♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
15. mar 2010

miska, pekne veci, tie leopardie saty sa mi celkom pozdavaju

zuzana76
15. mar 2010

na svokrovu 60-tku, stale rozmyslam, ze co si tam obleciem, take elegantne, tie by mohli byt

silwietta
15. mar 2010

evit a preco musis zrusit zivnost?

evitkamalicka
15. mar 2010

aj teraz to je v tehu knizke, ze sa to robi v 35-37tt na streptococus agalactiae

evitkamalicka
15. mar 2010

silwi este neviem ci ju na 100% zrusim, ale nechcem slubovat nieco co potom nebudem moct dodrzat

denisocka
15. mar 2010

:o no o tom teda neviem,viem že strept.sk.B je nebezpečny,-ale vo vytere,o moči neviem.ale šak može byť kdekolvek,šak dierky su poblízku

evitkamalicka
15. mar 2010

no ved vo vytere....ale kto vie ako je to s mocom, to netusim

denisocka
15. mar 2010

evi,inač ten detex smola,ale svet sa nezruti.tak ak niekto chce,tak aj na MMB to maju zopár predavajucich,sice o 50centy možno drahšie ako v detexe,ale zas nejdeme objednavať pol detexu

evitkamalicka
15. mar 2010

presne tak, nie je to az taky velky rozdiel

maculienka123
15. mar 2010

no mne doki povedal,ze je to z konecnika sa to prenasa,ze aj ked je stopercentna hygiena,ze on prelezie pocas dna,no tak ja neviem ci mam chodit s mydlom na zadku.umyvam sa fakit stale pomaly ked idem len cikat,som doma,mam kedy.

denisocka
15. mar 2010

macu,ja som ho tiež mala vo vytere a ani análny sex neprevádzame 😀 , proste prelezie, utrieš riť a lízneš kus vyššie papierom a potom si to proste dierku inde nájde . problem je ho asi skor zahubiť ... ako ho dostať .

rubinka
15. mar 2010

Baby teraz ma napadlo že ja som si ešte nekúpila žiadnu knižku pre maminy, ktorú by ste mi odporúčali?

denisocka
15. mar 2010

aku knižku?

rubinka
15. mar 2010

No nejakú knihu kde by bolo o tehotenstve a potom aj o deťoch aspoň do troch rokov.

denisocka
15. mar 2010

ale ako na zapisovanie,či na vzdelávanie?

rosienka
autor
15. mar 2010

diky lenadka, aspon niektora mi nieco napisala... ☹ ☹ ☹ ...dnes pred odchodom z domu som sa bola na nom pokochat 🙂

rubinka
15. mar 2010

Na vzdelávanie...

Rosienka čo tie smutné smajlíky, šak máš pekný kočík. 🙂 Mne sa trojkolky veľmi páčia ja budem mať tiež trojkolku.

bihan
15. mar 2010

Rosi, stále lepšie, že nič, ako keby mal niekto napísať, že sa mu vôbec nepáči a pod.. nie 😅 😉

rosienka
autor
15. mar 2010

rubi dikes
bihan, no dik, taka by hned dostala na bendzo 😝

didulka85
15. mar 2010

Moj manzel prave kupil kocik... Sa na neho budem este 20 tyzdnov pozerat v obyvacke.

bihan
15. mar 2010

Rosi 😀 Ja som tiež zvažovala od TFK ale buggstera, ale nakoniec som sa rozhodla, že na malý kočík radšej o koliesko viac.. ale veľký máme trojkolku 😉 Inak to jazdenie po byte a skúšanie sedačky s bábikami mám ešte v živej pamäti 😉

snehulienka24
15. mar 2010

rubi, knizku mame od leachovej dieta a ja.....ale o tehotenstve tam nie je , len porod a potom starostlivost o ditko...podla mna dost slusna...ked som pozerala, vacsina bola plna detskych fotiek a nic napisane, no taka kniha mi je nanic...

rubinka
15. mar 2010

Nám ked dôjde kočík tak budem asi v 18.tt ked tak čítam že už kupujete kočíky som sa celkom ukľudnila že nie som jediná čo tak skoro kúpila. Ja som nemala moc na výber ked som chcela ten konkrétny a za akciovú cenu.

denisocka
15. mar 2010

rosi,parada kočík,ma velmi dobre recenzie. a ked si dáš k nemu nejake korčulky na leto,tak budeš uhanať po uliciach . ja ti to chcela napísať čo bihan,ja som chcela TFK buggstera ale muž zatrhol

bihan
15. mar 2010

Inak veľká kniha o matke a dieťati je tehu a prvé roky dieťaťa, nie? Ja mám doma 9 mesiacov otázok a odpovedí a vždy tam nájdem, čo potrebujem.

evitkamalicka
15. mar 2010

bihan ano, ja mam tu velku knihu

denisocka
15. mar 2010

no,došli tie adidas botasky pre šimona,su krasne,len sa trošku odlepuju tie gumene špice vpredu,musim zalepiť nejak dobrým lepidlom

rubinka
15. mar 2010

A máte doma aj nejaké denníčky pre bábo alebo knihu na zapisovanie spomienok?

denisocka
15. mar 2010

mam denniček,len už davno som nič nepísala,neni čas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre