chrapal do slova a do pismena, a chodil do prace takze ani velmi sa mu v noci vstavat nechcelo. 😒

evitkamalicka
4. mar 2010

ja s tym nemam problem a nevidim na tom nic zle, poznam pripady co deticky boli v detskej hned ako ich doniesli domov a nemam problem ho ani dat na cely den prec a podobne, je dost samostatny

mywiel
4. mar 2010

Evitka na jednej strane ti zavidim, ze od 4ch mesiacov takto krasne uz spinkal na druhej strane mne by to babo v noci chybalo, bola som tak namotana na nu, ze by som bez nej asi nezaspala. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre