♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
10. mar 2010

Zjedla som pizzu ja mi bleeeee... 😝 😅

snehulienka24
10. mar 2010

dakujem rubi, idem to skusit :D

evitkamalicka
10. mar 2010

snehulienka vidim, ze mate vo vybere chlapcenskych mien aj jedno take ako my 🙂

denisocka
10. mar 2010

no tak som ešte ja 2 hodiny poslapal ...peknéééé 😀

snehulienka24
10. mar 2010

no evi 🙂 ;) a teraz je vela oliverov, aspon mne sa zda... tak ktovie ci sa to este nezmeni... 🙂

nikitka231
10. mar 2010

kocky mne to ide tak pomalyyyy...ja chcem uz aby bol augustttt 😝 🙄

snehulienka24
10. mar 2010

tak co myslite, uvidi dnes nieco? :D som straaasne zvedavaaaaa 😅

evitkamalicka
10. mar 2010

snehulienka u nas v okoli nikoho takeho siroko daleko nemame

rubinka
10. mar 2010

Moja švagriná má tiež Olivera 🙂

Niki ved ty si už skoro v polovičke, tak neboj to zbehne. Mne to ide celkom rýchlo. 🙂

evitkamalicka
10. mar 2010

podla mna by uz mohlo byt vidiet pohlavie, dufam ze potom hned zreferujes

evitkamalicka
10. mar 2010

mne to tiez celkom rychlo ubieha, urcite rychlejsie ako pri Adamkovi

snehulienka24
10. mar 2010

tak tak niki, zbehne nam to 🙂) aj ked som doma na PN...
evi urcite dam vediet 🙂)) jediny kto to nechce vediet je mm ocino...tak to budeme mat tazke udrzat v tajnosti pred nim...

denisocka
10. mar 2010

moj muž na USG pri šimonovi bol asi 3x + na 3D . terazbol raz,odišiel sklamany že prd tam videl ale na morfo ide .

mywiel,ja neviem čo tolko rieišiš, vypočítaj si ten termín tak,že si kramy mala 10.12.2009 a hotovo .cyklus akože 28dni a podla toho vychádza že si 12+ 5 či ako ... či to potrebuješ mať v knižke napísane od dokynho či čo??? šak ozdaj ultrazvuk sam nahody termín, ako si lekár žela -či podla LMP alebo GA alebo neviem čoho

nikitka231
10. mar 2010

ja idem na ULZ 24.3 a tiez som nedockava co budeme mat...aj by som uz nakupila...vecicky pre drobca...
snehulienka on to neche vediet??a ked kupis nejkae obleckko tak to schovas pred nim ?ci neutral budes kupovat?

mywiel
10. mar 2010

Nie potrebujem to vediet aby som mohla mame objednat letenku no a aby si ona mohla vybrat dva tyzdne dovolenky, len ci sa trafime to neviem.

abbey
10. mar 2010

Ahojte.Tak to máme definitívne.Naša Zaruška je úplne zdravá.Na 100% je to slečna,máme aj pekné snímky a DVD.Boli veľmi zlatí-iba za 10eur plus 10 za objednanie.Tak u nás bude o chvíľku rodinná projekcia,aby sa zoznámili s novým členom rodiny.Pozreli sme aj kočíky a zredukovali výber na 2.

denisocka
10. mar 2010

čo som to tam hore napísala ..že som 2 hodiny pošlapal .... 😀 ... tak som ešte 2 hodiny pospala, maly spal 4hodiny skoro

evitkamalicka
10. mar 2010

abbey super 🙂

rubinka
10. mar 2010

Abbey tak super, krásne meno ste vybrali 😵

denisocka
10. mar 2010

abbey !!! super a sem so snímkami . sme na Zorku zvedave

rubinka
10. mar 2010

Deni dnes ti dobre ide, že Zorku 😀

abbey
10. mar 2010

NIE ZORKA,bude to ZARA.A ja som veľmi nešikovná s počítačom,ale čoskoro poriešim.

snehulienka24
10. mar 2010

niki, nie mm ale jeho tato nechce vediet ... ale aj tak, dost casto sa stretavame a ked to vsetci budu vediet..neviem si to predstavit 🙂 ale tak skusime 🙂
moj mm chodi so mnou stale 🙂))) chce vidiet kazde zmeny a ja sa na nom iba smejem, ako tam sedka s takym usmevom a otvorenymi ustami...pri prvom spolocnom sone tam dokonca videl dve "deti" :D akoze najprv bilo srdiecko na spodu maternice a potom navrchu 😀 no smiali sme sa 🙂

snehulienka24
10. mar 2010

denis 😀
abbey gratulujem ku babe ;)

denisocka
10. mar 2010

baby,teraz som sa zobudila,tak berte ohlad ..... 😉 😝

mywiel
10. mar 2010

Snehulienka mne sa to podarilo udrzat v tajnosti, ruzové veci boli ulozené v komode a provokovala som mm ze ak chce vediet nech otvori sufliky, nikdy to neurobil, nechcel vediet. A volali sme malu ze zabka od zaciatku takze ked som sa pomylila a povedala ze ona vzdy som sa vyhovorila vsak ze zabka ona. A fakt ze netusil bol zmateny, nevedel do konca. 😀

snehulienka24
10. mar 2010

myw tak to je skvele ze ho to nelakalo...ja by uz davno nazrela :D ale pri dedovi to bude snad lahsie, aj ked vsetci protestuju, ze to teraz nebudu moct hovorit ona alebo on...
ach jo, nech uz je teplejsie, co sa na nejaky kopcek vyberieme..... 😵 lebo tu zatial atrofujem 😀

mywiel
10. mar 2010

Ja chcem vediet aj teraz a svojej rodine to poviem ved aj tak neziju tu len sa nesmu prekecnut ze to vedie lebo mam manzel prizabije. 😀

mywiel
10. mar 2010

vedia 😉

snehulienka24
10. mar 2010

myw, ja by som uz najradsej vedela dnes....ale tak uvidime 🙂 idem sa dat do poradenecku, bo za vyse hodinu tam musim byt 🙂 a budu aj vysledky AFP tak drzte palce... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre