♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
12. mar 2010

evi,a ake je asi to "normálne"poštovne? ja neviem po anglicky ani fuck 😀 😝

evitkamalicka
12. mar 2010

ja mam zalusk na jeden kabatik ak to bude baba, sice nie az taky lacny, ale pekny

evitkamalicka
12. mar 2010

deni niektore veci maju postovne 1,5 a niektore 3 libry co som teraz kukala najeke vecicky

denisocka
12. mar 2010

jaj,tak to je super. a ešte blba otázka,šak už si zvyknuta - prevod penazí nestoji vela? ja raz platila na čechy a preplieskalo ma 400sk za prevod 😔 a to bolo za baby šatku 🙄

evitkamalicka
12. mar 2010

ale postovne by sme si podelili keby sa mi pacilo nieco od toho predajcu co tebe 😉

evitkamalicka
12. mar 2010

denis cez paypal je prevod zadarmo 😉

denisocka
12. mar 2010

no pošli mi toho tvojho oblubeneho predajcu do IP

denisocka
12. mar 2010

to fakt stači Visa electron od SLSP čo ma vystupene čisla ? 😅

evitkamalicka
12. mar 2010

ano staci, ale musis sa potom zaregistrovat na paypal, bez toho to nepojde a to troska trva nejake 3 dni kym sa to spracuje, potom ti akoze strhnu z paypalu 1,5€ tusim na overenie, ktore ti potom aj vratia a potom tam musis zadat nejaky kod z toho prevodu, je to troska komplikovane

evitkamalicka
12. mar 2010

teda skus si zavolat do banky ci mas naozaj embosovanu kartu

bihan
12. mar 2010

alebo si otvor účet v mbanke a dostaneš Visu zadarmo 😝 Ale ak nemáš ani základy angličtiny, tak registrácia na paypal a ebay bude dobrý zaberák, nehovoriac o tom, že s predajcom treba občas komunikovať.

evitkamalicka
12. mar 2010

tak tak, treba aspon troska vediet po anglicky

mywiel
12. mar 2010

Deni komunikovat sa da po angl. aj cez toto... 😉 http://www.google.fr/language_tools
Drzte dnes palce nech sa da Casper dnes konecne zmerat. 😅 😝

denisocka
12. mar 2010

bihan,mam take nainštalovane v PC že - klik a preloži všetko 😀 , len mam obavu ako preloži z SK do Angl. , že sa ten predajca pocika od smiechu

mywiel
12. mar 2010

Len si tam vyber Ma langue Slovaque a mozes pisat po slovensky text do ramceka a das si to prelozit do angl. a potom to skopirujes a tak isto aj z angl. do slov. 😉

denisocka
12. mar 2010

bihan,a vysa kartu mam,ved sa pýátam či stači taka, čo ma tie vypučene čísla .

mywiel,pozdravujeme caspera,nech sa ukaže v plnej parade . aj ked mne sa zdal,že sa ukazal pekne aj vtedy

bihan
12. mar 2010

Deni, asi tak.. tie patvary, čo vyrábajú prekladače zo slovenčiny do angličtino, to je tak na pocikanie 😀

mywiel
12. mar 2010

No je pravda, ze ja to casto upravim, lebo nie vzdy to prelozi presne niekedy je to divné... 😀 Ale také vety, ze ci posiela tovar na Slov. a kolko to bude stat uz mam v malicku. 🙂

denisocka
12. mar 2010

ja mam nainštalovany google translater či ako, a to už mam ikoncku a ceu stranku mi preloži alebo len tak ako píše myw- google.sk - a vedla je jazykove nastavenia a tam si píšeš a prekladáš

mywiel
12. mar 2010

Niekedy je to ako pre Taliana 😀 😝 od veci je fakt ze ja zaklady anliny mam takze vidim ked je to uplne od veci 😝

denisocka
12. mar 2010

no,aj ty si to teraz napísala tak,aboky si to dala preložiť v googli 😀 skoro som sa pocikala

mywiel
12. mar 2010

Ved neviem co neukazal asi tu nosovu kosticku ja neviem ved dlzku zmeral ale neviem co sa mu nedalo zmerat. 😕

evitkamalicka
12. mar 2010

ved tam na ebay vidiet ci posiela na Slovensko, takze to sa ja ani nepytam

mywiel
12. mar 2010

Ja objednavam z ebay UK a ked nemaju napisané ze posielaju aj do Europy ale hrozne sa mi ten tovar paci tak aj tak napisem, skusim a vacsinou mi vyhoveju a zistia mi aj postovné. Aj ked maju napisané ze posielaju len v UK. 😉

evitkamalicka
12. mar 2010

ja som tak par krat pisala a dali mi nehorazne vysoke postovne, takze odvtedy to nerobim

mywiel
12. mar 2010

Tak kamoska vcera porodila Magali 3945g a 51 cm pojdem ju v sobotu pozriet do porodnice. 🙂

evitkamalicka
12. mar 2010

deni este pozri toto, tu tiez zvyknem nakupovat, maju pekne vecicky, ak by sa ti nieco pacilo, tiez si mozme podelit postovne, lebo ja uz tam mam par veci vybratych http://kojenecke-obleceni.eu

mywiel
12. mar 2010

Ja mam lacnejsie postovné z UK do Svajciarska ako z Francuzska do Svajciarska, mna to postovné z UK vynde tak akoby mi to posielali tu takze mne sa to vzdy oplati preto z Ebay.fr vela ani neobjednavam a v UK maju uzasny vyber, Svajciarsky ebay je uplne na prd nic tam nemaju a navyse je tam vacsina len po nemecky. 😝

evitkamalicka
12. mar 2010

mne je to jedno z akeho ebay, kedze ja viem dobre po anglicky, zaklady francuzstiny a muz dobre po nemecky

mywiel
12. mar 2010

No kvoli tomu postovnému mne to teda nie je jedno 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre