♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ladywitch26
7. mar 2010

peta, gratulacia. ja zatial necitim nic, len vcera taky blby pocit, tlaky na mechur. asi si male zasa robilo trampolinu z neho...no sa mam na co tesit. 😀

evitkamalicka
7. mar 2010

my sa uz vrtime riadne

denisocka
7. mar 2010

Baby,kamoska z Mireny nehorazne pribrala.ako to je mozne

maculienka123
7. mar 2010

baby ja mam kazdy den nieco,uz ma to nebavi.zas take tlacenie v pravej strane dolu,ked sa postavim alebo nejak pohnem,to boli.neviem ci to tlaci na nieco alebo je to nieco vazne,ci nemam ist radsej k dokimu ☹

peta131
7. mar 2010

Mne sa tiez maly tak razom rozkopal, ziadne ze bublinkovanie alebo len steklenie...ja stale nic nic a zrazu len take kopanceky do brucha ze som nechapala a takto uz tahame ale 3 dni ze pekne kopkame 😵

evitkamalicka
7. mar 2010

petka je to super pocit, vsak?

lucy1990
7. mar 2010

Aj my kopkame o dusu 😵 hlavne tesne po obede a vecer 🙂 deni, co je Mirena?

peta131
7. mar 2010

Evit hej super pocit 😵

Lucy tak uz aj vy ste sa rozkopkali? 😵

Mirena je antikoncepcia, deni aj moja kamoska z nej riadne pribrala 😝

lucy1990
7. mar 2010

Peti, ja som si ista, ze citim pohyby uz od 16 tt, ale bolo to uplne jemne a teraz sa zvysuje intenzita 🙂

peta131
7. mar 2010

Lucy tak to si skoro zacala citit na to ze si prvorodicka 🙂 ja som si tiez myslela ze zacnem skoro citit kedze som chuda no ale nase chlapciatko si pockalo az na 19tt 😵

michaela80
7. mar 2010

evitka ale citis ho aj ked sa ty pohybujes? ja ju citim iba ked lezim alebo sedim...

lenadka
7. mar 2010

no to kopkanie je uz fakt take ozajstne, dnes som citila aj na ruke prilozenej na brusku, tiez vacsinou kopka ked sa najem a sadnem si ked beham tak ho to zrejme uspi a je v klude, ako si sadnem tak zacne 😀

evitkamalicka
7. mar 2010

miska ano citim a citim dost casto

michaela80
7. mar 2010

peti ja som Robina tiez necitila ako bublinky atak ale koncom 18 tt ako riadne kopance uz aj viditelne na pohlad... 😀

michaela80
7. mar 2010

ja ked som v pohybe tak si to akosi neuvedomujem ale jak si sadnem lahnem tak uz citim to mrvenie a kopkanie.... 😀

michaela80
7. mar 2010

lenadka ja zaspavam s rukami na brusku lebo vtedy vystraja najviac... 😀 😀 😀

lucy1990
7. mar 2010

Aj ja ju citim, ked nie som v pohybe, iba ked sedim alebo lezim a najlepsie to je ked mam tesnejsie nohavice, vtedy to citim silno...alebo ked lezim a nachvilu si polozim notebook na brusko tak to citim silnejsie...a 5.3. si zapisal mm do kalendara, ze citil malicku ked som mu polozila ruku na brusko kde zrovna kopkala 🙂

michaela80
7. mar 2010

no lucy nasa kopka ako diva no akonahle tam da mm ruku hned prestane...ale to robil aj maly... 😀 😀 😀 😀

lucy1990
7. mar 2010

Miska, takto si z vas robi srandu? 😀

maculienka123
7. mar 2010

ja mam len take bublinky ale to mozu byt aj vetry,potom take steklenie,no neviem sama.

lucy,byva rti este zle?

lucy1990
7. mar 2010

Macu, uz nie..hadam zajtra nezacne 🙂 uz tomu chvalabohu odzvonilo....mne to prestalo v tom 15 tt 😉

michaela80
7. mar 2010

maculienka este par dni musis asi pockat na pohyby.... predsa pri prvom to byva neskor...

ako mm ked mu poviem ze kope nech da ruku tak ani uz nedava....lebo aj tak prestane... 😀 😀

michaela80
7. mar 2010

inac jej pustam cez baby IQ melodie a vtedy sa vrti riadne...

lucy1990
7. mar 2010

Miska cez co jej pustas melodie? 😕

maculienka123
7. mar 2010

no mnme este vzdy vecer ale dnes napr uz ok,ale vcera som este vracala.uz zacinam 16t malo bz to prejst

michaela80
7. mar 2010

http://www.mametotu.sk/baby-iq-p-103938.html
MOJ MINULOROCNY DARCEK OD BRACHA A SVAGRINKY...

michaela80
7. mar 2010

Maculienka ja som tiez objimala od pondelka do stvrtka toletu...mam 19 tt a este ma to chyti a vidim obsah svojho zaludka...

ikulka
7. mar 2010

ahojky joooj vidím že porod to zas istí my tu fakt tie prvorodičky riadne vstrašíme...dievčatá nečítajte 😉 😀 no ja veru by som si epi sala pichnuť kludne ešte raz nebolo to nič strašné, a po tých 40hodinách bolesti to bola pre mna spása a to som ešte nevedela že ma čaká dalších 13 😝 takže bez epi by som to asi nevydrzala...a manžel pri porode je užasná vec i ked nič nerobil stačilo že som vedela že je tam držal ma za ruku a veru riadne som mu dala zabrať ako som mu ju stískala....akurát to zvažujem ako čítam tie čo mali epi mali kliešťový porod neviem či aj u mna to s tým suviselo tak to ma tak najviac odrádza.
lenad smiem vedieť aké máš problémy s malou? to koli porodu?

nika.r
7. mar 2010

ahojte 🙂

joj, o vracaní mi nevravte, ja som tiež dnes ráno trávila na záchode. Som zvedavá, ako dlho ešte mi budú nevoľnosti robiť spoločnosť. 😖

Ja necítim pohyby nejako často. Tak dva-trikrát do dňa, ale už celkom silno, tiež už v podstate také kopančeky. Včera som napíklad celý deň necítila nič a až večer sa bábo trošku citeľnejšie bábo.

ikulka
7. mar 2010

jéééj a vidím že sa nám bábatka pekne hýbu peti gratulujem no aj naše si dnes robí didžiu asi je to baba a oslavuje mdž 😀 ale ked si dám ruku na brucho nič necítiť len ja v bruchu cítim také vystrájanie....bože normálne mám od začiatku tehu stresy že pohyby ani nerozoznám ja si totižto z prvého tehu nič nepamatám 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre