♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
15. mar 2010

My máme pre Sáru takú knižku - je to ako komiks zo života mimča, miesto na fotky, poznámky a je to vtipné, nič klasické.. ale zase nejako poctivo som to nezapisovala, ale fotky som lepila 🙂 Inak žiadne denníčky (ani tehotenský ani detský) nevediem a ani sa nechystám. Rada by som sa vyhla porovnávaniu.

Michaela, zaujívá zostava, len tam vidím málo vrchných nohavičiek 😉 a S-kové Itti Bitti sú u vás (s predpokladom, že to asi nedotiahnete do termínu) v pohode, na normálne mimčo by som rovno odporúčala M 😉

didulka85
15. mar 2010

Ja mam knizku Tehotensky kalendar... Poctivo vyplnam kazdy tyzden co som zazila, ako som sa citila. Raz sa na tom dieta zasmeje, ked bude velke... Zapisuje sa tam aj vaha a obvod bruska. Nalepujem aj obrazky z ultrazvuku.

michaela80
15. mar 2010

jbihan ja som vzala pre istotu tie mini lebo mam strach ze zase budeme mat drobca...ake nohavicky mi tam este treba ? porad...myslela som ze tie co su 2 v 1 nepotrebuju vrchne nohavicky...

michaela80
15. mar 2010

jeej janka caka jednovajecne dvojcatka.... 😀 😀 😀 je uz v teme november 2010....len aby sa uz rodicia trosku skludnili a zacali ju aj podporovat a nie len problemy robit... ☹

bihan
15. mar 2010

Michaela, tú Imse vimse 2v1 nepoznám, či sa dajú dať nohavičky aj osobitne, alebo je to tam prišité.. ak to nie je spojené, tým lepšie.. ostávajú ti gaťky z IB, lenže táto značka je hrozne štíhlučká v rozkroku a nič iné tam asi nedostaneš (navyše sa dajú použiť len cca na 2 prebalenia) a potom Gro Baby, tie sa dajú použiť v pohode ako samostatné gaťky. Mne osobne sa veľmi pozdávajú Bum Genius flip, lebo sú jednoveľkostné 😉

michaela80
15. mar 2010

ako myslis na dve prebalenia?

bihan
15. mar 2010

Tak som to obzrela znovu a nedošlo mi, že to máš všetky AIO (teda ja ich všetky nepoznám 😝).. myslím, že ani jednu nemáš bez nohavičiek, takže z tohoto pohľadu pohoda, len budeš mať drahšiu výbavu a budeš musieť všetko vždy prať. 😉

michaela80
15. mar 2010

imse vimse su tieto http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/ims... tam tie vrchne nohavicky nepotrebujem podla mna...

michaela80
15. mar 2010

co by si mi este odporucila dokupit... ja som uplny laik do toho... tu objednavku som robila az tri dni... 😀 😀 😀

juliq101
15. mar 2010

Ahojte 🙂 konečne mám chvíľu čas aj na vás ako sa máte?

michaela80
15. mar 2010
maculienka123
15. mar 2010

baby,je mozne aby som uz citila pohyby na zaciatklu 17tt a som prvorodicka?
ja uz dva dni pozorujem take kopkanie úplne dole.uz to nieje ani steklenie ale je to take ine

michaela80
15. mar 2010

juliq ako ? uz vidno brusko?

michaela80
15. mar 2010

maculienka to sa mi zda na prvorodicku skoro ...ale moze byt ze si vnimavejsia na to a male aktivnejsie...

michaela80
15. mar 2010

toto je asi blbost kupovat, ci nie?http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/sad...

evitkamalicka
15. mar 2010

juliq ahojky

juliq101
15. mar 2010

Ešte raz Ahojkajte 😵
michaela áno už vidno už o tom vie celá škola,intrák bruško je krásne nádherne ho vidno a ja to netajím a neschovávam 😵

zica1
15. mar 2010

🙂 mate este nejake linky na kociky? kujeem

michaela80
15. mar 2010

zica na mimibazare mas ich viacero...zadaj si pouzite a kategoria kociky a hned ti vyhodi par stranok...

bihan
15. mar 2010

Michaela, máš IP a Popilini je moja najneobľúbenejšia značka 😝 Osobne by som nebrala 😉

zica1
15. mar 2010

michaela dakujem

bihan
15. mar 2010

Julik, super 😵

Zica, pokojne sa mrkni po nejakých jazdených, ak nechceš veľa investovať.. kopec mamín používa kočík len rok- prvý polrok vańu, druhýpolrok šporťák a potom prechádzajú na golfky, takže môžeš nájsť super kočíky za rozumné ceny 😉

michaela80
15. mar 2010

zica pozri aj tu na konikovi bazar s kocikmi...urcite tu bude par peknych kuskov...

zica1
15. mar 2010

dakujem kocky 😉

denisocka
15. mar 2010

macu,ja som aj pri šimonovi citila v 16+niečo 😉 takže pohoda,jasne že možeš!

juliq vitaj,už by bodla nejak fotka bruška a tak?

idem mrknut janku do novembra 😵

tretulka
15. mar 2010

ahojte... my mame tiez knizku Anne Geddes, ale trosku inu, snazila som sa zo zaciatku pisat vsetko, ale potom som sa sem tam pozabudla a su veci, ktore si uz ani nepamatam, 😖 , fotky lepim, miery ako vaha a vyska pisem, chcela by som aj pre druhe mimi...okrem toho som si zalozila taky zosit, ked mal maly cca 1,5r. a tam si zapisujem jeho hlasky, nepisem ho pravidelne, len take pikosky 😀

snehulienka24
15. mar 2010

no tak ortiel vyneseny.... dr. povedal ze je to este v norme, ale zajtra mam ist este raz na ten odber AFP ze ked este stiham jden... tak som z toho teraz jelen... 😅 tak dobre, ci nie? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre