• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
hlavne nie mliečne
17. mar 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doki jej predpisal HA mlieko specialne na predpis je to mlieko ked dieta zvracia a ma hnacky, uz to raz mala a teraz znovu to zacalo tak isto, sople, kasel, teplota, zvracanie, hnacka mna uz svihne nech uz ide ta zima do kelu vkuse dieta usoplané. :angry:
17. mar 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko

myw a nemate nejaku crevnu virozu? teraz je to vsade kopec
17. mar 2010 o 07:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera som nakupila krasne vecicky pre malu na leto v sekaci, zeleno anisové saty s fialovymi kvietkami k tomu fialové tricko, zeleno anisovo-kaki 3/4 novavice styl army ale miesto maskacov su kaki kvietky :dizzy_face: a k tomu bielo zelené anisové triko, potom ruzové nohavice a plno krasnych triciek vsetko ako nové asi to nebolo ani nosené niektoré. :slight_smile:
17. mar 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka neviem je mozné ze to niekde chytila ale aj sople ma kasle a vtedy zvracia len ked vykasliava tie hlieny, a navyse jej lezu stolicky, tazko povedat. :pensive:
17. mar 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky. Som sa zobudila a cakala, z ebude slniecko a vonku nejako pod mrakom... stale cakam to oteplenie, ktore zatial nechodi :angry:

Dnes by som si mala ist zacvicit s tehoskami, som uz asi 3 tyzdne nebola kvoli tym Tatram aj kvoli tomu, ze sm eboli chore, ale treba trochu stare kosti rozhybat :grinning:
17. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marija u nas je krasne slnecno
17. mar 2010 o 08:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJ U NáS JE pekne,za hodinku pojdem šimona vyvenčiť
17. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne maly spi a bude do takej 10tej, my sa pojdeme vencit tak okolo 16tej
17. mar 2010 o 08:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pekne kocky... tak ja nechapem kde je to slnko.... ajmy sa chceme ist vencit :grinning:
17. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za chvilu fotim brusko, len cakam kedy sa troska nabije fotak :grinning:
17. mar 2010 o 08:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka no super, som zvedava :wink:
17. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta to hej take spanie.... možem ticho zavidieť
17. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne bruska, potesili ste ma, ze nemam az tak hroozne velke, sme asi rovnako. Ja si totiz pripadam, ze ho mam velmi velke. U nas je dnes zamracene, od zajtra ma byt ze vraj teplo. Tak uvidime. Ja sa len modlim, aby bolo. Uz ma ta zima vobec nebavi.
17. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby super sú tie albumy, pošlite mi prosím niekto heslo. Inak Zuzi super bruško máš :dizzy_face: ma normálne zahanbite :grinning: lebo ja mám len zo 17.tt a vy všetky z 20.tt tak to sú už riadne kotlíky.
17. mar 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marija: ani ja nechapem preco tu nemame slniecko?!!?? :angry: aj my pojdeme s malym von, ako kazdy den :wink:

Kraaasne bruskaa!!.. :dizzy_face: aj ja sa musim odfotit ked budem mat volnu chvilku..
17. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko,
aj my mame slnecno a za 45 minut vyrazam k dokine na prehliadku... :slight_smile:
17. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, no perfektne su tie vase brusena :dizzy_face: aj ten album s tymi rodinkami je uzasny to ma ani nenapadlo :dizzy_face: :dizzy_face:
biba zajtra uz ma byt pekne? no uz by sa to pocasie mohlo umudrit :unamused: chuderka momo vzdy ked ideme okolo ihriska tak so smutkom nan pozera ked poviem, ze je este zima :frowning2:
17. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby zľutujte sa niekto a pošlite mi tie heslá do albumov, vopred ďakujem :grinning:

Leni tak super, gratulujem k princezničke, inak super akciu v Tescu si vystihla fakt :slight_smile:
17. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubinka mas to tam :wink:
17. mar 2010 o 09:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevaste

aj ja chcem pridat brusko len neviem ako :sweat_smile:

ako sa mate?

lenadka ako na poradni?

aj som vas citala ale uz som pozabudala

mne vcera volal doki ze na poradnu mam prist o den skor lebo nebude elektrika no ked mi zavolal nebolo mi vsetko jedno

mne je dnes velmi ble,pachy dnes citim velmi intenzivne,varim udenu fazulu a do kuchyne ked idem to je umenie,rano ked som vstala,bolesti v brusku hrozne,chodila som ako kacer na siroko,uz to preslo,len zo mna vzslo nieco tekute hustejsie na nohavicky :rolling_eyes:
17. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babenky :wink: No super, tak nam pekne do albumu pribudaju krasne brusenka aj s rodinkami :slight_smile: Aj u nas je dnes pod mrakom a neviem sa dockat slniecka, ale podla vcerajsiej predpovedi pocasia by sa malo konene zacat oteplovat, uz sa tesiiim :grinning:
17. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete mi prosim poradit ako si mam dat ten tehu sticker do albumu? nejde mi to :frowning2:
17. mar 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka ďakujem veľmi pekne :slight_smile:

Vidím, že do toho rodinkového albumu dávate fotky zatiaľ len tie čo už máte deti. Inak máte fakt krásne rodinky :dizzy_face:
17. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ups zabudla som sa prihlásiť ako rubinka, ten predošlý príspevok je môj :grinning:
17. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak brusisko je tam :slight_smile:
17. mar 2010 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:. Konečne som našla ten album, o ktorom hovoríte. Dnes fotím, začíname 19-ty týždeň, tak potom pridáme :slight_smile:).

Aj u nás je zamračené, do rána zase pripadlo trochu snehu. Už chcem jar :grinning:, krásnu, teplú, slnečnú :wink:
17. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem pohľadať nejakú vhodnú fotku do toho rodinného albumu.
17. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked my nemame ziadnu spolocnu s malym tak dam aspon nas dvoch
17. mar 2010 o 10:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne bruska kocky a este krajsie rodinky :dizzy_face:
17. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok