♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kila
20. mar 2010

Lenadka ano viem, ale na hlboký kočík sa taká sedačka asi nedá namontovať... 😕 Budem rada ak zoženieme aspoň nášlapník na náš kočík, bojím sa že na ten náš kočík sa nebude dať namontovať ani ten... 😅

zuzannas
20. mar 2010

Biba: bola som mimo PC az teraz som prisla...noo chlapcek, ked sme boli v 16tt na 3D tak to tam bolo uz pekne vidiet, aj Dr. povedal, sice teta zase popvedala, ze to kludne moze byt pupocna snura 😀 ale to sa mne nezda... 😀 zeby taka kratka... 😀

maculienka123
20. mar 2010

baby,chcem sa spytat,ako je to s velkostou bruska.som v 17tt uz koncim a mam dost velke brucho,kazdy mi hovori,ze mam moc velke a citala som na nete,ze to moze znamenat otravu plodu a organizmu.mali ste niektora velke brusko uz v 17tt?

michaela80
20. mar 2010

maculienka mne vidno brusko mozno ode 13 tt a pri Robinovi som mala brusko az okolo 20tt...sak si pozri albumik augustoviek....kazde brusko je ine....

tinka66
20. mar 2010

macu - ja som v prvom tehu mala brusko ako ty a mozno este aj vacsie, do 20 tt som pribrala 13 kg a obvod brucha som mala 92 cm ( zacinala som na 60 kg a obvod 65 cm) tak si vies predstavit a potom sa to zastavilo a celkovo som nabrala 19 kg...teraz mam mensie, ale cakam chlapceka a menej som pribrala, takze to suvisi aj s tym urcite....neries to velmi, aj mne vsetci hovorili, ze ake mam obrovske brucho a ci uz idem rodit a to som bola len v 30 tt....

michaela80
20. mar 2010

macu mas brusko akurat.... si chuducka tak to brusko hned vykuklo....babo je o.k. tak nestresuj ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

abbey1
20. mar 2010

Ahojte.Abbey sa zmenila na Abbey1.Za nič na svete mi nechcelo akceptovať heslo,ani po zmene hesla.Tak som to vzdala a je zo mňa nový člen.

ma.jus.ka
20. mar 2010

mne zas nechce akceptovať heslo, do toho spoločného albumu ☹

mywiel
20. mar 2010

Macu prosim ta otravu plodu?! 🙄 Nepanikar, mas normalne brusko, mne vsetci hovoria, ze uz ides zachvilu rodit ze? A ked poviem ze az v septrembri tak su zaskoceni, ja to tiez neriesim, vsetko je ako ma byt a to som nepribrala ani pol kila. 😉

abbey1
20. mar 2010

Ja som z toho hesla jasná.Pošlete mi prosím IP s heslom do našeho spoločneho albumu.Rada by som zajtra už pridala bruško i rodinu.I keď po včerajšej maxi oslave mám bruško ako hrom a 11kg.A aj dnes som strašne pažravá.

evitkamalicka
20. mar 2010

ahojte, tak sme doma

maculienka123
20. mar 2010

no to bude aj tym,ze som pribrala 7 kg,tak je to aj v brusku asi.uz sa nestresujem

augustovky2010
20. mar 2010

uz ide heslo....take iste ako bolo...inac mail je augustovky2010@azet.sk a heslo ako tu na konikovi....

maculienka123
20. mar 2010

sedim tak v polo sed/lah a tusim citim dolu take preskakovanie a je to dost intenzivne...zevy to bolo ono,je to to iste ako som citila predtym len tak silnejsie nejak

michaela80
20. mar 2010

no ono mozes citit taky jemny roll on pohyb...na zaciatku...a kazdym dnom to bude silniet...
nic ja idem doumyvat dlazky a jarne upratovanie je za mnou...segricka mi poumyvala okna a ja zvysok...
a teraz mam este jednu ulohu...mam meso zo zajaca a chcem ho urobit na vecer a le nemam sajnu co s nim...

maculienka123
20. mar 2010

no jeio take ked mi preskoci sval na nohe

maculienka123
20. mar 2010

micha,skus paprikas alebo na koreni do truby upiect

michaela80
20. mar 2010

tak skus hodit mi recept v kratkosti, lebo som nic lepsie ako toto nenasla http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9523
a ten kralik uz 4 hodiny lezi na tanieri na drese lebo sa s nim neviem pohnut a chlapci mi pridu o 19 tej....

mata299
20. mar 2010

čaute kočky, je tu niekto alergik?neviete, či sa niečo na alergiu môže v tehu?napr. zodac?u mňa to už začína...paráda

maculienka123
20. mar 2010

tak kralik trva dlhsie kym sa spravi,to uz aby si zacala 🙂
mata neviem o alregii nic take som nemala este

michaela80
20. mar 2010

ideme na to...dufam ze to bude jedle...

kila
20. mar 2010

Maculienka aké je to veľké bruško? Ja mám teraz obvod bruška tiež 93 cm, je veľké ale nie je väčšie ako by malo byť. 😉 Otrava plodu určite má aj iné vážnejšie príznaky. 😉

denisocka
20. mar 2010

prečo saminifotky v pase nedaju upraviť,takej macu vidno len jedno oko

michaela80
20. mar 2010

deni ty si pred nedavnom hodila tu stolicku na krmenie co je od novorodenca vhodna...nevies link na nu?

denisocka
20. mar 2010

nie,ja som nič nehádzala,ja ma stoličku Ikea ....

michaela80
20. mar 2010

nedala si ten link na ebay ze tam je lacnejsia?

denisocka
20. mar 2010

jaj,hej 😀 no ale to bolo na www.amazon.com a ja už neviem ako sa volala

denisocka
20. mar 2010

baby,ja som dnes skalamana z MMB ! moju velmi oblubenu predavajucu a šikovnu maminku,čo ma naučila hačkovať - YFKU dnes zrušlili . teda ju zrušili z MMB ,lebo hačkovala a neplatila si členstvo na MMB,pritom na MMB nemala ani inzeráty,len spokojne maminy ju cez ODKAZY kontaktovali http://www.facebook.com/pages/Hackovane-ciapky-...

denisocka
20. mar 2010

ja už dnes jem ahadam 3x halušky z kapustou,aj včera som ich večerala, cely kýbel čo som spravila si aj jem sama 😀

evitkamalicka
20. mar 2010

ja som dnes mala MC Donalda a zmrzlinku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre