♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
14. mar 2010

Sterilizator Avent do mikrovlnky je rychly a jednoduchy, ohrievac som predala nikdy som to nevyuzila, lebo som mlieko nepripravovala dopredu a vo vodnom kupeli sa to rychlo ohrialo navyse do Avent ohrievacu nejdu vzdy iné znacky flias.

mywiel
14. mar 2010

Deni lekarka vie hadam viac ako sestricka nie... 😕

zica1
14. mar 2010

dakujem kocky 😉 ja by som chcela asi skusit tie Tommee Tippee a myslite teda ze je zbytocnost sterilizator?

tinka66
14. mar 2010

ahojte augustove mamicky.....

hlasim sa po dlhsej odmlke...druhe testy na vysli super, tak sa tesime....a teraz vo stvrtok sa mozno dozvieme pohlavie...sme neuveritelne zvedavi aj s manzelikom...ideme na morfologicky ultrazvuk....

ja som sterilizator vyuzila velmi, nakolko malu som kojila ale davala som jej aj moje mliecko z flase, nastastie pol roka vydrzala aj prsnik aj flasa, ale len moje mliecko...takze som dost sterilizovala...ak by som len kojila a nedavala z flasky, tak nekupujem, je to zbytocne...po pol roku to uz nie je take prisne a mozes si to urobit aj v hrnci...

teraz som za posledne dva tyzdne pribrala 2 kg, tak dufam, ze sa to zastavi...lebo uz je to 5,5 spolu...ale pri prvom tehu som malu uz plus 11,5...takze lepsie...

posielam cmuky bruskam, aj som pridala to svoje

michaela80
14. mar 2010

no ja som teraz za tyzdn pribrala 2 kila...co sa mi zda strasne vela... 😠

bihan
14. mar 2010

sterilizovať je v dnešnej dobe sterilnej vody úplne zbytočné 😉 a info mám z vedeckého časopisu, nie od predajcov sterilizátorov 😉

captainka
14. mar 2010

deni bola som tento pondelok 8.3 ; inak ty si platila 14 eur za morfo??? ty koky tak malo??? 😝

lenadka
14. mar 2010

zica ak chces tie Tommee Tippee, ja mam objednane od jednej maminy z MK co ich objednava z UK, podla mna v dobrej cene a koncom mesiaca mi da vediet, pridu aj startovacie sady vo vyhodnejsich cenach, 150, 260 ml false, dudliky a nahradne cumliky na flasky v roznych velkostiach a este cosi, co mi uz vyfucalo z hlavy 😅 /neviem ci odsavacky alebo co.../ 😉

abbey
14. mar 2010

Ahojte.Deni,zbytočne sa neboj.Neteri sa narodil syn s cystou na mozgu,konzultivali sme aj super neurologa v Blave a mal pravdu-do 1roka sa uplne vstrebala.Ale je pravda,že môžu aj signalizovať určité ochorenia.Tak je leošie pohovoriť s dr.On vie najlepšie o aké presne sa jedná.Tak kľud,maličký je určite OK.Ja som za morfologický v Medifere tiež platila len 10 za objednanie a 10 za DVD

lenadka
14. mar 2010

ja som pribrala doteraz 2.5 kg, ale vaha mi dost skace, najskor som tiez 2 kg za 2 tyzdne a potom bac kila zrazu dolu pod vahu pred tehu a teraz sa to pomaly splha, tak celkovo mi to vychadza 2.5 kg+, co je akurat si myslim 🙂

tiez si myslim, ze sterilizovat az tak netreba, ja teda vyvarim flasku, cumle pred prvym pouziti a do pol roka po par pouzitiach tiez, ale nemienim zakazdym, nech si dieta buduje nejaku imunitu, lebo inak ak to prezeniete s cistotou baby, organizmus sa "nudi" a vymysla si reakcie na uplne ine, normalne veci a potom mame zbytocne vela alergii 😉

denisocka
14. mar 2010

ináč,Tea si užíva s kamoškou na Srí Lanke 😵

terasa
14. mar 2010

ahojte zdravim vas.mozem sa ku vam pridat

denisocka
14. mar 2010

pridaj sa,už si tu nebola?

terasa
14. mar 2010

bola som tu raz ale len chvilu

denisocka
14. mar 2010

tak dufam že teraz pobudneš do konca 🙂

terasa
14. mar 2010

no sa uvidi ci budem stihat pisat a citat

denisocka
14. mar 2010

😝 stačí písať

terasa
14. mar 2010

ty uz vies pohlavie svojho dietatka?
chcem sa opytat nevies mi nieco poradit na nevolnosti a zvracanie

denisocka
14. mar 2010

viem pohlavie, a nevolnosti nemám.pri malom som zvracala do 21tt - mala som doma čipky Torecan

terasa
14. mar 2010

ja zvracam kazdy den rano,doobedu mam nevolnosti bola som,aj v nemocnici cipky mam aj ja
ja som teraz v 16 tyzdni a to zvracanie mam uz skoro 2 mesiace

lenadka
14. mar 2010

terada a kedy ti byva najviac zle? rano?

lenadka
14. mar 2010

manzel vzal malu na plavaren, tak tu mam neskutocny veget 😀 vahala som ci mam ist aj ja, ale co ja viem? bojim sa ze prechladnem alebo lapnem mykozu zas...co vy na to? Isli by ste na mojom mieste? 😕

terasa
14. mar 2010

najviac zle my byva rano a doobedu,ale niekedy sa stane ze aj vecer

lenadka
14. mar 2010

mne byvalo zle len ked som bola hladna, skus castejsie jest, po troske, rano este pred tym ako vstanes zjest v posteli susienku, inak bavy chvalili zazvorovy caj, ale ja som ho neskusala 😉

zuzannas
14. mar 2010

Lenadka, my sme boli s malym v bazene asi pred mesiacom, ja sa nebojim 😉 ale zas ked si nachylna na rozne neduhy... 😖 ja nastastie nie som

terasa
14. mar 2010

ten zazvorovy caj mam a sem tam si ho spravim

lenadka
14. mar 2010

na zaciatku tehu som vliezla do jakuzi a bolas toho mykoza ako fras 😝 ale ked som blba 🙄 no normalna voda-plavecky bazen, to by mohlo byt nie?

bihan
14. mar 2010

lenadka, ja sa bazénom vyhýbam, ale zase vodu si užívam inak 🙂

marija
14. mar 2010

Lenadka ja som bola s malou raz v bazene ked som bola tehu a kupila som si take tampony napustene vazelinou ktore by mali zabranit prenikaniu vody do vnutra a tak znizuju riziko nakazy mykozami. Maju ich v lekarni, su sice trocha drahsie, ale nic mi nebolo 😉 aj na leto som si kupila jedno balenie.

marija
14. mar 2010

a chystala som sa chodit aj cvicit do vody pre tehosky len ten kurz v zime neotvorili tak si pockam na jar a tam vsetky kocky mali tieto tampony a velmi si to chvalili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre