♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
5. mar 2010

čaf Evitka 🙂

Kurnik, pozerám na ten svoj 19tt a už sa neviem dočkať UZV 😵 V utorok ide k lekárke, tak som zvedavá, kedy mi odporučí UZV, lebo tu sa zvykne robiť až okolo 22tt, čiže v 20t gestačného veku, ale do konca marca sa mi čakať nechce 😝

evitkamalicka
5. mar 2010

bihan ja idem na velky ultrazvuk 1.4. a do budem 21tt+2, ale uz sa neviem dockat 😅

zuzana76
5. mar 2010

tak men doki velky UZV ani nerobi, ja idem buduci tyzden , to budem v 19 tt a urobi klasicky uzv ako vzdy, ale 11.4. idem na 3D a to budem v 23 tt

zuzana76
5. mar 2010

bihan aj ja idem v utorok 9.2. o 13.00

carmenn323
5. mar 2010

Cauko zlaticka,uz dlho som tu nebola stale niake vybavovacky a vela prace bo som si otvorila taky mensi salon doma.Ja dnes varim spenatik s hranolkami taka rychlovka 🙂

rubinka
5. mar 2010

Dobré ránko, k tomu obmedzovaniu pri dojčení poviem len toľko, každé dieťa je iné preto sa nebudem riadiť radami že toto nemôžem hento nemôžeš, vyskúšam a uvidím či to robí dobre alebo zle. Určite sa netreba niečomu vyhýbať len preto že niekto povie že jeho dieťaťu to robilo zle, môjmu nemusí.

Samozrejme že si nedám bublinkovú vodu, tie ani nikdy nepijem alebo strukoviny či veľmi korenisté jedlá. Ale moja švagriná napríklad na rady svojej mamy, bola doslova o hlade, nesmela žiadne ovocie, žiadnu zeleninu a ešte kadečo iné. Proste toto už je extrém podľa mňa. 😀

Čo sa týka plienok, tak ja sa chystám na jednorázovky. 🙂

carmenn323
5. mar 2010

Ja idem az 30.3 tiez sa nemozem dockat

carmenn323
5. mar 2010

Idem do obchodu a varit zatim sa majte 😎

rubinka
5. mar 2010

Ja mám v utorok odber na AFP či ako sa to volá 😀 sa dosť neteším lebo ihly neznášam ale potom sa chystám do Tesca kúpiť nejaké oblečko takže na ten deň sa aj celkom teškám.

Bihan ako robíš tie fotky malej? Myslím tie ramčeky v ktorých to máš? Je to veľmi pekné 😉

evitkamalicka
5. mar 2010

ja sa chystam kupit ten kosik, hned ako muzovi vratia za mna dane, tento rok to dobre vyslo a bude to paradna sumicka

bihan
5. mar 2010

Tak som uvarila aspoň polievku... neviem, čo sa mi to deje, ale teraz by som chlípala polievky v jednom kuse a pritom som ich predtým nemala vôbec rada 😅 😀

20tt akurát končím 19.3., ale myslím, že dokina bude radiť ešte počkať. Uvidíme.. už sa fakt neviem dočkať, či je mimi v poriadku, ako narástlo a teda čo to je 😅 😀

Rubi, ja som sa pri dojčení nemusela obmedzovať absolútne v ničom 😉
a tie "rámčeky", to je scapbooking.. taká večerná zábavka na pár hodín.. vo voľnej diskusii tu bola téma, len neviem, či tam ešte niekto prispieva.

ladywitch26
5. mar 2010

bihan, to si na tom rovnako, ja tiez teraz kazdy vecer polievky. a riadne slane. cely zivot mi nejako extra nechutili, ledva do mna mama vzdy napchala aspon tu nedelnu, a teraz ich len tak prasim do seba a dobrovolne 😀

a tiez som pocuvala, ako niektore baby plakali, ze to si ani na vianoce kapustnicu nedaju (hoci sme rodili v maji!), lebo sa to nesmie. hlupost. kazdemu dietatu vadi nieco ine. treba najskor vyskusat a nie sa tak nenormalne obmedzovat. to teda tomu dietatku ozaj vela vitaminov doprajem, ked cele mesiace takmer ziadne ovocie nejem....

jaaaj a zas bezim neskoro do roboty. neviem,ci mi uz sef nezakaze konika, lebo stale meskam 😀

zuzana76
5. mar 2010

ja polievky milujem stale, bez tehu, aj v tehu 😀

evitkamalicka
5. mar 2010

ja polievky jedavam maximalne cez vikend aj to len obcas

denisocka
5. mar 2010

baby,u nás sneží,asi ma picne.uplne mega vločky

no a rano som zažila šok , mam +3kg 😔

evitkamalicka
5. mar 2010

u nas ma snezit zajtra co som kukala predpoved, tak uvidime

michaela80
5. mar 2010

DENISOCKA auz je po botaskach ..u nas je do 10 cm snehiňu a -0,3 stupna.... kedy bude konecne ta jar...uz nemam nervy na ten sneh a zimu...

michaela80
5. mar 2010

snehu..to co za pismenka tma poskakali 😀

michaela80
5. mar 2010

idem sa akj ja odvazit... 😀 😀 😀 ze ci aspon nieco mam+

michaela80
5. mar 2010

no ja mam konecne svoju vahu pred tehu.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzannas
5. mar 2010

Deni, ak Ta to potesi, ja mam uz +4kg 😀 😀 dva tyzdne som mala +2,5kg a vcera zrazu som tiez kukala jak puk! 😅 a pritom jem uuplne rovnako, rovnako cvicim, sa hybem...

rubinka
5. mar 2010

Joj baby neštvite ma, ja som ešte nič nepribrala 😠 ☹

evitkamalicka
5. mar 2010

ani ja este nic

evitkamalicka
5. mar 2010

ale uz tomu davam maximalne mesiac, potom si myslim ze to uz pojde hore

michaela80
5. mar 2010

aspon nie som sama... 😀 😀 😀

denisocka
5. mar 2010

a tie gro baby plienky, čo stoja,ešte som sa k cene neprepracovala,len k tomu,že na začiatok stačia 2ks + 1-2 saddy nejakých vkladačiek 😀

evitkamalicka
5. mar 2010

ja som dnes sikovna, isla som si dat okuliare na oci a ostala mi polovica v ruke, este ze mam doma sosovky

denisocka
5. mar 2010

http://www.latkoveplienky.sk/obrazky/obrazky_vy... no tak tie posledne 2 su hezké...a cena cez 10€ za kus .... a tie vkladačky,to kde hladať

denisocka
5. mar 2010

miška,aj u nas je po botaskach,včera ma svokra vysmiala ked ich našla v taške pribalene 😀

denisocka
5. mar 2010

naš maly si dal na večeru včera kiwy a zapil ho mliekom,tak som mala noc na hovno, som uplne KO. idem spraviť fazulkovy prívarok a ked sa vráti z vonku ,tak zalahnem s ním

baby,ja som asi posera,ale ja sa asi zas pustim do jednorazových 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre