♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
17. mar 2010

Michaela, každý chce to, čo nemá. 😀

Deni, foťák je tak polovica, druhá polka je počítač 🙂

miciatko
17. mar 2010

no tak som uz nasla ja tie bruska ani ste mi neporadili kde su 😖 , ale našla som
no kočandy ste tam a ake štíhle , no nevím či sa tam vôbec zmestím 😒

lenadka
17. mar 2010

lulus, tak gratulujem ze je vsetko ok a Lacko sa predviedol 🙂 😀

lenadka
17. mar 2010

tretulka ta tvoja kamoska ma riadneho "chlapika" urcite 56-tku dlho nevyuzije 😅

na sono podla mna tatino tiez v pohode moze, my sme cakali vsetci traja v cakarni, ale Dr. si davali nacas, tak som manzela poslala domov /nestihal poobednu smenu/ s oveckou-Luckyn plysak, lebo ovecka ja skoro tak velka ako ona a nechcelo sa mi potom trepat ju aj malu domov busom...ale mala mm zastupila, nalezite sa s toho sona tesila, hlavne ked pan doktor zahlasil ze to bude skor dievka 😀

bihan ta uvaha o dvoch moznostiach-teda ze esteze su len dve tak to bolo rozkosne 😀 😀 😀

lenadka
17. mar 2010

s fotenim u nas tiez bieda, bud fotime malu, alebo sa jeden z nas odfoti s malou a vsetci spolu na fotke to je ojedinelý ukaz 😅

ikulka
17. mar 2010

no gratulujem lenadka k divčatku...eše niektorá vie čo to bude? ja ešte stále neviem, ale už sa neviem dočkať...v utorok mám poradnu aj sono, ale ak sa neukáže, tak ma švihne to nevydržím zas čakať na dalšie sono....aký album rodina spomínate? to som nezaregistorvala.....

ikulka
17. mar 2010

už som to našla len neviem aké je heslo do toho albumu rodín už som aj fotku nachystala 🙂

denisocka
17. mar 2010

Bihan,v com upravujes?

ikulka
17. mar 2010

no tak fotka pridaná...idem si omrknuť vaše rodinky... 🙂

denisocka
17. mar 2010

Ja varim na zajtra,lebo maly nemoze ist k svokre,furt tam maju dajake choroby.uz je to trapne.maly je hrozne divy a zivy,a vziat ho von ako dnes,to je ako ist na beh cez prekazky.

lenadka
17. mar 2010

ja idem uz spat som nejak vystavena, vcera som neskoro zalahla a rano skoro vstavam, bru nocku, zajtra teda abstinujeme 😝 😝 😝

halintoa
17. mar 2010

ahoj kočky, no nebola som tu od 14-ho a už zapíšete 30strán, kto to má dočitovať? 😝 . Našla som si brigádku, tak Vás budem troška zanedbávať a cez víkendy skúšať dostať sa do obrazu 😀 . Tripple nám dopadli dobre, ďalšiu poradňu mám až 7.4., tak dovtedy mi neostáva nič než sa obrniť trpezlivosťou a čakať aspoň na prvé kopančeky 😵 .

denisocka
17. mar 2010

Zajtra nejde kon? Ja sa tu chichnam na modrom z neba a ritmusom a Tobi kope akoby ho zato platili. Ale ako da mm ruku na brucho,tak nekopne.az ked ju odtiahne

rosienka
autor
17. mar 2010

leni- bude to dievcatko? super 😉

hali- gratulujem, ze je vsetko OK

treti- dcera znamych mojich rodicov minule porodila 57 cm obrika a zda sa mi ze prirodzene 🙂

denis, ty si zalozila tie augustovky? noze uz aj posli heslo, nech sa tam vycapim 😉

pipi1211
17. mar 2010

heslo poslane 😉

lucy1990
19. mar 2010

Ahojteee 😀 konecne kona spustili 🙂 dnes som bola na poradni, tak by som si rada vymenila info o mierach a taaak 😉

evitkamalicka
19. mar 2010

ahoooooooooj, tak uz fungujeme

lucy1990
19. mar 2010

Sa tu snazim trochu zorientovat 😀

evitkamalicka
19. mar 2010

no mne sa to absolutne nepaci, strasne neprehladne to je, ale co uz

ikulka
19. mar 2010

Ahojky no konečne je kon zas v prevádzke. no mne sa to tiež nepáči táto nová verzia. Je to presne ako na iných forach...no budem si musieť chvílu zvykať 😒

pipi1211
19. mar 2010

ahojte tak idem ja asi malu cim najskor uspat a zacat sa orientovat 😅 😀

inak dnes rano som zazila uplne prve ozajstne kopance 😵 😵 😵 😵

silwietta
19. mar 2010

ahojte....

ani mne sa zatial nepaci, no co uz, casom najdeme aj pozitiva 😀

silwietta
19. mar 2010

lucy, na porovnanie mier je tu exper deni 😀 😝

silwietta
19. mar 2010

lucy, na porovnanie mier je tu expert deni 😀 😝

tretulka
19. mar 2010

ahojte 😉
konecne ide konik, tesim, tesim 😵
aj ked mi zrejme chvilu potrva zvyknut si na nou "tvar", ale hadam si zvyknem 🙂
vcera som bola v poradni, ale sono mi nerobil, az 8.4., to budem koncit 22tt, a velmi dufam, ze sa mimi predvedie v plnej krase aj s tajomstvom medzi nozkami 😵

lucy1990
19. mar 2010

Tak ja sem napisem udaje z dnesnej poradne, a ked tak sa vyjadrite 😀 dnes sme 18+4 a mame 273 g, absolutne neviem co znamenaju tieto udaje: v kolonke BPD x FOCD 45=19+4 a 154=18+3, TAD x APD 139=19+2, FL 29=19+0 a frekvenciu srdiecka mame 150 🙂

evitkamalicka
19. mar 2010

jaaaj baby dostala som takto neskoro chut na pizzu tak mi ju moj zlaty muzik objednal, sa neviem dockat kedy ju donesu 😀

denisocka
19. mar 2010

Lucy,krasne miery ,potesila si ma.ale uz som v posteli. Ja som bola na poradni v 18+4 a mala som skoro rovnake. Vid album. Zle sa mi tu orientuje cez mobil! Inac,maly kope ohromne,mozno aj placentu odkopal do zadu. Ja som teraz robila a zjedla halusky z kapustu,som mala taku chut,ze som ich musela urobit

evitkamalicka
19. mar 2010

deni mne akurat doniesli pizzu 😅

denisocka
19. mar 2010

Mne sa chce cikat,ale maly sedi na mocaku a ide mi to po kvpakach

denisocka
19. mar 2010

Mne sa chce cikat,ale maly sedi na mocaku a ide mi to po kvpakach

lucy1990
19. mar 2010

Deni, tak to som rada, ze sa mozeme porovnat 😉 som zvedava ci budu porovnatelni aj ked sa narodia 😀 evitka, dobru chut, aj na mna dnes vecer prisli nezdrave chute, musela som si dat trosku slaninky s rozkom, lebo by som neprezila 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre