♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
11. mar 2010

Tak ja som mala dnes morfologicky ultrazvuk 🙂
merali nam hlavicku, brusko, stehennu kosticku, vazili, merali....vsetko je v uplnom poriadku, maly sa krasne mrvil a krasne som videla pipika 😀 tak geneton sa nemylil 😀 akurat sa nam tak krasne ukazoval ze nozicky rozcapil a normalne sme videli ako mu tam ten pipik a vajka plavali a nadnasali sa v tej plodovej vode 😀 ja som bola uplne unesena z toho utz nechal mi ho aj dlhsie pusteny tak som sa nad malym rozplyvala 😵
AFP testy mame v poriadku, tak aj tomu som velmi rada ale hlavne sa tesim lebo som sa objednala a ideme 27.3 na 4D-cko 😀
Zajtra odchadzame do Brna a zostavame tam az do nedele, je tam ta vystava Pro dite tak chceme kociarik pozriet aj ine vecicky, v sobotu chceme na nejaky vyletik skocit v Brne a v nedelu chcem pobehat Avion a Ikeu v Brne...to sme si povedali ze si spravime taky vikendik akoze Svadobna cesta 😀

Deni ta fotka nema chybu 😀 😀 😀

peta131
11. mar 2010

A co sa tyka kopancekov ja som zacala citit presne v 19tt a uz tak krasne kopka ze vcera prvykrat aj mm citil 😀 sa normalne divim ako sa rozkopkal hlavne vecer dava riadne ranky 🙂 dnes mi doki povedal ze placentu mam v zadu tak mozno aj preto uz citim take pekne kopanceky 🙂

nikitka231
11. mar 2010

tak mne doktorka povedala, ze ked mam placentu na prednej stene tak aj preto tie kopance nie su take intenzivne,citim ich ale nie su take ...naozajstne..a to som zvedava ze ked budem v 30tt a kopne do placenty ako to prezijem 😀

denisocka
11. mar 2010

Groka,prd.poseriem sa len z pomocou cipku.zial

denisocka
11. mar 2010

Peti parada,ja mam morfo zajtra.a mas aj foto?

nikitka231
11. mar 2010

deni ty nemas chybu 😀 😀 😀
ja som chvalabohu toto preskakala a chodim sana bez cipku 😉

lenadka
11. mar 2010

deni, brutal kombinacia 😀 😀 😀 ja by so ms as toho pos... 😀 , nakup pre maleho super-veci krasnea neuveritelna cena
ja idem zajtra po sude pre zavinovacku do autosedacky zimnu emitexku za 13€ pouzivanu 2 mesiace, este ja baba aj od nas, flasticky objednane tie Tomy...

peti, rehocem sa na plavajucich gulkach 😀 a gratulujem ze je vsjo ok 🙂

nova kolegynka mi stale opakuje aka som stihla a ja na nu kukam ako puk, ze co??? 😀 co by povedala keby ma videla rok po porode malej, ze cau kostra? 😀 😀 😀 ja sa momentalne citim ako minivelryba, nie som zvyknuta ani na prsia ani na to ze mam nejake brucho a ze stehna spojim ked dam nohy k sebe, normalne tam mam fugu 😀 ani neviem kolko som pribrala, lebo som sa od poradne nevazila, nejak nemam cas, ked pridem domov len usta otvaram a zivam, vcera som ani nevecerala co som bola grogy, len som chodila ako mumia, mechanicky nachovala, poumyvla, uspala malu a potom kveck do postele tuha ako stolverka, niekto nam v noci nabural do plota a ja o nicom neviem 😅 a to musela byt supa, je cely prevaleny 😅

lenadka
11. mar 2010

a kupila som uz aj nove tie zavinovacie body v antony predajni, ale 56tku mali len zlte a oranzove, tak som vzala zlte...sono som mala mat zajtra ale odklada sa na utorok-neviem ci dozijem od nedockavosti 😨 😀
krpec od rana nekopol, asi ho niecim nastvem, aby to spravil 😀

denisocka
11. mar 2010

baby,našla som vysnivane adidasy pre Simiho,čo poviete -v albume. zachovale, malo nosene za 14€ s poštu

lenadka
11. mar 2010

deni su ako nove 😉
juj krpata ma zlosti ja uz spim v sede a ona mi frfle ze sa nechce sprchovat ale hrat 😠

lenadka
11. mar 2010

ja som dnes pre malu pozerala v outelete nike tenisky ale boli to 27cky a posobili ze su mensie, hadam ani sezonu by jej nevydrzali, skoda ze neboli o ciselko vacsie 😒

denisocka
11. mar 2010

baby,beriem ich, poštu mi dala zadara, cenu spustila z 17 na 14€ 😝 a to su tie adidasy,ktore zhanam jak najata , teda tieto hyperRun a tuto farbu

rubinka
11. mar 2010

Rosienka gratulujem k dievčatku 😉

lenadka
11. mar 2010

deni rodena obchodnicka, si sa sekla s tou zrdav. sestrou nemyslis???? 😀
kde si ich vynurala zas? 😀

denisocka
11. mar 2010

šak na MMB , http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8037976 aešte som mala odvahu pýtať poštu zadara 😝

ma.jus.ka
11. mar 2010

Ahoj baby...

často sa neozývam, ale čítam vás pravidelne... máme sa fajn, bábenko rastie, len ešte nevieme čo to bude, a ja som už taká zvedavááááá...

Denisočka - písala si, že nemôžeš zohnať body s krátkym rukávom - mne dnes svokra kúpila v tescu biele s obrázkom, 2ks v balení za 0,83 € zlacnené asi z 3€... ale bolo to v NR...a majú aj s dlhým rukávom všelijaké farebné...

peta131
11. mar 2010

Deni mam 3 fotky ale neni su moc dobre 😖 stale fotil len hlavicku, na jednej je len hlavicka z vrchu, na druhej len tvaricka a na tretej chrbtica 😖 no nic moc, ani nahadzovat ich nebudem pockam na 4D-cko tie budu lepsie 😵

denisocka
11. mar 2010

Je majus,dik.skusim pozriet zajtra v presove. A tie s dl .rukavom co stali?

denisocka
11. mar 2010

Kto je z presova? Neviete dokedy je otvorene male tesco v meste?

carculca
11. mar 2010

na stranke itesco.sk: po - pi: 8:00 - 20:00, so: 8:00 - 15:00, ne: 8:00 - 13:00

denisocka
11. mar 2010

Dakujem,to je to v centre?

carculca
11. mar 2010

jj

denisocka
11. mar 2010

Dik,si z presova?idem do gynstaru,musim najst poziarnicku 3

carculca
11. mar 2010

ja zijem v Ziline, ale povodom som z PO, ulice nepamatam, pozri mapu, malo by to byt blizke centrum 🙂

mata299
11. mar 2010

ahojte kočky, chcela by som sa vás opýtať, bola som dnes na gynde, naposledy mi môj gyn. vravel, že urobí morfo ultrazvuk sám a dnes mi robil taký ultrazvuk, kde pozrel len srdiečko, žalúdok, bránicu...keď vás tak čítam, tak tie vaše morfo vyšetrenia sú o niečom inom...dal mi síce aj papier do prenatálneho centra na morfologický ultrazvuk...som z neho nejak mimo....povedal mi, že malý je asi o týždeň mladší, podľa jeho meraní...trochu ma to vyľakalo, lebo si počítam presne týždne podľa ultrazvuku, ktorý mi robili tiež v prenatálnom centre a tam mi určili prakticky aj termín pôrodu, tak teraz som z toho mimo...môže sa stať, že to tam neurčili presne alebo sa sekol on?

lenadka
11. mar 2010

mata, podla mna tyzden hore-dolu, male je v poriadku, zije, srdiecko bije, hybe sa...neries 😉 nase mamy nemali UTZ a presne merania na tyzden a asi to bolo aj lepsie lebo sa takto zbytocne nestresovali 😉

mata299
11. mar 2010

lenadka ďakujem...väčšinou som celkom racio typ, ale dnes som nejak v strese...ešte raz vďaka

halintoa
11. mar 2010

mata: mne povedala včera sestrička na 3D-čku, že odchýlka vo veľkosti týždeň-dva je v pohode 🙂. Ako píše lenadka: hlavne, že žije, rastie 🙂...

denisocka
12. mar 2010

maťuš,morfo je niečo ine.aj moja vodyna mi bežne pozrie srdiečko,moč.mechur či branicu ....
no a velkost ...kamoške sa teraz narodik syn v 39+niečo tt a mal 2500g a 44cm - vraj v 36tt mal na USG o 2tt menšie rozmery,lebo vraj placenta ho nejak zle vyživovala.alt to už bolo pred porodom,tam to je o inom

maculienka123
12. mar 2010

dobre ranko,

tak dnes sa mi ozaj nechcelo z postele ale idem k zubarovi.tak rychlo natlacim do seba nieco aby som neumrela od hladu.

vcera som akurat volala s mamou a len tak sme kecali,no ked ma cakala a brata,tak nebolo ziadne sono ani UTZ nic take,len prisli k doktorovi,pozrel ich rukou,zobrali krv a to je vsetko.nevedeli ani kolko meria ani vazi ani pohlavie nevedeli do porodu.ja ked som mame rozpravala vsetky tieto veci,tak len pozera.no mozno to mali lahsie,ze nemali inu moznost a tak to tak neprezivali.oni ze si ani nepomysleli,ze sa moze nieco stat alebo babo by mohlo byt postihnute.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre