• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Ja mam zasa niekedy neprijemny pocit zdola, ako keby mi tam kopala, ze mam pocit ako by uz chcela ist von ale dnes bola na utz dole hlavkou a ako prve sa nam naskytol pohlad na ritku a medzi nohy taka exibicionistka to je :sweat_smile:
19. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dnes tiez vystraja o 106
19. mar 2010 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne mala zase neda spavat...akonahle lahnem tak vystraja.....v noci je to horor...a pri tom je ste malinka...som zvedava co to bude ked bude tak robit v 7-8 mesiaci...
ja som mala konikovi abstak a liecila som si ho nakupovanim... dalsia vybava je kupena...postielka objednana do nej vsetko ako sa patri ton v tone a k tomu kolotoc na postielku a dnes sme objednali aj kocik...lebo je cakacka na neho cez 2 mesiace...
19. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v mojom brusku nastastie zatial v noci klud, ale cez den to je disko
19. mar 2010 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my uz mame postielku objednanu, buduci tyzden pride
19. mar 2010 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do postele, zastavim sa zajtra vecer, chystame sa znova na cely den do Nitry, treba vyuzit pekne pocasie
19. mar 2010 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,mne sa tu rata ta novinka,ze oblubene temy. To mi chybalo. Dobru noc
19. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme len dnes zacali s kopanim tak uvidime ako budeme vystrajat o taky tyzden dva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a uz ste isli vsetky spat?
19. mar 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja kukam SAW VI :grinning: sme si pozicali, tak sa idem bat, papa :wink:
19. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Bola som tu už poriadne dávno a len teraz vidím aké zmeny tu na MK prebehli... musím sa tu ešte zorientovať...
Máme sa fajn, ja už cítim aj poriadne kopance, bruško rastie a strašne tlačí na mechúr, takže na prechádzky chodíme len tam kde viem že je nablízku WC. V pondelok ideme do BA na uzv. Už sa veľmi teším, dozvieme sa konečne čo to bude! Ja som si teraz na 100% istá že to bude ďalšia kočka - asi aj preto lebo si to prajem a neviem si predstaviť aké je mať chlapčeka. Teraz napíšem veľkú hlúposť: ale bojím sa že to bude chlapček a nebudem vedieť čo s ním. Ale aj toto tehotenstvo je také isté ako s Rékou, cítim sa tak isto - s chlapčekom by to bolo aspoň trošku iné, nie?
Idem teraz už aj ja do postele, zajtra vás prečítam, dobrú noc! :wink:
19. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko. Konečne ide koník. Hurrá
20. mar 2010 o 06:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
20. mar 2010 o 06:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,ja sa vytešujem ešte raz z noveho kona a možnosti OBLUBENA TEMA konečne si najdem to potrebujem a kde som si písala a chcem vedieť čo sa odpísalo
20. mar 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,ja sa vytešujem ešte raz z noveho kona a možnosti OBLUBENA TEMA konečne si najdem to potrebujem a kde som si písala a chcem vedieť čo sa odpísalo
20. mar 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo mi to posielam 2x?
20. mar 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci jedine to oblubene, inac nic :unamused:
20. mar 2010 o 07:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páči aj ten nový pas, príde mi prehľadnejší
20. mar 2010 o 07:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ráno! Jáááj.. teším sa zo zmien.. konečne niečo rozumné, prehľadné s kopou vecí, ktoré v starej verzii chýbali :slight_smile:

Ja už tiež dostávam fajné kopance, ale všetko cítim len vnútri.. to bude paráda, keď to začne močák naozaj cítiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, baby ja som tu bola vecer tesne pred spustenim, ale este stale davalo hlasklu ze nepojde, ale vidim ze nietore to hned vymakli :grinning:
kde su smajlovia? :-/, tychto piselm len tak popamati

u mna je tiez v noci v brusku rusno, cez den to asi nemam cas vnimat a tiez ho uspim ked beham a hojdam ho a v noci ma disku...dnes som od 3.00-5.00 v noci bola hore :-P aj preto ze tak kopkalo a potom mi prislo luto za tym druhym babatkom, ze ono ma kopat uz nestihlo, tak som si v noci porevala, som ja truhlik :sweat_smile:

s tym cikanim aj u mna hroza, ale nie kazdy den asi zalezi ako je male otocene, no vcera v terene som len zachody vsade hladala a v noci idem minimalne 2x a cez vikend som aj zo 4-5x za noc bola na wc, strasne :-P
20. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kila tak nech ti ten tusak vyjde!!!!!
ja tiez tajne dufam, ze nam ostane v brusku baba a pipik nedorastie :grinning:
20. mar 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, prisli mi plienocky a kukala som na nich jak vyorana mys, ci tela na nove vrata? :grinning: :grinning: :grinning:
neviem ako s s tym po :frowning2: radim..
20. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michaela, chceš najkú súkromnú konzultáciu? :grinning: Prípadne si pozri na youtube videá - zadaj si značku alebo cloth diapers a je tam milión odkazov.. to by ti mohlo pomôcť.
20. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskusam...lebo fakt niektore vyzeraju super a niektore ani neviem ci su komplet ,ci tam este dovnutra nieco ma ist ci navrch... :grinning:
20. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som tu vyhliadnuty kocik v inzeratoch a ta pani sa neozyva, som s toho v smutku, ten kocik som fakt chcela, drzte palce nech mi odpise a kocik nie je rezerve!!! :wink:
20. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka a aky?
20. mar 2010 o 08:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face: konik ide!! :grinning:

ja sa tak vytesujem, ze uz je konecne teplo!!!za chvilku idem cvicit a potom pojdeme asi ku kamoske na navstevu..

pekny dnik vsetkym!! :dizzy_face:
20. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce... :sweat_smile: ja zase dufam ze nie uz vypredany kamion aj z majovou dodavkou mojho kociarika, lebo aprilova uz je vypredana a to este ani neprisla...
20. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka, aj ja som mala jeden kocik vyhliadnuty na Mimibazare..Mutsy..ale hned bol prec :frowning2: bol kraaaaaasny...
20. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAM cortina X3, taky zelankavo cierny, vanicka, autosedacka+ sportova cast, trojkolky sa mi pacia a farbu som chcela bud do zelena alebo oranzova, nasla som aj na MMB ale vsade ponukaju za tu cenu len napr. vanicku+autosedacku, alebo len sportak...tak som s toho nesvoja ze sa neozyva, mam pocit, za asi preto ze uz to nie je aktualne, alebo nekonikuje casto-to by bol ten lepsi pripad!!!! :sweat_smile:
20. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak jeho foto mam v albume :wink:
20. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko ,som bola na prasky ,dva dni ked nesiel konik :grinning:
chcem sa spytat..myslite ,ze ak mam placentu ulozenu na prednej stene tak je mozne, ze mimi tak necitim???
tak ako som ho citila v 17tt tak teraz minimalne skoro vobec..v pondelok idem na sono
a co ked sa stane ze mimi ked bude vacsie mi bude kopat do placenty...sa nemoze nic stat?? :confused:
20. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok