♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

biba12
16. mar 2010

Baby a kde su tie bruskate fotky? Ja som tam nenasla augustovky 2010. Ci to mate kazda v svojom albume. Inak ja som zatial plus cca do 4kg/necele/. Co ma celkom tesi, nie je to zle. Ak budem mat o 5 tyzdnov +6kg, tak pohoda, som tam, kde pri Andrejkovi. Takze splnam normu a moj ciel max +14kg. To som zhodila absolutne v pohode, dostala som sa dokonca na 54kg, co je o kilo menej ako mam normalne. Takze dufam, ze teraz to pojde tiez tak dobre dolu.
A doktora si urcite zazmluvnim,nepotrebujem, aby na mne nejaky mlady nahodu isieln nacvicovat sitie a spravil mi tam rebrik. KAzdy sa sice uci, ale nam mne sa nebude.

marija
16. mar 2010

Biba a uz vies aj koho?

kika36
16. mar 2010

ahojte 🙂

Nikitka, co sa tyka porodnika- ja to asi necham na nahodu- verim ze bude vsetko super a ze budem mat stastie na dobreho doktora 😉

Inak sa mi vcera snivalo ze idem rodit a bolo to celkom v pohode 🙂 ...bolesti minimalne a taky prirodzeny strach z nepoznaneho... ale zvladala som 🙂 Kiez by to tak bolo aj v reály 😎

Inak baby ako ste poriesili tehu oblecenie? Ja som bola v zopar tehu obchodoch a tie veci co tam mali... no priserne- som mala pocit akoby z nas chceli spravit stare zeny bez vkusu... akoze fakt hrozne. Tak som schmatla draheho- vybrali sme sa do parndorfu a tam som si kupila nike teplacky co su mi dobre na brusko, take volne adidas tielko a este xl tricko od hilfigera a bola som vybavena 😀 Je to pohodlne a citim sa v tom super. Len musim este poriesit nejake rifle, lebo uz zapnem asi len dvoje co mam v skrini 😒
Vy ste na tom ako? Obleciete este to co mate doma, ci uz ste nieco tehu pokupili?

rubinka
16. mar 2010

Marija keby si mala maternicu otočenú dozadu, tak by ti vraveli. Ja som to tak mala a hned mi na prvom sone povedali. Ale potom sa rastom bába nasmerovala dopredu a vtedy aj bruško vykuklo.

Inak ja som zatiaľ pribrala len pol kila, do poradne to chcem vytiahnuť na kilo nech ma nezdžubkajú že nepriberám.

lucy1990
16. mar 2010

Ahojte 🙂 baby, poradte mi, je normalne ze mam dost silny vytok, ale nie sfarbeny, ked tak len jemne do biela ale horsie je, ze v takom skupenstve ako sopel 😖 normalne takej konzistencie....este som to nikdy nemala, tak mam strach ci to nemoze nejako ublizit...poradnu mam az v piatok ale nemam doniest moc...

marija
16. mar 2010

kika ja nemam ani jednu jedinu tehu vec... zatial svoj satnik, ale coskoro to asi budem musiet zacat aj ja riesit, ale budem riesit len gate, vrchy sa teraz take robia ze aj tehotnym su dobre 😀

Rubinka aha... tak potom neviem preco mam mensie brusko 😀 inak aj ja chcem aspon kilo pribrat, lebo pri malje ma lekar zvozil a vyhrazal sa nemocnicou aj teraz bude, tak nech je klud.

captainka
16. mar 2010

mimka a co deti tesia sa na dalsieho surodenca???

lucy1990
16. mar 2010

Povedala by som ze take kusky zelatiny..aby ste to pochopili..

marija
16. mar 2010

Lucy fuha, neviem... ja som jediny vytok ktory mala bol den pred porodom, a to bol taky hlienovy ale farebny a to mi dochadzala hlienova zatka. Neviem co moze byt toto, ale urcite tu niektora kocka bude vediet. Nic neboj 😉 a neboal si niekde v bazene v poslednej dobe?

lulusha
16. mar 2010

Macu, wow, krasne brusenko 😉 ja mam tiez uz pekne, hlavne vecer 🙂 ale pribrala som zatial len cosi cez 2 kila... co sa mi vlastne aj pozdava 😎 mimka, ty mas brusko ako keby si prehltla kostku od ceresne, hihi 😀 asi mas stastne geny a vela nepriberies, ze?

marija
16. mar 2010

Lucy ja som mavala takyto vytok pri ovulacii, ale nikdy nie pri tehu tak neviem 😕

lucy1990
16. mar 2010

Marija, nebola..ani ma nic nesvrbi, nie je to ako zapal....boze hadam to nie je hlienova zatka 😨 lebo je to take ako hlien 😒

lulusha
16. mar 2010

Lucy, vytok v tehu je uplne normalny, pokial nema nejaku cudnu farbu a zapach...nic sa neboj 😎 ja mam vecne nejaky - kym je bezfarebny, neries... a v piatok to spomen dokimu, uvidis, ze ta ukludni... 😉

marija
16. mar 2010

Lucy myslim ze zatka asi nie, to by bolo aj sfarbene asi. Nic neboj, ak ta nic neboli a nesvrbi a pokial to nema nejaky zapach ci divnu farbu asi je to prirodzene. Spomen lekarovi v piatok, ved on ta aj tak pozrie zo spodu ci?

marija
16. mar 2010

lulusha mi citas myslienky 😀

rubinka
16. mar 2010

Ja sa nechystám kupovať tehu oblečenie lebo je zbytočne predražené akurát nejaké tehu nohavice poriešim ale inak čo sa týka vrchu tak kúpim si trošku väčšie číslo a hotovo. Sú kadejaké tuniky ktoré sú na to vhodné a pekne to vyzerá, nie jak vreco.

Marija možno priberieš neskôr alebo ti to ide do bokov hm?

Lucy s tým výtokom ti asi neporadím 😒

Ale mne poradte že čo s chlpatým bruchom 😠 okolo pupku mám chlpky a neviem či to oholiť, vytrhať alebo čo s tým. Má to ešte niektorá z vás?

captainka
16. mar 2010

lucy ja si tiez myslim ze to je OK, skus si to vygooglit vytok v tehotenstve

lucy1990
16. mar 2010

Zapach nie, sfarbenie uplne mierne do zlta, tak ako ked je trochu zafarbeny sopel pri chorobe a je to take lepkave 😒 dokimu to spomeniem a on ma pozera zakazdym odspodu...aj utz bude robit..prepacte ze to tak opisujem nechutne, ale nemam sa s kym poradit ☹

kika36
16. mar 2010

lucy, ja som citala ze vytok v tehotenstve je v ok. Ja ho mam tiez obcas a nemam ziadne zdravotne problémy- maly je zdravy, ja tiez, tak si myslim ze je vsetko v poriadku. Spollieham na to, ze keby nebolo tak by mi to gynekologicka povedala 😉

captainka
16. mar 2010
marija
16. mar 2010

Rubinka praveze do bokov nejde ja mam taku postavu ze na boky a zadok potrebujem cislo 38 a na brucho 40... takze teraz mi to islo do prs a iba co to mierne do bruska. AKo ono mi rastie len nie do gulata 😀 😀 😝

A tie chlpky okolo pupku to nemam... ani neviem poradit co s tym...

marija
16. mar 2010

Lucy kludne to napis ako to je, ja to takto predostieram aj lekarovi, ved co, ako mu to mam inak popisat??? 😉 Lucy ty si pisala ze chodis do GPN?

lucy1990
16. mar 2010

Captainka dakujem..viem ze vytok je v pohode, aj ho mam skoro stale, ale toto sa mi uz nezdalo....

zica1
16. mar 2010

ake kupujete postielky? z akeho materialu je kupit najlepsie? 🙂

lucy1990
16. mar 2010

Chlpky mam aj ja a uz sa tesim ako sa opalim, nech sa to aspon na hnedom tele strati 😎 a marija, ja chodim do probiosu...

marija
16. mar 2010

Zica ja mam drevenu 😉 Lucy a to je kde?

zuzana76
16. mar 2010

ahojte

chlpky na bruchu mam aj ja a mala som to aj pri prvom a spominala to aj denisocka, tak s aobavam,ze to maju zeny co cakaju chlapceka, nebude to z nejakeho hormonu 😀

marija
16. mar 2010

zuzana to si ma teda fakt potesila 😀 takze ja budem mat babu??? 🙂

zuzana76
16. mar 2010

marija ja neviem, ale kedze ich ma aj Lucy tie chlpky, tak tym padom moje pozorovania nie su stopercentne, lebo ona caka dievcatko 😀

zuzana76
16. mar 2010

rubinka a holit velmi neodporucam, to si potom budes musiet holit stale

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre