• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Deni tie plienky vyzeraju dobre, ale tie gatky su z umeliny to by som dietatu v lete nedala a asi vobec nie, ved to nemoze dychat nie? :sweat_smile: Tie vkladacky najdes aj na ebay, uz si sa zaregistrovala? :wink:
5. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky...

az sa tu najde nejaka z TT, dajte vediet... ja mam termin 22.8. a chcem rodit u nas v TT tiez:slight_smile:
5. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj babule...
mna tak fajne vytrepalo v bille teraz, som odpadla pri pokladni, cela aka som :slight_smile:) esteze bola predo mnou sestricka a tetusky predavacky zlate....ale male citim ze bublinkuje, tak snad je vsetko ok ....
som rano nepila a sla na odbery... bhe... sikovna som.
5. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mywiel, tak tá umelina je priedušnejšia než ten igelit, čo je v jednorázovkách :wink:

Deni, veď ťa nikto do látkoviek nenúti :grinning:

Ja mám navrch asi 1,5kg.
5. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jezis no ten igelit je hrozny, kamoska na Slov. balila na siroko to takého akoby obrusu z umeliny a jej mala mala také zapareniny hrozné, chudinka. Ja mam bio plienky su z kukurice a som spokojna sice drahsie ale super.
5. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snehulienka no treba normalne ranajkovat a zobrat si so sebou napr. pomarancovy dzus, ja nemusim chodit nalacno na odbery, nikdy to po mne nechceli, dokonca ani glukozovy test tu nerobia.
5. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď ale to nie je to isté ako debilné poštolky! :grinning: Polyuretán je priedušný pre vzduch, ale neprepúšťa vodu :wink: tiež používam ekojednorázovky, keď sa nedajú látkovky.

Snehulienka, dávaj si na seba pozor :wink:
5. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko baby :slight_smile: strasne sa tesim dnes na maly 3D ultrazvuk o 11:45 no a potom chvilka napatia, medzi 14 a 15 hod. mam zavolat kvoli vysledkom testov dokimu :unamused:
myw, nesla som nalacno, len napit som sa nestihla ... a to ja dost pijem, o tom case uz mam par deci za sebou...nevadi...budem so sebou nosit nieco uz :slight_smile:
Lucy, závidím :dizzy_face: a testy budú určite ok, ty si ešte mladučká na to, aby neboli :wink:
5. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan,šak viem že ma nenutite,ale ja by do toho šla,lebo vas začína byť väčšina :grinning:

ja teraz dumem či kupim patapum,či beco :stuck_out_tongue_closed_eyes: . neviete mi niekto najsť lacne beco?
5. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kúp Beco, ale lacné nezoženieš.. jedine jazdené z USA na ebayi.
5. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a ešte,

može byť že zato Tobi kope menej ako Simi,že je v polohe KP???? lebo ked kopne,tak len dole do lona ,občas .... nejak sa pretočil pred 3týž,som to aj citila,predtým mi ťukal do pupa :confounded:
5. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan davam, no ale vidis... :slight_smile: nemotorak..
tiez rozmyslam nad tymi latkovkami, len sa stale neviem rozhodnut ktory druh.... uvidime...inak vaha, som stale minus 2...ale urcite budem z tych stastlivcov, ktori do polovice nic a potom plus 20 kg :grinning: :zipper_mouth:
5. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked beco sa mi lubi to kvetinkate ,ale pre chalana???? :frowning2:
5. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni tychto vkladacich plienok je na ebay UK habaduru... :wink:
5. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky bihan :slight_smile: a ja som zatial +2 kg :slight_smile:
5. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz som sa vazila a mam uz "iba" +3kg... :wink: podla mna to zavisi ako telo viaze vodu...
5. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme s adamkom von, nech sa vybeha trochu...
5. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel,ja som tam registrovana,ale už som davno zabudla heslo a všetko okolo toho. treba mi to asi odznova a potom sa čaka na nejaky kod poštou tuším.

ináč, keby som mala jkaždu vec davať posielať na SK tak asi skrachujem.

kamarataka ma v USA či kde nejaku "uschovnu" nakupi cez ebay v usa milion veci a raz za mesiac to ta uschovna pošle na SK
5. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko baby! no ja tiez asi budem kupovat jednorazovky, zda sa mi to pohodlnejsie...a kupime si na ne speci smetiak, aby to nesmrdkalo :grinning:
ja sa dnes chystam varit brokolicovu kremovu, mnaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mimka a u koho si rodila v Komarne?
5. mar 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac od vcera predsalen skusame byt bez plienky a dopadlo to na prvy den celkom dobre, mali sme len jednu cik nehodu, dnes zatial nic
5. mar 2010 o 10:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luluš, ja som včera objednala Angelcare a mohla som k tomu aj ten smetiak + 4 nahradne zasobniky na 180plienok vel.2 , ale vysrala som sa nato. bo potom tie zasobniky su drahe jak hovado . No ale ešte možno doobejdnám,vramci UK je dovoz zadara :grinning: a našla som osovbu,čo by mi to možno aj doniesla,len fakt som nemala od nikoho fundovanu radu,či brať ten smetiak či nie.inač,my davame plienky do tesco tašiek v špajzy,tam je stale otvorena vetračka,takže smrad nieje :dizzy_face:
5. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi,tak gratulujem, na 17mes a bez plienky,to je super. aj moj v tom veku rad cikla do nočníka,ale prišiel do puberty a na naočník posiela mna
5. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame plienky zvlast v kosi na balkone
5. mar 2010 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tie kose mam aj dva, jeden som vyuzivala v kupelni ked som isla malu kupat, ale ako vravis tie zasobniky su drahé, teraz ked budeme mat zahradu, tak pekne zavesim idelitku von a hotovo, predam to.
Mne ziadny kod postou na ebay nebolo treba.
5. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som videla take kose, do ktorych davas hocijaky sacok na smeti...skusim najst link...tu je: http://www2.predeti.sk/?idmenu=783

je to ono?
5. mar 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tie kose tiez su nie najlacnejsie... :sweat_smile:
5. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok