• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Lulusha, prvýkrát u primára Tótha a druhýkrát u dr. Valašikovej. _ona je anjel. Pri nej by som strašne rada aj teraz. :slight_smile:

Bihan, hej na tie Flip som už bola upozornená, a majú na ne teraz super akciu, ale som si pozerala zloženie a oni sú 100% polyester, zatiaľ čo tie Onesize sú 100% biobavlna. Tak mi prišlo, že sú asi kvalitnejšie...(?) :sweat_smile:
Ale určite kúpim aj Flip-ky a porovnám.
5. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luluš,za tie prachy kupim koš v baumaxe a sačky z DM :wink:
5. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez ziaden speci kos kupovat nebudem, nevidim v tom ziaden zmysel
5. mar 2010 o 11:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my tiež asi kúpime len obyčajný ale kde budem ten smrad skladovať to neviem :grinning:
5. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kupujem take vonave sacky na plienky v Tescu
5. mar 2010 o 11:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,a čo tak bezplienkova metoda a tie kýbličky na cikanie ??? http://mokoshop.cz/index.php/no/evropsky-cinsky-nocnik-4.html
5. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoška skladuje na balkone, zas to tak nesmrdí,pošleš ocka každy večer do smetiaka
5. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my na balkone....u nas smeti vynasa odjakziva manzel
5. mar 2010 o 12:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni na bezplienkovu metodu nepotrebujes specialny kyblik, staci umyvadlo, alebo hocaky lavorik...
5. mar 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak mňa na bezplienkovú nik nenahovorí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taky maly lavorik kde kupim? a šak ten kybel stoji 90kč
5. mar 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, gratulujem k uspesnemu napredovaniu bez plienok.. :wink: a to ste boli uz aj vonku bez?
My sme behali doma bez plienok asi od roku a pol tiez :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak som konecne dala nejake fotky bruska do albumu. Najnovsie zial este nemam, ale urcite pridam :wink:
5. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi vonku este nie, zatial len doma, vonku je dost zima a keby sa nahodou pocikal tak sa bojim aby neprechladol
5. mar 2010 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, sak to je jasne Evi, este je kosa...len som sa pytala, ze ci nahodou? :wink:
5. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby , cchcem sa ku vam pridat tiez.bola som uz na ultrazvuku a urcili mi termin na 7 augusta.uz mam jeden porod za sebou a teraz ma caka dalsi ale bojim sa ho rovnako ako toho prveho.mozno este aj o trosku viac lebo uz viem co ma caka.mam vsak aj pozitiva uz 2 tyzdne mi nieje zle huraaaa :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabambi vitaj :slight_smile:
ja sa tiez bojim porodu ale snad to nieje az take hrozne ked si to ochotna podstupit aj druhy raz :wink:
5. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky nebojte sa jeden den vydrzite a ked bude tazko date si epi, ja som rodila 22 hodin a zas idem do toho a dufam, ze este aj treti krat pojdem, ked budete mat uzlicek vonavy v naruci na porod zabudnete. :dizzy_face:
5. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame na plieky klasicky kos s takym deklom co sa da zatvorit, a nesmrdi to ,len teda ked tam davam dasliu tak to zacitim ale pohoda inak
Ach jaj kedy uz bude konecne ta jar? :frowning2:
5. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jar bude 20.3. :grinning: ja uz tiez ratam dni :grinning:
5. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel, 22 hodin? :astonished:
Ja sa hlavne bojim toho nepoznaneho- budem rodit prvy krat takze si to hlavne neviem predstavit... ze ako zomna vyjde cele to telicko :confused: :grinning:
5. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Telicko vynde v pohode, dolezité je hlavicka a jedno pliecko ostatné je mensie. Nepoznané ale krasne, je to zazitok a stoji za to nechcela by som CS. :slight_smile:
5. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aj sa tesim, aj sa bojim...tak sa to vo mne bije... Ale bojim sa ani nie tak samotneho porodu ako pobytu v nemocnici... z tych priestorov mam husiu kozu a posobi to na mna velmi depresivne :frowning2:
Ale zvladneme to :wink: uz sa tesim na drobceka :slight_smile:
5. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemocnice ani ja nemusim, ak sa bude dat tak pojdem domov este v ten den ked porodim. Svagrina to urobila tak o 11hod. porodila a o 17hod. uz bola doma. Lebo ja som si v nemocke vobec neoddychla tam sa proste neda spat ked s este s jednou na izbe vkuse nejaké navstevy, ked nie vase tak spolubyvajucej, bud jej plakalo dieta v noci lebo nevedelo pit a bolo hladné, alebo vas vkuse pridu bombardovat nejakymi info o kontracepcii a papierovacky a pod. Vobec som sa v nemocke za tie 4 dni nevyspala, jediné plus bolo ze som mala pravidelnu stravu ale to je asi tak vsjo.
5. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw ja som sa v nemocke vyspala lepsie ako doma, som cakala ze to bude horsie, v noci k nam nik na izbu nechodil ani sestricky a natrafila som aj na dobru spolubyvajucu, ktorej maly tak ako moj papal len 1-2x za noc, obe sme mali cisarsky takze deticky sme mali pri sebe na izbe az na 3-ti den a tie prve dva sme prespali :sweat_smile:
5. mar 2010 o 14:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ja som dnes konečne na pôvodnej váhe pred tehotenstvom:52.Tak dúfam,že už to bude len pomaličky narastať.Ja mám za sebou 2 pôrody a celkom pohoda.Do 3 hodín po príchode do nemocnice,boli deťúrence na svete.Ale tento krát to asi bude císarský-tak to ma dosť desí.To je ten strach z nepoznaného,aj keď len s epi-je to pre mňa niečo ako operácia.Ale to je ešte ďaleko.Teraz sa hrozne teším,že v stredu zasa uvidíme babuľku.Snáď nezmení názor na pohlavie.Ja som už nakúpila hrozne veľa šatiek a ružového,a aj kočík sme vybrali ružovo-šedí.Hlavne maličkej od začiatku tehu hovoríme ZARA.Ale je to odborník tak snáď vedel,čo vidí.
5. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čakam na lucy a jej 3D ... ak som dobre postrehla
5. mar 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja chodim aj dva krat na velku cez den,to zacalo posledne dni az sa cudujem,ze je stale co ist von.
5. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja cakam :sweat_smile:
5. mar 2010 o 15:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pojdem v 24tt,doki odporucil
5. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok