♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
16. mar 2010

zuzana to je fakt 😀 takze aj ked nemam chplky este stale to moze byt chalan 😉 no o tyzden uvidime.

zica1
16. mar 2010

rubinka- aj mne strasne stmavli chlpky okolo pupku, predtym som ani nevedela, ze tam nieco mam a teraz su uplne tmave, tiez rozmyslam co s nimi...holit by som ich asi neholila, aby sa to este nezhorsilo...tak neviem co vytrhat by bolo vhodne..hmm

elinka27
16. mar 2010

lucy ja to mam tiez,nezapacha to ale je to zlte, pytala som sa na to lekara,povedal,ze pokial to nezapacha nieje to problem,vysvetloval mi to ze sa v maternici nieco meni,nejake blany ci co,nepocula som ho presne,ale vraj to je bezne.Pokial to nesvrbi,ani nesmrdi je to ok 😉

lucy1990
16. mar 2010

Marija, je to v ruzovej doline http://www.probios.sk/ 😉 a ja cakam dievcatko a mam chlpky 😉

marija
16. mar 2010

Zica a ty uz vies co cakas?

kika36
16. mar 2010

Ja mam tiez chlpky a cakame chlapceka 🙂

lucy1990
16. mar 2010

Elinka, tak to si ma trochu ukludnila...a tiez to ma taku divnu zelatinovu konzistenciu?

marija
16. mar 2010

Odtial poznam tusim len Dubcakovu, u tej som rodila 😀

zica1
16. mar 2010

marija nie este neviem, ale 23 idem na poradnu tak sa to snad konecne dozviem 🙂

marija
16. mar 2010

Baby chodte s tymi chlpkami... 😀 ja som dufala, z ebude chlapec, ale ja budem vynimka, bez chlpkov a s chlapcekom v brusku 😝

rubinka
16. mar 2010

Hm asi tie chlpky nebudú súvisieť s pohlavím. Dosť ma štvú lebo ja som biela jak stena tak to riadne vidieť 😒

lucy1990
16. mar 2010

Marija a rodila si v ruzinove? A s tou dr. spokojnost?

mimkao
16. mar 2010

Rubinka, no ja neviem. Ja len, keď porovnávam s nejakými inými ženami, tak sa mi zdá veľké.
Captainka, hej, tešia, len sa nevedia dohodnúť, že či na bračeka, či na sestričku. Bo každý chce dačo iné... 😝
Lucy, ja som mala tiež taký výtok, zobral mi dr, ster, vyšiel v poriadku, ale aj tak mi dal na to Macmiror complex-krém. A už to aj pomaly odchádza, ten výtok.
Ja mám väčšinu oblečka z MA-MA Maternity Wear. Majú krásne veci. Cez net sú trochu drahí, ale napr. v OD Mlyny v Nitre majú predajňu a tam majú super ceny.
Rubinka, aj mne okolo pupka zopár chlpkov narástlo. Tak som schytila depilačný a vytrhala. Uvidím, či narastú znova... 😖

elinka27
16. mar 2010

lucy u mna to je skor tekute,niekedy mam pocit hlavne ked vstanem ze som sa asi pocurala 😀 ale je to zlte,pri prvom som to nemala,a tak som sa tiez zlakla ale doki povedal,ze to je ok.V pondelok idem na poradnu, mali by mi robit tie AFP testy,tak sa skor toho obavam

rubinka
16. mar 2010

Zuzi a tebe po prvom tehu ostali tie chlpky?

marija
16. mar 2010

Lucy ja som s nou bola velmi spokojna. Chodila som k nej az od nejakeho 30tt a zazmluvnila som si ju ako porodnicku. Inak ona teraz nieje na materskej? V novembri sa jej narodilo druhe babo, tak som myslela, ze v auguste este rodit deticky nebude 😉 Ja som rodila na Antolskej.

zuzannas
16. mar 2010

Lucy: taky vytok mam aj ja 😉 podla mna je to okej, mala som taky aj pri prvom...

S tym priberanim je to podla mna tak, ze cim chudsia baba, tak tym rychlejsie a viac pribera... 😉 aj ked su urcite vynimky, ze?

nika.r
16. mar 2010

mywiel, tu nejde ani tak o úplatok, nikitka sa pýtala skôr na dohodvorenie si lekára. To si myslím, že je úplne v pohode a dokonca to podporujú aj nemocnice. Ja si radšej dohodnem dopredu toho, o kom viem, že je dobrý, ako prísť rodiť a potom pchať niekomu niečo do vrecka, aby sa o mňa staral.

a inak ja si myslím, že slovenské zdravotníctvo je na dobrej úrovni. Aj keď prístup je častokrát o ničom, ale zdravie je predsa dôležitejšie. keď čítam príbehy dievčat s lekármi v UK, tak ďakujem za našich lekárov aj nadurdené sestričky.

lucy, aj ja mám taký výtok, myslím, že je to v poho.

rubinka, ja by som tiež neholila. Mne oholila sestrička v pôrodnici brucho, že ak by náhodou bol cisársky a odvtedy si musím brucho holiť stále. 😠 Na vytrhanie nemám guráž a v tehu by som to ani nerobila.

zuzana76
16. mar 2010

rubinka nezostali, neboj sa, nebudes ako opica 😀 , ked porodis , akurat vytahane ruky som mala jak opica, ked som maleho nosila, teraz si kupim satku 😀

mimkao
16. mar 2010

Zuzi, ja som mala chlpky v každom tehu. a to u nás prevažujú baby... 😀
Ozaj, rubinka, určite ich nehoľ so žiletkou. Oni po pôrode vypadnú aj samé. Dovtedy len trhaj, ak ich nechceš mať.
Keby si ich začala holiť, tak ti zhrubnú a viacej zčernejú.

rubinka
16. mar 2010

Zuzannas hej sú výnimky, napríklad ja, zatiaľ som pribrala len pol kila 😀

zuzana76
16. mar 2010

aj ja som vynimka v priberani, som chuda a zatial len + 2 kg

mimka, tak aspon,ze to, potesila by som sa veru dievke, ale aj chlapcekovi sa potesim, nejako sa na neho uz pripravujem,ze to bude junak

rubinka
16. mar 2010

Aha, takže oni po pôrode vypadajú, tak ste ma potešili 😀

zuzannas
16. mar 2010

Este k tym doktorom, kamoska mala zajednaneho zaplateneho doktora a odrodila ju nakoniec sestricka... ☹ Lekari by si mali zodpovedne plnit svoju pracu, bez ohladu na to, ci sa im nieco da alebo nie, podstupovali predsa hypokratovu prisahu..

mimkao
16. mar 2010

Zuzi, keď to bude chlapec a u mňa zase, baba, neni problém- vymeníme.... 😀 😀 😀

zuzana76
16. mar 2010

baby a tie co ste uz rodili mali ste lineu negra? ja som to mala a este aj dost dlho po porode som to mala a mne sa to zacalo supat ta pokozka stmavnuta, aj pupok som mala stmavnuty a to vyzeralo dost hnusne, ako spina a potom po porode sa to zrazu zacalo supat, aj vam?

zuzana76
16. mar 2010

mimka 😀

zuzannas
16. mar 2010

Zuzi, ja som nemala.. 🙂

mimkao
16. mar 2010

ubinka, tuším aj na mama a ja bol o tom článok, teda o tých chĺpkoch. Že to je čisto tehotenský úkaz. A že keď sa nezačnú holiť, tak oni potom samé vypadnú. Takže nemboj... 🙂

lucy1990
16. mar 2010

Diky baby za ukludnenie, asi to teda bude vporiadku...doktorovi to spomeniem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre