♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
11. mar 2010

My máme kočík už objednaný Cam cortina X3 Tris. Pohyby ešte necítim žiadne ani bublinkovanie a ja už ták chcem 😀

denisocka
11. mar 2010

tvoju si dám tiež .... len mi ju upeč

evitkamalicka
11. mar 2010

denis rada, skoda ze si tak daleko

rubinka
11. mar 2010

Pekné tortičky len na mňa pôsobia veľmi sladko.

rubinka
11. mar 2010

Baby aj vám sa tak naťahuje koža okolo pupku?

evitkamalicka
11. mar 2010

rubi natahuje, ale manzelik poctivo kazdy vecer natiera olejcekom

didulka85
11. mar 2010

Rubinka ja sa musim stale kremovat, lebo mam pocit, ze mi na celom tele koza popraska od natahovania.

denisocka
11. mar 2010

rubi,a z čoho ich chceš,z tičiniek? 😀

idem do sprchy a kus poupratovať,oholiť http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs... ked už mam dnes veget a zajtra poradnu 😝

evitkamalicka
11. mar 2010

denis heh dobre foto 😀 😀 😀

rubinka
11. mar 2010

Deni ten obrázok 😀

Nie z tyčiniek 🙂 ale nemám rada tie príliš sladké krémy na tortách, radšej nejakú ovocnú, takú sviežejšiu napríklad ja mám najradšej klasickú studenú tortu 😉

denisocka
11. mar 2010

keby to tak vyzeralo po mojom holení,ta to by bolo pekne 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

rubinka ta moja bola ovocna - mandarinkova

rubinka
11. mar 2010

Evi tak potom ju beriem 😀 a na vrchu bol marcipán?

denisocka
11. mar 2010

no ved moja je ovocna,žiadne fujky kremy - smotana a puding - chutí to ako tvarohova pena a do toho ovocieeee

evitkamalicka
11. mar 2010

ano marcipan, ale aj tie su rozne, sladke, menej sladke

pipi1211
11. mar 2010

ja som dokonca ani na nasej svadbe nejedla z hl. torty lebo mi nechutila ziadna co by sme mohli objednat 😅 😅 😀 😀 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

moj muzik zato na svadbe pojedol dost, on je taky sladky marcipanovy

rubinka
11. mar 2010

Mne chutila jedna čo sme mali, čokoládovo banánová, to bola bašta 😝

Deni tak beriem späť asi to na mňa pôsobilo sladko lebo je taká farebná 🙂

bihan
11. mar 2010

Čafte 🙂

ja sa už pomaly púšťam zase do nákupov, hrozne ma baví adrenalín v aukciách, takže ja sa vyžívam skôr takto 😀 Po Sáre mám vlastne len haldu letných vecí, takže sa môžem vyšantiť na jesenných a zimných 😎

Na tortu by ste ma nedostali ani na jednu, koláče nemám rada, jedine nejaké tvarohové s ovocím alebo potom domáce posýpkové, ale to zase s celozrnnou múkou 🙂 Na svadbe sme mali neskutočne dobrú orieškovo čokoládovú tortu, polovica ostala v mraziaku, tak sme ju potom vyjedali pomaličky.

Kočík budem objednávať niekedy v máji.

snehulienka24
11. mar 2010

aaaaaaaaach vy potvory...a teraz mam na nieco chut... 😅 idem aspon minute dat 😀

bihan
11. mar 2010

Pipi, ja som pohyby začala naozaj na 100% cítiť až v 19tt, predtým to boli asi len prdy 😅 a pritom pri Sáre som o takomto čase už cítila pohyby rukou cez bruško... takže u mňa to neplatí, že pri druhom tehu je ich cítiť skôr. 😝

snehulienka24
11. mar 2010

a dnes ma caka zubar..bhe...neviem, neviem ci to vydrzim bez injekcie, snad je to uz v tomto tyzdni bezpecne aj s nou...teda s nimi... 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

snehulienka injekciu mozes kedykolvek v tehu, je to len lokalka

denisocka
11. mar 2010

ja pohyby citim skor ako ri šimonovi,vlastne v 14tt už naisto som citila prevalovanie a v tom 16tt kopkanie , teraz tiež citim kopanice,ale ovela menej ako pri šimonovi ,ale citim. tentokrát sa nekonali ani motyliky ani ine bublinky.

a prdy som citila,ale tie citim v oblasti žaludku,lebo odkedy som bola tehotna so Simim,tak sa mi čreva kdesi posunuli,takže aj hnačku sponám tak,že mi žblnka v žaludku 😀 fuj,som hnusna,ale pravdiva .idem žehliť

snehulienka24
11. mar 2010

no len nech mi ho fajne umrtvia, ak s nim chcu nieco robit 😀 inak za seba nerucim..... 😅

rubinka
11. mar 2010

Tak tú návštevu zubára nezávidím, ja som bola na preventívke tesne pred otehotnením a zuby boli našťastie ok, dúfam že to tak aj ostane.

snehulienka24
11. mar 2010

no a snad to nedopadne ako naposledy, ze pred zubarom ma nic nebolelo a potom ked mi ho "spravil" som vyse mesiaca trpela bolestami a chodila k nemu kazdy tyzden na nejaky laser... 😒

lulusha
11. mar 2010

baby, ja som vcera vecer citila konecne take akoby mrvenie v brusku a trikrat po sebe akoby malinky kopancek nalavo 😀 😀 😀 zeby to uz bolo ono???? som ani zaspat nevedela, taka som bola vysmiata 🙂

krasne torty matemy sme mali svadobnu uzasnu... trojposchodovu, dobosovo-nutelovo-cokoladovu, zvonka ladenu do ruzovo-biela 😝

evitkamalicka
11. mar 2010
rubinka
11. mar 2010

Evi krásna tortička 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre