♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kila
25. dec 2009

Ahojte! Môžem sa pridať? Nebudem tu asi často, ale keď budem čas, tak si vás prečítam. Teším sa, že ste tu viaceré tehotné už 2x, lebo ja si zatiaľ neviem predstaviť ako to zvládnem s 2 malými deťmi, tak mi aspoň poradíte. 😅 Len nedávno som zistila že som zase tehu, tak kuknite do môjho albumu.
Ja som bola prekvapená asi najviac z tých 2 čiarok, keď som to zistila preplakala som celý deň že čo bude s Rékou a ako zvládneme 2 malé deti ale tiekli mi slzy aj z radosti. Manžel sa tešil, najprv kukal na darček a potom sa spýtal: "Ty si zase v tom?" Ale potom sa smial že čo plačem a utešoval ma že všetko bude ok. Rodine sme to oznámili teraz na vianoce, tešia sa a svokra skonštatovala že práve najvyšší čas, veď na čo by sme mali čakať, keď ja budem mať 31 a manžel už 37, vari nechceme vychovávať deti ešte aj na dôchodku. 😅

elinka27
25. dec 2009

kika vitaj🙂
ale ste toho popisali ze som mala co robit,aby som to docitala 🙂
baby mne zatial nic nieje,myslim co sa tyka nevolnosti a dufam,ze som to teraz neuriekla,pri Kubkovi mi byvalo strasne zle,teraz sa to zatial da zvladat.Iba ked som hladna tak mi je tak divno od zaludka,ale ked sa najem tak to prejde.
Prsia mam strasne citlive,ale inak sa to da.
Co sa tyka bruska,tak ja som nabrala par kil este z prveho tehotenstva a teraz sa mi zda ze mam uz velke brusisko,ale pritom nechapem,ze ako je to mozne.Mam doma taku knihu,neviem ci poznate Devat mesiacov otazok a odpovedi,a tam sa pise ze pri dalsom tehotenstve ma zena vacsie brusko,ako pri prvom,dokonca aj dieta je vacsie,a to vraj preto,ze svalstvo maternice je po prvom tehotenstve ochabnutejsie,preto su aj skor citit pohyby a nieco na tom asi bude.

tiriel
25. dec 2009

kila vitaj 🙂 pekna fotka s USG, pekny grafík a pekne viditelné čiarky - to ti už na 12DPO tak vybehli ? či až 9.12?

ja som dnes už uplne mrtva,teraz som dojedla ešte jednu varku kapustnice a asi pojdem do hajan

tiriel
25. dec 2009

Nejde mi spat, mam nejake nekludne nohy

lucy1990
25. dec 2009

Tiriel ja tiez, teraz som prisla z prechadzky, co uz som nevedela co so sebou 🙂

tiriel
26. dec 2009

No teraz som vstala,zaspala som po polnoci a nato este asi 6x som behala na malu na wecko.

makda
26. dec 2009

ahojte 🙂.

no mne okrem toho, ze ma bolia prsia a podbrusko nic nie je. sa cudujem 😨 . nie je mi zle, len ma pali niekedy zaha, ked zjem sladke. ale ani na zachod nechodim. cudne, nie? dnes som robila kontrolny testik a krasne tam vybehli //, zatial najsilnejsie. takze som kludna 😉

lucy1990
26. dec 2009

Musim si zaklopat, ale teraz mi bolo 2 dni po sebe fajn 🙂 vcera ma vecer palila zaha, ale pohoda...asi sa tie nevolnosti postupne vytracaju 😀 ale nechcem zakriknut!

michaela80
26. dec 2009

lucy tak fajn ze ti ustupuju...mne sa to akosi zhorsuje...vraciam vsetko coho sa dotknem...stolerujem iba SLANINU...takze zdrava strava...

tiriel
26. dec 2009

makdi,pekne čiarky. ani mne zo začiatku nič nebolo,teda ani nieje , prave som dojedla velky tanier kapustnice a často cikať som začala tiež až teraz,nejaký ten týžden dozadu

marija
26. dec 2009

Ahojte kocky.

Ste toho teda dost popisali ;) ja som teraz cez sviatky nemala vobec cas na pocitac, tak vas skusim docitat ale neviem neviem, kedze aj dnes mame navstevu ;)

No mne je zle... uz mi bolo chvilku dobre, ale zas sa to vratilo, takze z vianocnych dobrot som toho vela neochutnala.... mam problem nieco zjest. Pred chvilkou som si uvarila vyvar, celkom mi chutil a zjedla som cely tanier. A teraz sedim a dufam, ze mi nebude zle 😀

Vitam vsetky nove tehulky ;)

V pondelok idem na krv, a potom az 28.1. Ale to rychlo ubehne, kedze cas strasne leti, aspon mne :D

kila
26. dec 2009

Čaute!
Elinka ja som sa zbavila všetkých kíl navyše po prvom tehu, ale teraz sa mi tiež zdá že mám väčšie bruško ako pri prvom tehu v 8tt. Skoro mám brucho už ako v 14tt keď som si kupovala prvé tehu nohavice. Určite na tom niečo bude a už sa teším že budem bábo cítiť skôr ako pri prvom. 🙂
Tiriel ten grafík mám z predošlého tehu, teraz som zostala tehotná len "náhodou". 😅 Pri prvom tehu som už testovala deň pred mrchou a už som mala silné čiarky tiež. 😉
Ja sa cítim tak isto ako pri prvom tehu, mám nevoľnosti ale nevraciam, len musím stále jesť, trošku sa mi točí a bolí hlava, a cítim sa veľmi veľmi unavená. Prespala by som celý deň a celú noc. Nevoľnosti mám najmä ráno ale aj v noci, začína sa to vždy okolo 2.00 v noci, tak chodím jesť aj vtedy. 😝

mirusimozoe
26. dec 2009

Ahojte môžem sa k Vám pridať?
Budem chodiť málo ale rada 🙂 napíšem keď budem mať chvíľu čas 🙂

kila
26. dec 2009

Vitaj Miruš! Klobúk dole, ako zvládaš toľko detí? 😅

mirusimozoe
26. dec 2009

Ďakujem 🙂 v pohode dá sa to 🙂 baby chodia do škôlky a malinka poslúcha teraz sú ale všetky doma tak už je dom hore nohami 😀 ale su zlatučke pomôžu,poslúchnu na slovo takže nie je problém 🙂

marija
26. dec 2009

Mirus wow 😵 😵 😵 krasna rodinka 😉 ze by do stvorice chlapcek???? 😀 a vitaj samozrejme!

lucy1990
26. dec 2009

Kila ja mam presne taky postup ako ty 🙂 mam nevolnosti skor od hladu..ale neni to nic moc, lebo dost priberam...ak to pojde takymto stylom, tak priberiem 20 kg ☹ a na to teda vobec nejsom zvyknuta..a to som dufala, ze do takeho 10 tt minimalne este budem moct fotit, a uz teraz som pribrala 3 kg 😔

Miruska to ta teda velmi obdivujem...na tolko princezniciek by som si netrufla 😀

bihan
26. dec 2009

Lucy, ty si modelka, že? S takou krásnou tváričkou sa ani nečudujem 😉

My sme sa pred chvíľkou po 4h čakania vrátili z pohotovosti, začala som špiniť, až na to, že za tie 4h, čo som tam bola, nevyšetrili žiadnu tehulku, ktorá čakala.. prebehol jeden pôrod, jedna operácia babeny, ktorú doviezla sanitka, jeden jediný lekár na celé oddelenie.. takže keď som prestala krvácať, odišli sme domov, teraz som si nasadila horizontálnu polohu do pondelka a v pondelok volám lekárke. Posraté Vianoce 🙄

lucy1990
26. dec 2009

Ano Bihan(dakujem za kompliment 🙂 ), ale teraz som modelka na parmesacnej dovolenke 😀 uz sa tesim ked budem v 8-9 mesiaci, to uz mam slubenych fotografov 🙂 to si urcite nenecham ujst...
No a to s tou pohotovostou, to mi je luto...tu je to na pohotovosti uplne o nicom - nikomu to neprajem...hadam to nebolo nic vazneho 😒

bihan
26. dec 2009

Lucy, žijem vo Francúzsku, takže je to vašede nap...vieš čo 🙂

lucy1990
26. dec 2009

Ach taak..tak potom je to naozaj vsade...a to mi je francuzsko velmi sympaticka krajina 🙂 ked sa ma niekto spyta, ze kde by som chcela zit tak urcite odpoviem ze na juhu fr...kde presnejsie byvas?

bihan
26. dec 2009

Momentálne úúúplne v prdeli pri Madagaskare na Reunion 😀 Je to administratívne fr. ostrov, EU a platíme eurami, len v Indickom oceáne, ale v lete sa konečne budeme sťahovať, už mi to tu lezie na nervy. 😝

lucy1990
26. dec 2009

Fiiiha, tak tam mate krasne tepluucko...to my sa chystame teraz v zime niekde do tepla 🙂 a kam sa budete stahovat? SR asi nie, ze? 😉

bihan
26. dec 2009

nie nie, MM je Francúz, takže SR zatiaľ nehrozí 🙂 Práve na juh k Toulonu 😵 už sa hrozne teším.

lucy1990
26. dec 2009

Noo, tak to ano, to zavidim 😵 my sme boli tento rok v lete v Saint-tropez, Cannes, Nice, Monako a strasne som si zamilovala tu krajinu 😀

bihan
26. dec 2009

Ja som zatiaľ videla len pobrežie z druhej strany Pyrenjí a kúsok Španielska, tak to bude zase niečo nové.

lucy1990
26. dec 2009

Uvidis, bude to nadhera, my sme precestovali toho uz velmi vela, europu skoro celu a indicky ocean - maledivy, seychely, ale fr som si uplne oblubila, co sa tyka krajiny, ale aj ludi..menila by som hned 😀

jankaat.
26. dec 2009

ahojte,...

nechce sa mi akosi vas docitavat ale aspon vitam nove tehulky🙂--

mirusimozoe
26. dec 2009

Ďakujem baby no chcela by som už aj chlapca aj muž by chcel tak snáď sme dobre zamiesili 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre