• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
My máme pre Sáru takú knižku - je to ako komiks zo života mimča, miesto na fotky, poznámky a je to vtipné, nič klasické.. ale zase nejako poctivo som to nezapisovala, ale fotky som lepila :slight_smile: Inak žiadne denníčky (ani tehotenský ani detský) nevediem a ani sa nechystám. Rada by som sa vyhla porovnávaniu.

Michaela, zaujívá zostava, len tam vidím málo vrchných nohavičiek :wink: a S-kové Itti Bitti sú u vás (s predpokladom, že to asi nedotiahnete do termínu) v pohode, na normálne mimčo by som rovno odporúčala M :wink:
15. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam knizku Tehotensky kalendar... Poctivo vyplnam kazdy tyzden co som zazila, ako som sa citila. Raz sa na tom dieta zasmeje, ked bude velke... Zapisuje sa tam aj vaha a obvod bruska. Nalepujem aj obrazky z ultrazvuku.
15. mar 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jbihan ja som vzala pre istotu tie mini lebo mam strach ze zase budeme mat drobca...ake nohavicky mi tam este treba ? porad...myslela som ze tie co su 2 v 1 nepotrebuju vrchne nohavicky...
15. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej janka caka jednovajecne dvojcatka.... :grinning: :grinning: :grinning: je uz v teme november 2010....len aby sa uz rodicia trosku skludnili a zacali ju aj podporovat a nie len problemy robit... :frowning2:
15. mar 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michaela, tú Imse vimse 2v1 nepoznám, či sa dajú dať nohavičky aj osobitne, alebo je to tam prišité.. ak to nie je spojené, tým lepšie.. ostávajú ti gaťky z IB, lenže táto značka je hrozne štíhlučká v rozkroku a nič iné tam asi nedostaneš (navyše sa dajú použiť len cca na 2 prebalenia) a potom Gro Baby, tie sa dajú použiť v pohode ako samostatné gaťky. Mne osobne sa veľmi pozdávajú Bum Genius flip, lebo sú jednoveľkostné :wink:
15. mar 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako myslis na dve prebalenia?
15. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som to obzrela znovu a nedošlo mi, že to máš všetky AIO (teda ja ich všetky nepoznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:).. myslím, že ani jednu nemáš bez nohavičiek, takže z tohoto pohľadu pohoda, len budeš mať drahšiu výbavu a budeš musieť všetko vždy prať. :wink:
15. mar 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imse vimse su tieto http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/imse-2v1 tam tie vrchne nohavicky nepotrebujem podla mna...
15. mar 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co by si mi este odporucila dokupit... ja som uplny laik do toho... tu objednavku som robila az tri dni... :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: konečne mám chvíľu čas aj na vás ako sa máte?
15. mar 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. mar 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,je mozne aby som uz citila pohyby na zaciatklu 17tt a som prvorodicka?
ja uz dva dni pozorujem take kopkanie úplne dole.uz to nieje ani steklenie ale je to take ine
15. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliq ako ? uz vidno brusko?
15. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculienka to sa mi zda na prvorodicku skoro ...ale moze byt ze si vnimavejsia na to a male aktivnejsie...
15. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliq ahojky
15. mar 2010 o 16:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte raz Ahojkajte :dizzy_face:
michaela áno už vidno už o tom vie celá škola,intrák bruško je krásne nádherne ho vidno a ja to netajím a neschovávam :dizzy_face:
15. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: mate este nejake linky na kociky? kujeem
15. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zica na mimibazare mas ich viacero...zadaj si pouzite a kategoria kociky a hned ti vyhodi par stranok...
15. mar 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michaela, máš IP a Popilini je moja najneobľúbenejšia značka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Osobne by som nebrala :wink:
15. mar 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela dakujem
15. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik, super :dizzy_face:

Zica, pokojne sa mrkni po nejakých jazdených, ak nechceš veľa investovať.. kopec mamín používa kočík len rok- prvý polrok vańu, druhýpolrok šporťák a potom prechádzajú na golfky, takže môžeš nájsť super kočíky za rozumné ceny :wink:
15. mar 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zica pozri aj tu na konikovi bazar s kocikmi...urcite tu bude par peknych kuskov...
15. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kocky :wink:
15. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu,ja som aj pri šimonovi citila v 16+niečo :wink: takže pohoda,jasne že možeš!

juliq vitaj,už by bodla nejak fotka bruška a tak?

idem mrknut janku do novembra :dizzy_face:
15. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... my mame tiez knizku Anne Geddes, ale trosku inu, snazila som sa zo zaciatku pisat vsetko, ale potom som sa sem tam pozabudla a su veci, ktore si uz ani nepamatam, :confounded: , fotky lepim, miery ako vaha a vyska pisem, chcela by som aj pre druhe mimi...okrem toho som si zalozila taky zosit, ked mal maly cca 1,5r. a tam si zapisujem jeho hlasky, nepisem ho pravidelne, len take pikosky :grinning:
15. mar 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ortiel vyneseny.... dr. povedal ze je to este v norme, ale zajtra mam ist este raz na ten odber AFP ze ked este stiham jden... tak som z toho teraz jelen... :sweat_smile: tak dobre, ci nie? :grinning:
15. mar 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok