• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
no ja mam pre dievca Vivien...to som sa zalubila do toho mena :sunglasses:
10. mar 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta ty si teda sníček ! kurna, bolo to čoi ruske, pekne .... šak najdi v anjeloch , vygoogli na MK
10. mar 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som nejako zatazena na tie "Y" asi pretoze manzel to ma v mene a pride mi to také plné sily to Y :grinning:
10. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak Yelena sa mi prisnilo a chalan mala také zvlastne meno skoro ako Indické ked sa mi predstavil... :sweat_smile:
10. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ygnacio :grinning: :grinning: :grinning:
Ygnacio nie to je Talianske a zastaralo mi znie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a take aj existuje? to bol pokus o ftip .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre chalana sa mi paci aj Louan ale to nie je Slovanské :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Existuje ale pise sa s i nie s y :grinning:
10. mar 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja fakt neviem mam par vybratych ale su to vacsinou také originalne mena ako mam rada a potom rozmyslam aj nad Marikou, problém je ze musim vymysliet este k tomu menu aj druhé meno a aby sa hodilo tu je taka tradicia dve mena. :sweat_smile:
10. mar 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM sa mi len smeje lebo kazdy druhy den mu oznamim nové meno ako sa bude volat nase buduce babo :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš,len ne Marika :rolling_eyes:

moj nechcel o Tobiasovi ešte pred týždnom ani pčuť a dnes ide oči vypichnuť mojemu ocovi zato,že sa mu to meno nepáči . Mužova strana je nejaka happy z Tobiho,oni su taky krestania a je im jedno či to bude aj Uršula - len nech maju vnuka a nech sme zdravý, a naša len vymýšla,dobre že mi nenadiktuje aj meno a datup počatia
10. mar 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lenze tu je Marika nieco originalne oni to tu nepoznaju, ale ja fakt zatial neviem vsak mi babo povie samé pred narodenim :wink:
10. mar 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak daj DENISA
10. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisu mam kamosku nie ze by sa mi to nepacilo ale spomeniem si na nu, nechcem meno co niekoho poznam, lebo potom myslim na toho cloveka a nie na moje babo :grinning:
10. mar 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni som sa pobavila na tvojom otcovi :grinning:
10. mar 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nedavaj MAriku,bo ked ja toto meno počujem,ta sa mi nožik vo vrecku otvara
10. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halintoa: tak to je skoda, ze babetko spinkalo, ale hlavne, ze je v poriadku a aspon si ho videla :dizzy_face: a pojdes este raz?

Mne povedali pohlavie v 16tt :wink:
10. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte prišla som vás len pozdraviť zajtra dočítam čo ste popísali dnes už nevládzem sa mi moc chce spať sme mali dnes toho veeeela
10. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja som u tej baby zas nakupila,pre Tobiho,hodim do albumu a tipnite cenu za všetko s poštou :wink: . značky su prevažne HaM
10. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc vospolok
10. mar 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

mywiel co tak Yvona? alebo Yvonne? :slight_smile: aj tam je Y alebo Yvett

mne sa z tych slovanskych paci Danica, Naďa, Tatiana
10. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa mena rozoberate? si spomeniem na kamosku, cele tehu bol maly dominik alebo damian a nakoniec ked porodila, tak pozeram na sms, ze uz som na svete, volam sa misko :grinning: :grinning: po ocinkovi.

ja som mala jasno pri prvom mene, chcela som ,aby bola mala cela po ockovi a fakt jeho kopia, tak sa aj vola stanka. ale nie stanislava, ale normalne stanka ma v rodnom liste. a muz chcel druhe meno po jeho starej mame, ta bola katarina. inak mne sa pacia strasne aj irske mena, len to by mali rodicia asi problem to vyslovit, nie este napisat. napr siobhán sa cita ako šibón, aoife (ífa), aine (óňa), saiorche (sórša) alebo sa mi este strasne paci tara, ale to mam kolegynu. a este nollaig (nolik), co vlastne v irstine znamena vianoce. a z chlapcenskych sa mi paci seamus (šeimus), co je vlastne po anglicky james. a este sa mi paci aj rory, to je sice take obycajne, ale kolegynin syn sa uz tak vola, takze to tiez nemozem dat. tak ak to bude chlapec, tak dame fabien gabriel, mam sice suseda na sr gabriela, ale nech, vsak uz som ho aj tak dobrych 7 rokov nevidela, lebo sa odstahoval do dunajskej stredy.
10. mar 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko,ja som hore od 5.15 , krásne vysponkaná,vytešená -lebo maly dnes ide k babke -ibaže,zakon schvalnosti,spí jak zarezaný ! :rolling_eyes: už mali byť na polceste
11. mar 2010 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....vonku sa nam paradne rozsnezilo
11. mar 2010 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tu sneziiiiiiiiiiiiii :angry: :angry:

ja si uz chcem uzivat jar a nie toto :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja idem dnes na hematologiu
11. mar 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu sneží .... ja som mala hematku vo štvrtok,jo a mamm nove výsledky,nejake špeci,ešte som nestihla ani vygoogliť !

- Hypochromna normocytová anémia
- Mutácia MTHFR 1298C heterozygtna forma

no a ešte dalšia novinka vo faktoroch , vyšetrovali DNA takže :
Fibrinogen G455A - normál
Faktor XIII val34leu - normál
no a
F XII C46T - homozygot !
4G/5G PAI-1 heterozygot !

ale ani za fras neviem čo to
11. mar 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás tiež sneží, tá zima ma už hnevá :unamused:
11. mar 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze vraj buduci tyzden sa ma prijemne oteplit, tak uvidime ako povedal slepy :sweat_smile:
11. mar 2010 o 08:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime,to zas budu virozy :pensive:
11. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok