• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Hodila som dnesnu foto Caspera do albumu... :wink:
12. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw pekne foto....a neukazalo co ma medzi nozkami?
12. mar 2010 o 14:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka tak potom posli IP, skusim si zariadit, aby som bola vtedy v KE, lebo ja si neviem vybrat podla obrazku a aspon ti pomozem :slight_smile:
12. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw fesacisko :slight_smile:
12. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka to je asi este skoro som len 13+2tt :wink: ale viem moj TP 15.9. a NT bolo asi 1,8 je to ok? Teba som sa nespytala ale videla som na obrazovke.
12. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw myslim, ze NT do 2,5 je ok ak sa nemylim
12. mar 2010 o 14:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carculca oki, potom sa dohodneme
12. mar 2010 o 14:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak fajn dik :wink:
12. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak parada myw,krasne babo,ziadny kasper.my meskame do pordane,mm na mna zabudol.uz som mala byt tam
12. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myw,a Tp mas na moje narodky
12. mar 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, vy ste sikovne ze ste takto dohodli nakupy! :grinning: :dizzy_face: :grinning:

evitka potom sa ozvem, mam par typov co by som brala, tiez asi to tricko s rukavickami 62-ku a polodupky nejake, zalezi na tom co treba brat cely pack a co sa da na kusy...bodiky s rukavickami neponukaju? :confused:
12. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,
kamoška s rodinkou už odišli domov a príprava jej džúsikov ma navnadila, aby som sa vrátila do detských čias, tak tu teraz dlabem roztlačený banán s kiwi a nastrúhaným jablkom, mňam :grinning:.

mimkao: mne brali krv iba 2x

myw: casperovi to sekne a aj my sme mali NT 1,8 :wink:

No, idem upratovať, dnes som dajaka rozbehnutá, tak to treba využiť, lebo obyčajne som lemra :grinning: .
12. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka nie bodycka nemaju
12. mar 2010 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balenia su po 5 ks, tie biele nie su problem to sa isto dohodneme
12. mar 2010 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne evi, snad mi povedia pohlavie v utorok aby som mohla trosku ladit do potrebnej farby :grinning:

vcera tie bodiky som kupila take kuriatkovo zlte :dizzy_face: tak k nim nejake oranzovo zlte poloduplky alebo zlto zelene a slintala by som :grinning:
12. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka myslim, ze tie druhe od spodu pasikave su oranzovo-zlte ak dobre vidim http://www.detex.sk/fotky/poldupacky.jpg
12. mar 2010 o 14:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, tak ti teda vložím do tabuľky aj ja, že čo chcem. Aspoň tam potom ja nemusím nakupovať za 100€. :slight_smile:
Už mám stiahnutý open office, takže ceny som už videla, sú super. :dizzy_face:
12. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, na teraz koncim, ideme s muzikom a malym na prechadzku, vonku sa pekne vycasilo, vecer nakuknem
12. mar 2010 o 15:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, ruším to. Radšej tam predsa len skočím osobne, aby som to videla na živo. A nakúpim za 100€, dačo si nechám, zvyšne predám. :slight_smile:
12. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,na poradni som dostala odkaz,ze si nemam zabudnut DVD.JUPI
12. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi presne tie :wink:
12. mar 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chcem ich viac, len cakam na urcenei pohlavia nech sa mozem vysantit, lebo vsetky su krasne :dizzy_face: ani jedni na tom obrazku nie su take ze by som povedala ze nemozu byt :dizzy_face:
12. mar 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaz - tak ty mas fakt mini pupendo nato ze si v 20tt inak mame spolocny termin :sunglasses: a babo 330g??? fuuuuha no dost...oproti mojmu 281gr a to mam vacsie pupendo :fearful:
12. mar 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka, rubinka, v téme 3D/4D UTZ v Košiciach om videla, že idete k Dosedlovi na morfo UTZ. Nemáte naňho tč alebo ste to našli niekde na nete? Ako ste s avlastne objednali? Ja to akosi neviem násjť. Som objednaná k Dankovčíkovi, ale keďže som zo šace, tak by mi bolo lepšie ísť k Dosedlovi..a keď ešte vravíte, že je lacnejší...dikes
12. mar 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som našla tč...ta skúsim sa v pondelok objednať, dúfam, že ma u Dankovčika nerozkušu, keď sa odhlásim. :sweat_smile:
12. mar 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIKA moj termín k Disedlovi je 29.3. o 14.00 - ale nejdem,lebo idem teraz do Prešova. TC je na pani "objednávatelku" 055/ 7234184 - volaj až nedvihne. ak dnes všetko dobre dopadne,tak sa odtial odhlásim,teoreticky by si mohla dostať moj termín,len ako to vymyslieť ?
12. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa týka Dankoviča,tým som v sobotu poslal SMS že ruším termín na morfologiu,dala som tam svoje meno a termín morfo a pani hned odpísala,že v pohode,vdaka za info . takže nerozkušu ťa
12. mar 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata,ja sa teším na to morfo. trošku mam strach,aby všetky organy boli OK, a velmi sa teším,že mi dokyna odkázala, že si nemám zabudnuť DVD :grinning: . takže ja sa tak teším,až to nechcem zarieknuť. dufam,že sa Tobi ukáže a že budeme mať na neho pamiatku aj z bruška ako na Simiho . Ozvem sa vam večer , po 21.00
12. mar 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, teda ten Tvoj termín by mi pekne sadol. Uvidíme, keď zavolám. ďakujem. :slight_smile:

A neboj, všetko bude Ok. Mňa pri Tomáškovi pravidelne čakali nejaké jóbovky a drobec je úplne zdravý.
12. mar 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika,počkaj ako dopadnem ja,možme sa dohodnuť, že mi napíšeš svoje incialy a ja tam v pondelok brnken,a poviem,že prehlasujem teba - a ty to bud potvrdíš,alebo teta povie,že OK a že volať nemusíš
12. mar 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok