♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
8. mar 2010

ja beriem aj 2 košielky tie,čo maju na rukách akoby rukavičku https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... .ak nevyužijem,potešim niekoho ineho

evitkamalicka
8. mar 2010

tie kosielky s rukavickou budem aj ja asi 2 kupovat, velmi prakticke

denisocka
8. mar 2010

evi,ta hribokana z MMB ma najlacnejšie,bo ma zo zrušeneho obchodu-myslím tie detex veci. Inač pri šimonovi sme mali v partii babu,čo chodila do KE do detexu,a tam sa da na ŽL kupiť za ešte lacnejšie,ale minimum za 3000sk ,ale zas kupiš všetko,od šerblíka po oblečko.

nikita, ja mam všetko po malom,jedine som kupila tu zavinovačku ,lebo jeho som predala -tu fleecovu,teraz to čereslo na prebalovanie som zohnala a košielky,bo su velmi prakticke ! ine zatial neplanujem.no a angelcare,ten užndorazil na poštu,tak sa teším.....

lenadka
8. mar 2010

deni ja by som skor tie bodiky zavinovacie este kupila, na tie nemas link-ty najdes vsetko 😉
ten pult na foto vyzera uplne vpohode, teda akoze poskodenia ani nic take na nom nie je vidiet, neviem ako v reale, ale presne vam tam sadol do medzery medzi postelou a stenou-tak super 😉

denisocka
8. mar 2010

a čo baby ten prebalovaci pult, hrozny???? ze nekomentujete 😅

evitkamalicka
8. mar 2010

viem ja mam od hribikany aj topanocky pre maleho 😉

evitkamalicka
8. mar 2010

deni vobec nie je taky hrozny

evitkamalicka
8. mar 2010

hlavne, ze splni ucel

denisocka
8. mar 2010

aj ja mam od nej topkanky,tak mi drži košielky a teraz dumem ktore boty ešte kupiť 😝 .aj ked som radšej za adidasy botasky

ladywitch26
8. mar 2010

denis, ten pult je uplne super, tu su akurat take tie plastove konstrukcie, na ktore by som sa moje 10kilove dieta uz bala polozit, a drevene najdem len v tych drahych obchodoch a pod 300euro nejdu. 😝

denisocka
8. mar 2010

NA TEN PULT JE EšTE ORIGOš taky gumeny oný,jak matrac

evitkamalicka
8. mar 2010

ja mam prebalovaciu podlozku a prebalujem na posteli

simuska153
8. mar 2010

Ahojte 🙂 ,

Deni, ten pult je fajn, urcite super posluzi a je hlavne prakticky - budes mat vsetko poruke...
Ja mam tiez prebalovaciu podlozku, pri kupani ju dam na pracku (presne pasuje).... a prebalovala som normalne na gauci alebo na posteli.

Lenadka, tie zavinovacie body maju v PD v Priore - fi Antony, tu je link
http://www.antonyfashion.com/index.php?zobraz=p...
tie su fajn, mam zopar a este si dokupim zopar novych.

denisocka
8. mar 2010

ja to robím doteraz a už mam toho dosť . podložka sa dotrehala,takže teraz mam len taku že latkovu - to je ta zavinovačka na suchy zips štvorcova,zips som odparala a na tom prebalujeme,ak by nahodou kus vytieklo z plienky. teraz to je pohoda,ale kým bol maly tak mi šli kríže odumrieť kým som prebalila , hlavne po porode -to som sa zohla a neodohla 😀

ladywitch26
8. mar 2010

evitka, ja tiez prebalujem na posteli, prip. na gauci, ked sme v obyvacke a nemam ani podlozku. ale ak toto druhe bude chlapec, tak tu podlozku asi dokupim, predsa je len rozdiel, ked cika dievcatko, ako ked chlapec 😀

evitkamalicka
8. mar 2010

denis ja prebalujem po sediacky 😀

simuska153
8. mar 2010

Gabussa, drz sa - hadam nejaky domaci recept pomoze a vsetko bude zase OK.

Biba, strasne drzim palce, nech odber dopadne dobre a nech su vysledky OK. A nejdes este na dalsi odber? Mne pri Adamkovi robili este 2. odber priamo na genetike a az potom mi doporucili amnio....

Jankaat - gratulujem, ci to bude jedno alebo dve - len nech su zdravucke a nech nemas ziadne komplikacie.

denisocka
8. mar 2010

ja som chcela pult kvoli výške a chrbtici, kvoli ničomu inemu.po roku ho berie muž do garažu na kolesa z motorky a iný sersam ..... ked sa nepobije s mojim otcom,bo ten ho chce tiež 😅

evitkamalicka
8. mar 2010

idem ja do postele, dobru noc vsetkym

ladywitch26
8. mar 2010

no inak my tiez prebalujeme posediacky a hlavne muz mal vzdy stastie na to, mala si pockala, kym ju rozbali a potom taku riadnu supu strelila vzdy. aj na pol metra. on cely, plienka bavlnena pod nou, este aj deka na gauci, vsetko muselo do pracky. a jeden tyzden mu to tak 3x spravila, tak sa uz aj bal ju prebalit 😀

denisocka
8. mar 2010

aj ja iem,muž sa tu tísk,že chce dačo objednať na motorku a že kým príde leto,že sa tu ani nedostane pri mne . mna dnes zduva z toho segedinskeho,fuj

simuska153
8. mar 2010

Deni, ja som ku koncu uz prebalovala aj na koberci 😀, bez podlozky - nastastie sme nikdy nemali ziadnu nehodu , 😀 tak mi bolo najpohodlnejsie - to som ale krkavcia matka, ze??? 😀 😀 😀
Lady - u chlapcov je jasne, ze sa nieco ide diat - hned im stoji pipik 😀, takze nehodam sa da predist 😀

denisocka
8. mar 2010

na zemy zvyknem teraz aj ja,šak už je velky,ale miminko je miminko

bru noc

simuska153
8. mar 2010

Tak vam zelam dobru noc - a hlavne bezproblemovu...

ladywitch26
8. mar 2010

simus, my koberce nemame, len plavajucu, ale mame take puzzle penove na hranie a na tom to ide priam idealne 😀

lenadka
8. mar 2010

simuska, vidiiiis ved prior mam po ruke mam par tychto bodicok, ale tie 56 mam len 1 ks, tak tie este kupim, dakujem za typ 😉 🙂

baby hodte link na tu hribokanu, nech si aj ostatne dobre nakupime 😉 😀 a vam nech da zlavu za odporucanie! 😀

denisocka
8. mar 2010

Tie kosielky co som dala,to je ona

simuska153
8. mar 2010

Leni, nemas za co 😉 ... ja chcem dokupit az po kontrolnom sone v BA, nech viem, ze je vsetko OK.

Ladyw. - mam sesterku, to je iny pripad.... bola u nas s malym, ked mal asi 2 roky... pokakal sa, tak ho osprsila, holanik vybehol z kupelne.... tak mu kazala holuckemu lahnut na plavajucu a davala mu plienku. Ked som jej zhrozene vravela, ze ved nech ho oblecie na gauci, tak vravela, ze to je v pohode - on je z domu zvyknuty - doma maju dlazbu 🤐

lenadka
8. mar 2010

deni ale tam su len fotky kosielok bez moznosti kliknut na tetu 😕

simuska153
8. mar 2010

Leni - na MMB si daj vyhladat inzerenta "hribokana" - a klik na jej bazar 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre