♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rosienka
autor
12. mar 2010

no vy tu teda vypisujete ako najate, kto to ma stihat? 😀

myw- ty tusim menis tie TP ako ponozky 😉 inak my sme mali NT 2.0 a teraz na morfo bolo vsetko pico bello 🙂 tu positielku od Stokke asi dostaneme od kamosov a ked nie, tak si ju mozno kupime, velmi sa mi paci

vidim, ze ostatne su v nakupnom osiali, mna to este nechytilo, vela toho dostaneme, najviac nam zabera vyber kocika, buduci tyzden sa asi rozhodneme. A treba zacat aj s inymi vybyvovackami ako je detska lekarka, pôrodna asistentka, pôrodnica, lebo je to tu rôzne riesene. Asi pôjdem na ten tyzden po pôrode na inu kliniku na oddych, kde sa lepsie staraju...a potom tu treba uz teraz hladat miesto v jasliach, lebo su cakacie doby aj dva roky 😖

Vcera na UTZ vyslo najavo, ze mam placentu uplne vpredu-nastastie ale nie dole, tak preto mi tak dobre tlmi tie kopanceky 🙂

denisocka
12. mar 2010

Rosi,ja cakam na tie fotky od vcera

rosienka
autor
12. mar 2010

uz idem domov deni, vsera som bola po robote hned v divadle na premiere a o 23h sa mi uz nechcelo zapinat komp...dnes vecer sa asi doma konecne vyvalim, pokial ma mm nezlanari na drink s kamosmi...teda na mineralku 😉

mywiel
12. mar 2010

Rosienka no konecne dnes mi to mohol presne povedat doki a zmerat babo cize som 14tt (13+2) a TP 15.9. 😉

ikulka
12. mar 2010

ahoj kočky vidím, že sa tu obchodue vo velkom 🙂 no určite sa aj ja pridám do konca apríla snád budeme vedieť čo to bude tak budem mocť smelo nakupovať 🙂 akurát mi volal jeden dr čo mám ísť k nemu na sono tak 23 ieho idem tak snád bude vidieť pohlavie....

nika.r
12. mar 2010

deni, diky. Tak teda počkám ako dopadneš. To ideš v pondelok?

denisocka
12. mar 2010

To idem o hodinu

evitkamalicka
12. mar 2010

dobry vecer 🙂

denisocka
12. mar 2010

Uz cakam v cakarni.v taske 3pack body kr.rukav z tesca za 5,5€ a 3pack overalky na spanie za 6.5€ .xixi. Drzte palce,aby sa ukazalo.nejak mi kruti zaludok od strachu

snehulienka24
12. mar 2010

denis drzime palce 🙂 a pekny zazitok ;)

evitkamalicka
12. mar 2010

ja ked sa nam babo neukaze na velkom ultrazvuku, tak sa tiez hned objednam na 3D do Galanty

mywiel
12. mar 2010

Deni to tak neskoro si u lekara? 😕

nika.r
12. mar 2010

deni, dobrý čas 😝 určite to bude všetko super.

snehulienka24
12. mar 2010

mne dnes volala dokina ze AFP nejake horsie na DS...ze zavolame ci to treba opakovat, alebo na genetiku...mno tak do pondelka cakacka....

snehulienka24
12. mar 2010

evit a kolko v ga stoji 3D? a kto ho robi?

mywiel
12. mar 2010

To je na nervy ze cakat vikend ale neboj to bude ok ved si mlada nemas 36 rokov nie? 😉 😕

nika.r
12. mar 2010

snehulienka, blbá správa pred víkendom. 😖 Ale neboj, ja tie testy neberiem vôbec vážne. veľmi často sú chybné. A neveiš pomer, aký bol na ten DS? Mne pri Tomáškovi odporúčali amniocentézu pri pomere 1:250. Ale nešla som.

evitkamalicka
12. mar 2010

snehulienka robi ho dr. Havranek niekde vo svojej sukromnej ambulancii a stoji 35€, treba sa objednat 3 tyzdne dopredu a najlepsie a hovoril mi, ze najlepsie je ist okolo 26tt, ale podla mna je to po 20tt uplne jedno kedy, tu je stranka, ale ja vobec netusim kde v Galante to je
http://www.afw.sk/index.php/kontakt

snehulienka24
12. mar 2010

myw nemam, mam 25, ale ze vysledky vysli na vek 34 rocnej 😀 ☹ ale vraj vsetkym nam v ten tyzden co brali krv vysli blbe, tak verim ze chyba stroja 🙂 hm
nika ani ja tento az tak nie, ale aj tak mi prislo blbo 🙄 bola som u cunderlika a ten prvotrimestrovy mi vysiel uplne v poho..

snehulienka24
12. mar 2010

evit je to na tej ulici ako je billa..ked pojdes zo sale aftom tak prvy kruhac rovno, druhy doprava, ten na namesti, a na dalsom zasa doprava..a je to po pravej strane este pred billou na takom "rohu" 🙂

evitkamalicka
12. mar 2010

muzik robi v Galante, tak vravi, ze vie kde je billa tak hadam by sme to tam nejako nasli uz potom

nika.r
12. mar 2010

deni, asi sa ťa už dnes nedočkám.
Idem off, mužík až teraz dojde z práce domov, tak mu idem pripraviť niečo na večeru a trošku sa mu povenovať. Pekný zvyšok večera.

snehulienka24
12. mar 2010

no evit, mozme vymenit cisla a budem vas navigovat 😀 😀 ale tam by ste to mali najst..ale je to dost pred billou...

evitkamalicka
12. mar 2010

uvidime, mozno ani nakoniec nepojdeme ak sa mimi ukaze, no ale cisla vymenit mozme 😅

snehulienka24
12. mar 2010

evit, tak snad to utz ukaze a nebudes musiet "vyhadzovat" dalsie euri ;)

evitkamalicka
12. mar 2010

ja tiez dufam, radsej by som tie euri vyuzila na nieco ine

ikulka
12. mar 2010

jooj snehulienka to ti pekne spríjemnili víkend ☹ aj ja osm mala prvé testy zlé a druhé vyšli ok tei mi robili na genetike tak dufam, že to bude všetko ok....aj u vás určite bude...

denisocka
12. mar 2010

Ahojte,tak narychlo z mobilu. Cakame fakt Tobiasa, vekom je 19+2tt teda podla hlavicky aj mozocka. Placenta vpredu,preto slabo citim kopance.fotky nic moc,ale som rada ze to bolo za kavicku. Mam 75fotiek na cd

evitkamalicka
12. mar 2010

denis super 🙂

ikulka
12. mar 2010

jeeej deni paráda tak teda definitívne gratulujem k tobimu.... 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre