♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
12. mar 2010

myw ved ja tiez pozeram na cenu postovneho, ale kazdy to ma aj tak inac na Slovensko, aj na UK su rozne ceny postovneho do jednej krajiny

mywiel
12. mar 2010

Ved to ze FR je blizsie k Svajciarsku a cena postovného je vzdy nehorazna a z UK ma to objednanie vynde tak ako tu, ja to tiez nechapem. 😅

denisocka
12. mar 2010

evi,dik za stranku,pozriem,odpoviem

ja som teraz zjedla pol konzervy kukurice, bože-som sa neovládla a dnesm mam poradnu a usg 😅

evitkamalicka
12. mar 2010

ja za chvilu pojdem varit halusky s bryndzou, mam strasnu chut na ne 😅

denisocka
12. mar 2010

evi,tu je niečo ako ten detex košielka, a v detex stoji v KE 1.80 a tu http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/kabatky/621-...

ty by si nešla do detexu na nakup?

mywiel
12. mar 2010

evitka nerob mi chute to som si spravila nedavno po dlhych rokoch som mala bryndzu este v mrazaku, milujem halusky 😝

evitkamalicka
12. mar 2010

denis ale s kym? je sice pravda, ze cez Velku noc budem u nasich, ale mne uz brusko pri soferovani vadi, kedze sa nam neda nastavit volant a MM sa isto nebude chciet

denisocka
12. mar 2010

ty kokso,ake nízke poštovne,to čo za UPS? a jeden cvoky chcel za adidasy z čiech cez 5€ poštu

Slovensko - dodání prostřednictvím UPS Slovensko
Zboží Vám bude dodáno prostřednictvím kurýrní služby UPS Slovensko.

Cena přepravy:
Objednávka do 60,- € - dopravné 3,- €
Objednávka nad 60,- € - dopravné zdarma!!!

bihan
12. mar 2010

to je jednoduché - pretože z UK posielajú obyčajnou poštou bez poistenia a čísla na sledovanie, kým Frantíci chcú vštko posielať cez nehorázne drahé a na internete sledovateľné colissimo.. presne z tohoto dôvodu nič na fr. ebayi nekupujem.

evitkamalicka
12. mar 2010

denis postovne maju fakt dobre

mywiel
12. mar 2010

Ved to ze oni nechcu inac ako colissimo a na to sa im mozem... 😀 😝 mne zatial aj bez poistenia z UK vzdy prislo a nikdy sa nic nestratilo. 😉

denisocka
12. mar 2010

evi,požičiam ti auto? 😀 ale nie,sa neoplati pre nejake polodupky.

ja som myslela že nejaka ext KOSICANKA sa tu ozve 😀 a nakupi ....

mywiel
12. mar 2010

Holky som rada vsetko co som dala na net sa mi krasne predava.... 😉

mywiel
12. mar 2010

Ja idem do Kosic 21.3. sa tesiiiiiiim 🙂

evitkamalicka
12. mar 2010

myw super....mne sa tiez velmi rychlo predal kocik po Adamkovi aj golfky s ktorymi som nebola spokojna a za vyslednu sumu sme kupili novy kocik

mywiel
12. mar 2010

Ale Kosicanka nie som som z BB. 😀 idem len pozriet brata. Boze tak sa tesim na tie nakupy, manzel ze kolko chces euro v hotovosti som nevedela od radosti ani kolko si vezmem, ale budem mat aj tak kartu.

mywiel
12. mar 2010

Evi to je super, ze ked to takto dobre predas, ja niektoré veci odnasam aj tu mame v okoli 4 sekace detské ale tam si 50% z predajnej ceny vzdy nechaju a predajnu cenu si urcuju oni, takze tam odnesiem veci co mi fakt nie je luto.

mywiel
12. mar 2010

No idem sa uz pomaly obliekat este musim zaniest malu svokre a hybaj na sono som zvedava.... 😅

evitkamalicka
12. mar 2010

myw drzim palce 😉

mywiel
12. mar 2010

diky 😉

carculca
12. mar 2010

Deni ten detex vyzera na dobry napad, asi sa tam pojdem pozriet ked pojdem do KE, tych 100 evri minimum je overenych, ci tam treba este zavolat?

denisocka
12. mar 2010

carcul.skus zavolať a opýtať sa. my sme objednávali cez kamošku a vtedy bolo za 3000sk. to sa nazbieralo hned,boli sme asi 6 dievčat,každa brala polodupky a košileky...a take capoviny, nie hrkálky,ale oblečko.

leteku
12. mar 2010

Ahojky. Aj mne sa ten detex páči.

denisocka
12. mar 2010

no super,
ak by sa našla dobrovolníčka s ŽL , ktorej spíšeme objednávku, a ona to potom podelí a rozpošle , tak by to bolo super . ceny su smiešne a kvalita paradna !!!! ja mam od nich tie pasikave košielky - toto je najsuper !!! polodupky , aj dupačky ktore neznašam -ale kvalitovo su super, aj bodynka s dl.rukávom a iné

leteku
12. mar 2010

No len či má niekto medzi nami ŽL?

evitkamalicka
12. mar 2010

ja mam ZL, ale nemam odvoz zo Spisskej do Kosic 😒

zuzana76
12. mar 2010

denis a kde sa daju pzoriet ich vyrobky? teda toho detexu?

denisocka
12. mar 2010

na druhej strane je link - linky

aj moj muž ma ZL , ale na toto ho nenahovorim 😢 , obzvlašť ked nám odpadol morfologicky usg v KE -čo som mala isť 29.3 . lebo už som nad tým aj uvažovala,žeby som tam šla a nakupila .... ale idem dnes do prešova. On košice neznáša viac ako svoju svokru

denisocka
12. mar 2010

moj si ani METRO kartičku nevibavil, lebo neznaša KE 😔

zuzana76
12. mar 2010

tak, ked budete objednavat , tak idem do toho s vami.

ved este mozeme pockat nie? lebo napriklad ja este ani pohlavie neviem, nebude sa dat neskor odtial objednat?

a co treba? niekoho , kto ma ZL? ci odvoz do KE?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre