• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Lenadka ano viem, ale na hlboký kočík sa taká sedačka asi nedá namontovať... :confused: Budem rada ak zoženieme aspoň nášlapník na náš kočík, bojím sa že na ten náš kočík sa nebude dať namontovať ani ten... :sweat_smile:
20. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biba: bola som mimo PC az teraz som prisla...noo chlapcek, ked sme boli v 16tt na 3D tak to tam bolo uz pekne vidiet, aj Dr. povedal, sice teta zase popvedala, ze to kludne moze byt pupocna snura :grinning: ale to sa mne nezda... :grinning: zeby taka kratka... :grinning:
20. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,chcem sa spytat,ako je to s velkostou bruska.som v 17tt uz koncim a mam dost velke brucho,kazdy mi hovori,ze mam moc velke a citala som na nete,ze to moze znamenat otravu plodu a organizmu.mali ste niektora velke brusko uz v 17tt?
20. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculienka mne vidno brusko mozno ode 13 tt a pri Robinovi som mala brusko az okolo 20tt...sak si pozri albumik augustoviek....kazde brusko je ine....
20. mar 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu - ja som v prvom tehu mala brusko ako ty a mozno este aj vacsie, do 20 tt som pribrala 13 kg a obvod brucha som mala 92 cm ( zacinala som na 60 kg a obvod 65 cm) tak si vies predstavit a potom sa to zastavilo a celkovo som nabrala 19 kg...teraz mam mensie, ale cakam chlapceka a menej som pribrala, takze to suvisi aj s tym urcite....neries to velmi, aj mne vsetci hovorili, ze ake mam obrovske brucho a ci uz idem rodit a to som bola len v 30 tt....
20. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu mas brusko akurat.... si chuducka tak to brusko hned vykuklo....babo je o.k. tak nestresuj ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Abbey sa zmenila na Abbey1.Za nič na svete mi nechcelo akceptovať heslo,ani po zmene hesla.Tak som to vzdala a je zo mňa nový člen.
20. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zas nechce akceptovať heslo, do toho spoločného albumu :frowning2:
20. mar 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macu prosim ta otravu plodu?! :rolling_eyes: Nepanikar, mas normalne brusko, mne vsetci hovoria, ze uz ides zachvilu rodit ze? A ked poviem ze az v septrembri tak su zaskoceni, ja to tiez neriesim, vsetko je ako ma byt a to som nepribrala ani pol kila. :wink:
20. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som z toho hesla jasná.Pošlete mi prosím IP s heslom do našeho spoločneho albumu.Rada by som zajtra už pridala bruško i rodinu.I keď po včerajšej maxi oslave mám bruško ako hrom a 11kg.A aj dnes som strašne pažravá.
20. mar 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sme doma
20. mar 2010 o 16:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bude aj tym,ze som pribrala 7 kg,tak je to aj v brusku asi.uz sa nestresujem
20. mar 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ide heslo....take iste ako bolo...inac mail je augustovky2010@azet.sk a heslo ako tu na konikovi....
20. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedim tak v polo sed/lah a tusim citim dolu take preskakovanie a je to dost intenzivne...zevy to bolo ono,je to to iste ako som citila predtym len tak silnejsie nejak
20. mar 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono mozes citit taky jemny roll on pohyb...na zaciatku...a kazdym dnom to bude silniet...
nic ja idem doumyvat dlazky a jarne upratovanie je za mnou...segricka mi poumyvala okna a ja zvysok...
a teraz mam este jednu ulohu...mam meso zo zajaca a chcem ho urobit na vecer a le nemam sajnu co s nim...
20. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jeio take ked mi preskoci sval na nohe
20. mar 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micha,skus paprikas alebo na koreni do truby upiect
20. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skus hodit mi recept v kratkosti, lebo som nic lepsie ako toto nenasla http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9523
a ten kralik uz 4 hodiny lezi na tanieri na drese lebo sa s nim neviem pohnut a chlapci mi pridu o 19 tej....
20. mar 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, je tu niekto alergik?neviete, či sa niečo na alergiu môže v tehu?napr. zodac?u mňa to už začína...paráda
20. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kralik trva dlhsie kym sa spravi,to uz aby si zacala :slight_smile:
mata neviem o alregii nic take som nemala este
20. mar 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme na to...dufam ze to bude jedle...
20. mar 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maculienka aké je to veľké bruško? Ja mám teraz obvod bruška tiež 93 cm, je veľké ale nie je väčšie ako by malo byť. :wink: Otrava plodu určite má aj iné vážnejšie príznaky. :wink:
20. mar 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo saminifotky v pase nedaju upraviť,takej macu vidno len jedno oko
20. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ty si pred nedavnom hodila tu stolicku na krmenie co je od novorodenca vhodna...nevies link na nu?
20. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,ja som nič nehádzala,ja ma stoličku Ikea ....
20. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedala si ten link na ebay ze tam je lacnejsia?
20. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,hej :grinning: no ale to bolo na www.amazon.com a ja už neviem ako sa volala
20. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja som dnes skalamana z MMB ! moju velmi oblubenu predavajucu a šikovnu maminku,čo ma naučila hačkovať - YFKU dnes zrušlili . teda ju zrušili z MMB ,lebo hačkovala a neplatila si členstvo na MMB,pritom na MMB nemala ani inzeráty,len spokojne maminy ju cez ODKAZY kontaktovali http://www.facebook.com/pages/Hackovane-ciapky-od-YFky/263026661689?ref=mf#!/pages/Hackovane-ciapky-od-YFky/263026661689?ref=mf
20. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už dnes jem ahadam 3x halušky z kapustou,aj včera som ich večerala, cely kýbel čo som spravila si aj jem sama :grinning:
20. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes mala MC Donalda a zmrzlinku
20. mar 2010 o 19:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok