♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
19. mar 2010

Ja mam zasa niekedy neprijemny pocit zdola, ako keby mi tam kopala, ze mam pocit ako by uz chcela ist von ale dnes bola na utz dole hlavkou a ako prve sa nam naskytol pohlad na ritku a medzi nohy taka exibicionistka to je 😅

evitkamalicka
19. mar 2010

moje dnes tiez vystraja o 106

michaela80
19. mar 2010

no mne mala zase neda spavat...akonahle lahnem tak vystraja.....v noci je to horor...a pri tom je ste malinka...som zvedava co to bude ked bude tak robit v 7-8 mesiaci...
ja som mala konikovi abstak a liecila som si ho nakupovanim... dalsia vybava je kupena...postielka objednana do nej vsetko ako sa patri ton v tone a k tomu kolotoc na postielku a dnes sme objednali aj kocik...lebo je cakacka na neho cez 2 mesiace...

evitkamalicka
19. mar 2010

v mojom brusku nastastie zatial v noci klud, ale cez den to je disko

evitkamalicka
19. mar 2010

aj my uz mame postielku objednanu, buduci tyzden pride

evitkamalicka
19. mar 2010

idem do postele, zastavim sa zajtra vecer, chystame sa znova na cely den do Nitry, treba vyuzit pekne pocasie

denisocka
19. mar 2010

Baby,mne sa tu rata ta novinka,ze oblubene temy. To mi chybalo. Dobru noc

pipi1211
19. mar 2010

no my sme len dnes zacali s kopanim tak uvidime ako budeme vystrajat o taky tyzden dva 😀 😀 😀 😀 😀

a uz ste isli vsetky spat?

lucy1990
19. mar 2010

Ja kukam SAW VI 😀 sme si pozicali, tak sa idem bat, papa 😉

kila
19. mar 2010

Ahojte! Bola som tu už poriadne dávno a len teraz vidím aké zmeny tu na MK prebehli... musím sa tu ešte zorientovať...
Máme sa fajn, ja už cítim aj poriadne kopance, bruško rastie a strašne tlačí na mechúr, takže na prechádzky chodíme len tam kde viem že je nablízku WC. V pondelok ideme do BA na uzv. Už sa veľmi teším, dozvieme sa konečne čo to bude! Ja som si teraz na 100% istá že to bude ďalšia kočka - asi aj preto lebo si to prajem a neviem si predstaviť aké je mať chlapčeka. Teraz napíšem veľkú hlúposť: ale bojím sa že to bude chlapček a nebudem vedieť čo s ním. Ale aj toto tehotenstvo je také isté ako s Rékou, cítim sa tak isto - s chlapčekom by to bolo aspoň trošku iné, nie?
Idem teraz už aj ja do postele, zajtra vás prečítam, dobrú noc! 😉

leteku
20. mar 2010

Dobré ránko. Konečne ide koník. Hurrá

evitkamalicka
20. mar 2010

dobré ránko

denisocka
20. mar 2010

dobre ranko,ja sa vytešujem ešte raz z noveho kona a možnosti OBLUBENA TEMA konečne si najdem to potrebujem a kde som si písala a chcem vedieť čo sa odpísalo

denisocka
20. mar 2010

dobre ranko,ja sa vytešujem ešte raz z noveho kona a možnosti OBLUBENA TEMA konečne si najdem to potrebujem a kde som si písala a chcem vedieť čo sa odpísalo

denisocka
20. mar 2010

prečo mi to posielam 2x?

evitkamalicka
20. mar 2010

mne sa paci jedine to oblubene, inac nic 😒

leteku
20. mar 2010

mne sa páči aj ten nový pas, príde mi prehľadnejší

bihan
20. mar 2010

Bré ráno! Jáááj.. teším sa zo zmien.. konečne niečo rozumné, prehľadné s kopou vecí, ktoré v starej verzii chýbali 🙂

Ja už tiež dostávam fajné kopance, ale všetko cítim len vnútri.. to bude paráda, keď to začne močák naozaj cítiť 😝

lenadka
20. mar 2010

caute, baby ja som tu bola vecer tesne pred spustenim, ale este stale davalo hlasklu ze nepojde, ale vidim ze nietore to hned vymakli 😀
kde su smajlovia? :-/, tychto piselm len tak popamati

u mna je tiez v noci v brusku rusno, cez den to asi nemam cas vnimat a tiez ho uspim ked beham a hojdam ho a v noci ma disku...dnes som od 3.00-5.00 v noci bola hore :-P aj preto ze tak kopkalo a potom mi prislo luto za tym druhym babatkom, ze ono ma kopat uz nestihlo, tak som si v noci porevala, som ja truhlik 😅

s tym cikanim aj u mna hroza, ale nie kazdy den asi zalezi ako je male otocene, no vcera v terene som len zachody vsade hladala a v noci idem minimalne 2x a cez vikend som aj zo 4-5x za noc bola na wc, strasne :-P

lenadka
20. mar 2010

kila tak nech ti ten tusak vyjde!!!!!
ja tiez tajne dufam, ze nam ostane v brusku baba a pipik nedorastie 😀

michaela80
20. mar 2010

bihan, prisli mi plienocky a kukala som na nich jak vyorana mys, ci tela na nove vrata? 😀 😀 😀
neviem ako s s tym po ☹ radim..

bihan
20. mar 2010

Michaela, chceš najkú súkromnú konzultáciu? 😀 Prípadne si pozri na youtube videá - zadaj si značku alebo cloth diapers a je tam milión odkazov.. to by ti mohlo pomôcť.

michaela80
20. mar 2010

vyskusam...lebo fakt niektore vyzeraju super a niektore ani neviem ci su komplet ,ci tam este dovnutra nieco ma ist ci navrch... 😀

lenadka
20. mar 2010

mala som tu vyhliadnuty kocik v inzeratoch a ta pani sa neozyva, som s toho v smutku, ten kocik som fakt chcela, drzte palce nech mi odpise a kocik nie je rezerve!!! 😉

evitkamalicka
20. mar 2010

lenadka a aky?

zuzannas
20. mar 2010

Dobre ranko 😵 konik ide!! 😀

ja sa tak vytesujem, ze uz je konecne teplo!!!za chvilku idem cvicit a potom pojdeme asi ku kamoske na navstevu..

pekny dnik vsetkym!! 😵

michaela80
20. mar 2010

drzim palce... 😅 ja zase dufam ze nie uz vypredany kamion aj z majovou dodavkou mojho kociarika, lebo aprilova uz je vypredana a to este ani neprisla...

zuzannas
20. mar 2010

Lenadka, aj ja som mala jeden kocik vyhliadnuty na Mimibazare..Mutsy..ale hned bol prec ☹ bol kraaaaaasny...

lenadka
20. mar 2010

CAM cortina X3, taky zelankavo cierny, vanicka, autosedacka+ sportova cast, trojkolky sa mi pacia a farbu som chcela bud do zelena alebo oranzova, nasla som aj na MMB ale vsade ponukaju za tu cenu len napr. vanicku+autosedacku, alebo len sportak...tak som s toho nesvoja ze sa neozyva, mam pocit, za asi preto ze uz to nie je aktualne, alebo nekonikuje casto-to by bol ten lepsi pripad!!!! 😅

lenadka
20. mar 2010

inak jeho foto mam v albume 😉

nikitka231
20. mar 2010

bre ranko ,som bola na prasky ,dva dni ked nesiel konik 😀
chcem sa spytat..myslite ,ze ak mam placentu ulozenu na prednej stene tak je mozne, ze mimi tak necitim???
tak ako som ho citila v 17tt tak teraz minimalne skoro vobec..v pondelok idem na sono
a co ked sa stane ze mimi ked bude vacsie mi bude kopat do placenty...sa nemoze nic stat?? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre