♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
20. mar 2010

aj ja som pridala nas vybrany kociarik do albumu... 😀

bihan
20. mar 2010

Nikitka, dieťa kope do placenty aj ke´d je vzadu, to určite problém nebude... len ak ju máš vpredu, asi budeš mimi cítiť neskôr..môj prípad 😉 Napr. mimi už kope riadne, ale rukou necítim nič, vždy to cítim len vnútri.

nikitka231
20. mar 2010

bihan ja to citim rovnako .len vo vnutri nie cez ruku,ked som cakala maleho tak som uz dostavala kopacky 😀

lucy1990
20. mar 2010

Dobre ranko dievcence 😀

pipi1211
20. mar 2010

dobre ranko baby, tak my sme si dnes akosi dlhsie pospali 😅 🙂

ja som vcera este raz vecer citila kopancek, no uplne super to je 😵 😵 😵 a dokonca aj normalne na ruke som to citila 😀

my sme sa nakoniec rozhodli pre kocik casualplay S4, strasne moc sa mi paci, nie je ani velke hebedo ale zasa ani maly, ma nafukovacie kolesa, pekny je, no zatial same plusy 😀 😀 😀 😀 😀 skusim pridat foto aj sem do diskusie 🙂

nikitka231
20. mar 2010

aj my sme pridali kocik ,zbytok v albume 😵

michaela80
20. mar 2010

pipi ja som ho tiez velmi chcela tu S4 lenze kamoska vravi ze maleho tam o rok v zime s fusakom nenatrepes... ze sportova cast je mala a vraj novu koleekciu este viac zuzili....

pipi1211
20. mar 2010

no lenze ako sa ja poznam o rok v zime budem mat asi tak 6ty kocik v poradi 😀 😀 😀 😀 😀 takze mi to tak nevadi, aj pri momo som vystriedala asi 7 kocikov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

silwietta
20. mar 2010

pipi to si ako stihala tak striedat? kazde dva mesiace novy kocik?

silwietta
20. mar 2010

ja som kupila jeden na behanie po dedine a potom sportak/golfac... a na ten nedam dopustit, neviem ci nebudem musiet potom kupit este jeden, lebo tento asi dost znicime s Miskom....

pipi1211
20. mar 2010

no to bolo v priebehu dvoch rokov potom som ostala u golgaca moon a uz kocik vobec nepouzivame 🙂 takze ratam s tym zej pri malom mi bude takto kocikovo sibat 😀 😀 😀 😀 😀

biba12
20. mar 2010

Mne sa viac pacil stary konik:((( Tu som nejaka stratena.

zuzannas
20. mar 2010

Niki, ja to mam s tym kopanim tiez tak isto...ked si prilozim ruku, tak skoro absolutne nic necitim, oooooobcas raz-dvakrat vecer, aj to veelmi slabuuucko ☹
...tiez uz mi lepi, ci je mimi okej..ale ked sedim alebo nieco robim,tak ho obcas slabo pocitim, ze meni polohu..

biba12
20. mar 2010

Inak ja v noci vstavam asi 3 krat na zachod a to sa snazim vecer nepit. Co sa tyka kocikov, Andrejko je spetembrovy, tak 3-kombinaciu som pouzivala /z toho iba hlboky/ asi do aprila a potom som presla na sportovu trojkolku. A tu mal cca do 1,5 roka. KOcik sa u nas pouzival potom minimalne, lebo som ho nutila chodit, behal na motorke, na odrazadle auticku, v trojkolke, Teraz ma 2,5 roka a chodi na bicykli. Brala som ho akurat, ked som chodila korculovat na hradzu, to sa mu lubilo, ked som isla rychlo...

ma.jus.ka
20. mar 2010

ahojte baby, prosím pošlite mi niektorá heslo do spoločného albumu augustoviek 😉 ďakujeeeeem

biba12
20. mar 2010

Nebojte sa vsetko je urcite v poriadku. Niektore deticky kopu pomenej, Mne sa tot druhe zacina tlacit na prednu stenu bruska a vtedy ho teda citit dost. Ale inak kopance tiez necitim nejake silne, skor take vlnenie. A placentu mam tiez vpredu.

zuzannas
20. mar 2010

ja tiez dufam, ze je vsetko okej, len pri Adamovi som teda tie kopanceky citila podstatne silnejsie ..

zuzannas
20. mar 2010

majuska mas IP 😉

biba12
20. mar 2010

Jasne Zuzka, ze je vsetko ok. Uvidis, ziadny stres.

lenadka
20. mar 2010

tak polievocka spapana, este kasa s hurkami ma caka a potom idmeme k nasim, potriast rukov a rucickou Jozkom velkym a malym /otec, brat a synovcek-babatko/ mm vymyslal, ze ostane dlhsie v praci, kurnik ma nastval, som mu volala spat ze nie, ideme na oslavu nech nevymysla...ten sa aj upracuje lne aby k svokre nemusel 😀 😀 😀

biba12
20. mar 2010

A Tebe povedali, ze je to chlapcek? Lebo mne na UTZ to este pred tyzdnom vidiet nebolo. Mas taky isty tt ako ja, preto sa pytam.

ma.jus.ka
20. mar 2010

Ďakujem zuzannas 😉 idem aj ja pridať fotečku aspoň do rodiniek, bruško nemám aktuálne odfotené, neskôr pridám...a inak super nápad s tými albumami to bol, sa mi to páči... 😀

lenadka
20. mar 2010

ja ma tiez placentu vpredu a preto citim kopanceky viac dolu skoro na slabinach a v okoli mechura-nad nim😉

denisocka
20. mar 2010

Mna maly kope uplne brutalne,brucho skace a mocovy mechur place.mozno skopal placentu dozadu. Co sa tyka kocika,chcela som casualplay s4? Trojkolku ale zle sa s nim manevrovalo.odporucam vyssim maminam

pipi1211
20. mar 2010

no ja mam 170cm tak snad to bude ok len musim este vymysliet odkial ho kupim 😅 ci z bazaru alebo novy a tak...

denisocka
20. mar 2010

Ja chcem lacny golfac,macleren

denisocka
20. mar 2010

Alebo dobru satku...a hlavne zdrave babo,ale sak to chceme vsetky

kila
20. mar 2010

Ahojte! Vidím že rozoberáte kočíky, tak my len oprášime ten náš "starý", ktorý ale ešte stále používame najmä keď idem s malou na nákupy. Aj sa trošku bojím ako bude reagovať malá keď uvidí vo svojom kočíku drobčeka - ale bude si musieť zvyknúť. 😅 Plánujeme kúpiť len nášlapník pre súrodenca. 😉
Tu je náš kočík: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/kila/album/p...

lenadka
20. mar 2010

kila, su aj take sedacky do kocika nad babatko sa posadi strsie dieta, ani to nie je odveci 😉

michaela80
20. mar 2010

pipi tak potom je casualplay super...ja radsej investujem do jedneho poriadneho... 😀 😀 😀 😀 aj tak na maly uz 2 rocny kociar nechcel ani vidiet...tak uvidime...
no mna mala kope tak ze to citit na ruke ked ju mam polozenu na brusku a su to poriadne supy..do vnutra mi velmi nekope....napr hned ako sadnem sa zacne vrtiet a kopat no ked sedim v aute je klud...asi ma rada pohyb..vtedy si spinka...a ked chcem spat ja tak je riadne aktivna... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre