♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
10. mar 2010

evi,dobre pupendo 🙂 ja ma to dnešne na tej čiernej tunike 😝

evitkamalicka
10. mar 2010

groka ty len pekne oddychuj a nic nerob

evitkamalicka
10. mar 2010

denis ty mas oproti mne take krasne minibrusko 🙂

denisocka
10. mar 2010

hej mini,zatial.... nechci vidieť čo bude v july 😅

denisocka
10. mar 2010

no,idem si lahnuť.tešila som sa skoro 2 hodiny a teraz ked lahnem,tak sa zobudi moj maly nezmar 🙄

groka
10. mar 2010

evit,no mala som pokoj odkedy som prisla z nemocky,ale asi len nejaky tyzden,neviem presne,mozno 2,ale teraz posledne dni sa citim velmi zle,akoze vsetky priznaky bliziaceho sa porodu,hnacka,navalova bolest krizov,podbruska,tvrnnutie bruska,spinenie,zatial to pripisujem tomu,ze spinim preto,lebo chodim na velku,praskaju cievky,ostatne ja neviem,mala som to pred tym,tak to pokracuje aj teraz este trosku

mywiel
10. mar 2010

Deni fakt predava za super lacné ceny, ale ja mam uz oblecka na kila aspon 30kg oblecenia od 0-1 roka 😀

mywiel
10. mar 2010

Deni super si nakupila ta Pimkle je uzasna 😉

didulka85
10. mar 2010

Oznamujem, ze v auguste sa narodi dievcatko... 🙂 Takze manzel sa mylil, ked tvrdil, ze vedel na com pracoval...

denisocka
10. mar 2010

Len na moje cicky mala,ako teraz.ale sak leto je aj o rok,neni tehotenska

evitkamalicka
10. mar 2010

didulka gratulujem

denisocka
10. mar 2010

Didul,aj moj robil babu a nechape,preco ma pipik

mywiel
10. mar 2010

Mne ten moj TP 4.9. nesedi podla mna doki mi ratal 28 dnové cykly a ja také nemam... 😕

evitkamalicka
10. mar 2010

moj robil babu, aj sekeru mal pod postelou 😀 tak uvidime ci sa podarilo

rubinka
10. mar 2010

Didulka gratulujem 🙂

mywiel
10. mar 2010

Mojmu je to uplne jedno co urobil vraj len nech je zdravé on ani nechce vediet a ja som hrozne zvedava. Vasi muzi chodia s vami na utz? Moj na morfologicky teda nepojde kedze nechce vediet a ja budem horiet netrpezlivostou lebo to nebudem moct nikomu prezdradit. 😅 😝

mywiel
10. mar 2010

Juuj som rada dostala som postou poukazku do C&A zlavy na 20% pre oblecko na dieta a aj 20% pre mna. 😵

evitkamalicka
10. mar 2010

myw moj so mnou na utz nechodi, ani pri Adamkovi nebol

didulka85
10. mar 2010

Moj bol dnes so mnou prvy krat na ultrazvuku a zdalo sa mi, ze mu aj slza vyhrkla. Doktor mu vsetko ukazal, len to zabudol ukazat mne. Tak som dnes svoju dceru ani nevidela.

mywiel
10. mar 2010

No moj doki ma oproti koze na stene velku obrazovku takze som vsetko mohla sledovat aj ako mi rucickou kyvalo a v piatok idem opat uz na 5ty utz 😅 🙂

maculienka123
10. mar 2010

myw,ty sa teda mas,ja som mala len tri a to jeden navyse co som spinila.

moj so mnou pojde na morfo ale inak nechodi,musi aj pracovat ako behat so mnou po doktoroch

mywiel
10. mar 2010

Macu ano tesim sa ze vzdy uvidim drobceka a viem kolko vyrastol ale asi mu to aj vadi ked je tak vysoko a nechce sa dat zmerat... 😅 😕 ved uvidim napozajtra ci uz bude nizsie lebo ho mam rovno pod pupkom vraj. 😀

carculca
10. mar 2010

Lenadka kolko a ktorych tych flasiek planujes objednat??

maculienka123
10. mar 2010

ved ano aspon ho vidis casto.
ja idem na kontrolu v pondelok ale nebude mi robit UTZ iba ma pozrie a zoberu krv,ale rozmyslam,ze mu poviem,ze ma picha dolu na pravej strane,co aj picha a potom bude nuteny mi pozriet,ci tam nieco nieje nejaka cysta alebo co.co myslite?

rubinka
10. mar 2010

Môj doky ma 2 monitory, jeden pre seba a jeden pre pacientku. Takže ja si kludne ležím a pozerám pred seba na obrazovku 🙂

rubinka
10. mar 2010

Lenadka a tie flašičky to je 4,5EUR za kus alebo za dve v balení?

mywiel
10. mar 2010

No len stresujem kvoli mame lebo nebudem vediet presny TP ak ho v piatok nezmera, najpresnejsi ked sa meria v prvom trimestri a musim mame objednat letenku a nebudem vediet na kedy... 😔

Holky aha aké zlaté na leto asi kupim malej... 🙂 http://lovey.blog4ever.com/blog/lire-article-23...

mywiel
10. mar 2010
maculienka123
10. mar 2010

myw nadherne zlatucke veru 🙂

ja momenalane nemam kupene ani len bodycko,teraz setrime na svatbu,co je o dva mesiace no a az potom zacneme pomaly pre male kupovat,ved ma na to cele leto.aj ked ma uz trha teraz,ale financie nie su 😠

zuzannas
10. mar 2010

tak to teda ten moj sa dobre ze nenasr...ked som mu oznamila, ze pojdem sama na utz...v ziadnom pripade nehrozi, aj pri Adamkovi chodil 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre