♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
15. mar 2010

Normalne ho stlacal doku od pupka aby zliezlo ale drobec len kyvol rukov akoze nechajte ma spat a ani sa nepohlo 😀 😀

lenadka
15. mar 2010

ja si maternicu rano pred tym ako sa napcham tiez nahmatam tesne pod pupkom, v inu etapu dna nemam sancu 😀 ale celkovo mm pocit ze teraz mam brusko nizsie ako pri prvom tehu 😕 aj ma viac tlaci dolu

rubinka
15. mar 2010

Mywiel ty si vlastne v ktorom tt? Lebo máš napísané že máš termín až 15.septembra a píše ti že si v 16.tt ja som v 17.tt a mám termín 2 týždne pred tebou. To nejako divne ti počita, či? 😕

No ja neviem čo iné by to mohlo byť ked nie bábo lebo to brucho sa mi fakt strašne vlní, ked stojím alebo ležím. A ja som to pozorovala už aj skôr ale bolo to nižšie a teraz je to niekde pri pupku a silnejšie než predtým. Nemyslím že by to boli čreva.

lenadka
15. mar 2010

mywiel, sak osobnost nie? co ho mate co otravovat ked chce spat 😀 😀 😀

rubinka, ze by to bol mimozemstan, tzv. votrelec? 😀 kludne to uz moze byt krpec 😉

denisocka
15. mar 2010

ja citim kopance dole v lone alebo naboku n lavo , kdeže pod pupkom,tam mame hlavu 😀

ináč myw, svokra to na dialku nerobí? to "odkodovanie"

mywiel
15. mar 2010

Ale bola som dost prekvapena ja ze je niekde dolu pri mocaku, pri slabine a ono bolo v strede rovno pod pupkom tak som tiez nepochopila 😅 😕

denisocka
15. mar 2010

tebe myw.asi nevedel zmerať tu kostičku,ked bolo otočene a zaborene niekde hore "pod pupkom" , ta druha fotka o par dni je už krasna,aj pršteky a palček možeš vidieť .takže asi o to mu išlo, o ten PROFIL tvaričky

mywiel
15. mar 2010

Deni nie ale viem ochranu ako mozes ju ty vytvorit, spytam sa jej ci to mozes urobit aj sama odkodovat ten strach, aj ja chcem to urobit prave ked som vtedy stresovala mm mi hovori, ze babo to urcite citilo a bude si vycitat, ze ono moze za moj strach. ☹ Ja som ten strach citila tiez, narodila som sa v 32tt a moja mama sa bala ze neprezijem a tiez som si to vysvetlila ako novorodena! 😲 ze nie som hodna zit, lebo som slaba ☹ a stale tu traumu ten strach mojej mami v sebe mam. ☹

mywiel
15. mar 2010

Rubi som v 14tt, TP sedi len tyzdne tu na MK nejako divno rata. 😕

denisocka
15. mar 2010

tak sa pýtaj,potom IP - myw

mywiel
15. mar 2010

No meral aj hrubku zatylku, teda chrbtice za krkom sa mi zdalo to bolo 1,8

mywiel
15. mar 2010

Jasné napisem ti 😉

denisocka
15. mar 2010

ja som písala , že mne teraz na morfo nameral Nosovu ksotičku 5,1 a niečo na hlave,asi tu tu kosť NF - 3,1 tuším

mywiel
15. mar 2010

Meral aj obvod hlavy to bolo nad 2cm ak si dobre pamatam, ale neviem uz presny udaj.

rubinka
15. mar 2010

Mywiel tak to potom pekne skoro cítiš pohyby ked si len v 14.tt 😕

mywiel
15. mar 2010

rubi no ja som ich citila len 4x ale nie som si 100% ista je to len také bublinkovanie asi pretoze bolo pri pupku som citila ale zas necitim nic, uz sa premiestnilo asi.

mywiel
15. mar 2010

Tazko povedat, zrazu mi sklbne v bruchu ale vacsinou som to pripisovala svalu, ze som sa blbo pohla, alebo ze pracuju creva a zaludok. Ale vcera vecer som jedla kolac cokoladovy a vtedy som pocitila jedno malé skblnutie, to si pamatam, ze mala vkuse spala ale ked som jedla cukor vzdy sa na to zobudila a reagovala 😀 😝

snehulienka24
15. mar 2010

dobre ranko 😵

evitkamalicka
15. mar 2010

snehulienka dobre 🙂

rubinka
15. mar 2010

Ahoj snehulienka, pekne si si pospinkala? 🙂

mywiel
15. mar 2010

teda nie obvod ale priemer hlavy som to blbo napisala 😅

rubinka
15. mar 2010

Mywiel ja som mala v 13.tt priemer hlavičky 2,5cm ak si dobre pamätám.

mywiel
15. mar 2010

Tak nejako to bude asi aj u mna, nieco nad 2cm to bolo 😉

evitkamalicka
15. mar 2010

ja este neviem, ziadne take miery mimi az na velkom ultrazvuku, akurat CRL furt merali

mywiel
15. mar 2010

Ja uz chcem vediet co to bude nech si mozem lamat hlavu nad dvomi menami, kedze tu je taka tradicia... 😀 😀 😝

mywiel
15. mar 2010

Som znechutena do lietadla mozem zobrat len 15kg batoziny teda aj s vecami pre malu a uz len prazdny kufor vazi 5,5kg!!! 😲 😠 😝

rubinka
15. mar 2010

Ja som už tiež strašne nedočkavá, že čo čakáme. Chcela by som už bábo oslovovať menom. 🙂

evitkamalicka
15. mar 2010

aj ja som velmi zvedava, este 15 dni 😅

mywiel
15. mar 2010

No ja to budem musiet tajit ako pri prvom, lebo manzel zase nechce vediet... 😠 😅

snehulienka24
15. mar 2010

evit rubi, dakujem, dobre som si ... 🙂 jaj vy maminy kopancekove, my stale nic, "len" bublinkovanie... ale este mame zrejme cas... no uz sa nevieme dockat celkom...

cez vikend nas tiez chytila nejaka nakupna horucka, kupili sme kocik aj vajicko 😅 tak som sa chvilku vytesovala, ale najma mm sa tu blaznil s nim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre