♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mimkao
16. mar 2010

Zuzi, ja som mala teraz pri 4 tehu. Uvidím, či sa m aj teraz spraví... Sestre sa tiež spravila, ale jej ostala až do ďalšie ho tehu.-cca 2 roky. Ale myslím, že sa jej nešúpala...

zuzana76
16. mar 2010

no ved aj mne to bolo cudne, ze sa to zacalo supat, potom som sa zlakla,ze ci to fakt nebola spina 😀 😀 , ale sprchovala som saaaaaaaaaaa 😀

zatial lineu negra este nemam, ani naznak, ale viem,ze aj vtedy sa mi tak neskorsie vytvorila

mimkao
16. mar 2010

Zuzi, 😀 😀 😀 😀 ono by to bola sranda, keby sa ti tá špina uložila v takom peknom pásiku... 😀

captainka
16. mar 2010

deni super videjo 😎

captainka
16. mar 2010

baby ja na dnes koncim idem pracovat ... tak sa drzte a pekny dnik 😎

katie233
16. mar 2010

Ahojte 🙂. Dlho som to nebola. V robote je toho veľa, tak keď prídem domov, únavou ľahnem do postele.

Krásny týždeň 😀.

bihan
16. mar 2010

Lucy, tzv. bielkový (ovulačný 😀) výtok je v tehu normálny 😉 Tiež ho mám požehnane a napr. pre mňa to bol prvý znak tehotenstva.

Chĺpky na bruchu depilujem už roky 😝

Lina negra sa mi už začala robiť znovu, aj keď mne vlastne nikdy naozaj nezmizla.

Vo FR sa pôrodník zazmluvniť nedá, ale ani nemám záujem.. dúfam, že to zvládneme s PA 🙂

biba12
16. mar 2010

Marija, este neviem, pojdem to tam omrkat. Rozmyslala som na dr.Cunderlikom,len neveim, ci ten chlap zvladne mna🙂) Som dost tazky pacient 😉 A este ani neviem ci v mojom termine nebude mat nahodou dovolenku, takze zatial to neplanujem pojdem spravit prieskum dovoleniek a uvidim.
Furt mi nepisete, kde su tie bruskate fotky.
A lineu negru som s Andrejkom mala asi od 6 mesiaca, chlpky na brusky tiez presne ako ta ciara. Nic som neholila, nic som netrhala , vypadli same po porode, aj ta ciara asi do 3 mesiacov po zmizla. Nejako som to neriesila. Cosa tyka toho holenia, ja by som brucho urcite neholila, ani netrhala. To by som tam musela mat riadnu kopu chlpkov, aby som to vytrhavala. Vypadnu same po porode.

rubinka
16. mar 2010

Biba, tie fotky máme vo svojich albumoch 🙂

denisocka
16. mar 2010

ja ma chlpky .... a holim,už mi to leze na nervy,nabuduce vyberam depilator

nikitka231
16. mar 2010

nika r:kkolko je teda taky oficialny poplatok ked si dohodnem porodnika,ja som to prvy krat nechala na nahodu a nedopadla som najlepsie...teraz uz mam vybaveneho len este neviem aku sumu za porod 😕

nikitka231
16. mar 2010

tak si pozrite tohoto chlapceka aky davac 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=XeRq4b5JDw0
maculienka123
16. mar 2010

niki,to je riadny davac,poprdeli

michaela80
16. mar 2010

baby ten je zlaty a ta detska logika nema chybu

https://www.youtube.com/watch?v=E8aprCNnecU
pipi1211
16. mar 2010

baby neviem kolkaty krat to uz pisem a neviem ci ste na to odpisali ale mohli by sme si zalozit album s bruskami. my sme to mali aj v majovkach 🙂

denisocka
16. mar 2010

pipi,pisala som,ale kto si ho založi vo svojom albume?

michaela80
16. mar 2010

baby objednavam postielku a neviem aky by bol najlepsi matrac pre babo...poradte...

michaela80
16. mar 2010

deni urobim novy login na augustovky 2010 s pristupom pre kazdu...a budeme si to tam nahazovat ...

pipi1211
16. mar 2010

sak ved sa zalozi nick augustovky 2010 a tam budu k dispozicii 3 albumy... kopu terminov to tak ma, aj my to tak mame no uz tam mame babetka 😵 😵 😵 teba deti 😀

denisocka
16. mar 2010

Ok,tak to urobte,ak nas nezamknu
teda mohli by sme aj na ten moj starý že TIRIEL 😀

augustovky2010
16. mar 2010

ahojky....takze tu mozeme ukladat nase fotky...heslo poslem IP

pipi1211
16. mar 2010

tak to idem skusit 😵

denisocka
16. mar 2010

xiiiiiiiixi ahoj augustovka

augustovky2010
16. mar 2010

poposuvajte heslo dalej... 😀 😀 😀

abbey
16. mar 2010

Ahojte.Tak poradňa Ok.Konečne som +1kg,ale doktorka sa pýtala,či mi chutí jesť a nezvraciam.Ale to už je dávno OK.Ja som pri deťoch pribrala 6kg a 8kg.Tak uvidím,čo teraz.Dnes som si kúpila super tehu nohavice,konečne niečo super,čo sa mi páčilo a sedelo,tak som i sumu prehliadla.Obkukla som aj kočíky.Stále 3 favoriti,len doladiť vzor a farbu.

pipi1211
16. mar 2010

tak a su dva nicky 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 idem napisat adminovy nech ten moj zmaze 😀 😀 😀 😀

terasa
16. mar 2010

Ahojte baby potrebujem poradit kde v Kosiciach robia 3D ultrazvuk v 20 tyzdni.Potrebujem sa objednat moja doktorka ma odporucila volala som k doktorovi Dankovcikovi ma nezoberu ma plno.Uz som raz unho bola na ultrazvuk.Poznate niekoho kto robi ten ultrazvuk.Dajte vediet

marija
16. mar 2010

kocky poslite mi heslo 😀

abbey
16. mar 2010

Aj ja chcem heslo.Vďaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre