♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
10. mar 2010

Ja pre malé nekupujem mam vsetkého dost len starsej na leto nemam absolutne nic, ale asi vymetiem Tesco na Slovensku tie veci Cherrokee su fajn. 😉

rubinka
10. mar 2010

Hej v Tescu sú krásne vecičky, hlavne ked už vieš pohlavie tak sa dá dobre nakúpiť. 🙂

mywiel
10. mar 2010

Rozkosné triko s tymi kuriatkami... 😀 http://www.anibis.ch/n/3312478

carculca
10. mar 2010

rubinka, bola som v tescu, macka pu maju aj na pyzamku 🙂)

rubinka
10. mar 2010

No v našom Tescu nemali ak myslíš to trojbalenie, alebo mali ale len veľké číslo.

mywiel
10. mar 2010

Carculca ty mas uzasné tie utz to uz takto krasne vidno v 13tt? To by uz aj moje mohlo byt takto vidno teda... 😕

carculca
10. mar 2010

rubinka, to trojbalenie, u nas zase nemali tie bodycka farebne, iba biele, ja si pockam na Pua 🙂

rubinka
10. mar 2010

Práve pozerám tie Carculkine fotky, moje bolo v tom istom čase trošku vychudnutejšie, mám to v albume a pri tvojom je jak špagetka. 😀

evitkamalicka
10. mar 2010

myw aj ja mam pekny utz z 13tt+2....tvoje babenko tiez urcite uz bude pekne vidiet

carculca
10. mar 2010

dakujem myw, to bude asi kvalitou utz, sme boli u takeho lekara, co sa specializuje len na meranie NT, skoda ze nerobi aj klasicky utz, takto si predstavujem pristup lekara, vsetko poukazoval, povysvetloval, bol hrozne mily

rubinka
10. mar 2010

Ja som tiež brala posledný kus tých bodiniek.

mywiel
10. mar 2010

Rubi tvoj je riadny akrobat 😀

carculca
10. mar 2010

nase bude velike, ma byt po kom 🙂

evitkamalicka
10. mar 2010

vidim, ze uz je nakupovanie v plnom prude 🙂

carculca
10. mar 2010

evitka, ty si spominala, ze si pri prvom babu mala tie flasky, kolko toho treba tak orientacne kupit a ake velkosti?

evitkamalicka
10. mar 2010

carculca ja som mala dve 150ml a dve 260ml

mywiel
10. mar 2010

Evitka no krasne aj ja cééém ja mam len také neostré foto bolo daleko no nechcelo zist dolu 😝 A uz si kupila tu kolisku-kosik? 🙂 Uplne malé flasky su vam na nic ja som kupovala rovno 250ml a tie pouzivam doteraz aj ked bude malo mliecka vo vacsej flaske tak to neva.

evitkamalicka
10. mar 2010

potom aj cumliky na flasu su rozdelene podla veku babatka

evitkamalicka
10. mar 2010

myw cakam kym nam vratia dane, lebo muz za mna dostane mega preplatok a potom hor sa do nakupovania

mywiel
10. mar 2010

No to je fakt cumliky, ja som kupovala varia 1-2-3 a natocila som podla veku babatka.

evitkamalicka
10. mar 2010

ja som zial Adamka nekojila, my sme boli na UM takze nam sa flase zisli

mywiel
10. mar 2010

No ja som sialenec ja mam taku garderobu do 1ho roku aj pre holku aj pre chalana uz zabezpecenu ze musim vsetkym povedat nech mi oblecko nedaruju iba ako od 1,5 roku teda, mam to roztriedené a fakt ze kazdy vak vazi aspon 30kg. Ale tie veci su uzasné, dobre som nakupila cez net.

evitkamalicka
10. mar 2010

ja ani nehovorim kolko veci mam po Adamkovi a dost vela je neutralnych, takze uz kupim len fakt malinko a ak by bolo dievcatko tak pre radost par ruzovych

rubinka
10. mar 2010

Mywiel hej naše bábo robilo samé stojky, furt bolo na hlave 😀

mywiel
10. mar 2010

Ja som kojila do 11 mesiacov mlieka som mala riadne, prsia mi islo roztrhat uvidime ako to bude teraz.

mywiel
10. mar 2010

Do 6 mesiacov bola vylucne na mojom mlieku a prikrmy sme zacali v 7 mesiaci.

evitkamalicka
10. mar 2010

my sme zacali s prikrmami skor, lebo Adamko bol velky hlados a to mu ostalo doteraz, raz zje aj nas 😀

rubinka
10. mar 2010

Ja sa vôbec nevyznám v tých fľašiach a cumlíkoch.

snehulienka24
10. mar 2010

ahojte 🙂

tak o necele tri hodinky letim do poradne, bude aj utz a fotka, len mi to stale ukazuje ze to nemam v jpg formate, tak sa mi tu zatial ziadna nepodarila hodit...viem ze sa to da nejako zmenit, ale asi sa uz opytam mm 🙂))
babule, myslite ze v mojom tyzdni by uz mohla vidiet co to je? ved ak to bude pindur 😅 😀
juj a oblecko, mne sa vsetko paci, len chcem este pockat..a tak cakam a cakam a len surfujem po nete a kukam na vase linky 🙂)

rubinka
10. mar 2010

Hej dá sa to zmeniť ked si to otvoríš v skicári ktorý má každý windows a potom daš uložiť ako... a vyberieš si formát obrázku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre