• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
sa tu vytesujem nenormalne, tak ta pani s tym "mojim" kocikom sa mi ozvala, ze kocik je v ponuke, je volny a zajtra mi posle foto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak doma na pocitaci mi nezobrazuje moznost pridat smajlov musim ich tam cmarat manualne :rolling_eyes: :angry: ma picne :sweat_smile:
20. mar 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lenadka....aj my uz mame vyhliadnuty kociarik JET Picasso, len cakame kym sa rozhodne buduca krstna mama nam ho kupit, kedze sa tak rozhodla :wink: a postielocku a vybavicku do nej objednam po velkej noci, to uz mam tiez vyhliadnute na nete...vsetko pekne pomalicky aby to velmi nenarusilo rodinny rozpocet,xi
20. mar 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja postielku asi poriesim po malej aj sa nam pekne hodi do spalne :slight_smile: a vybavu do postielky asi poriesim eln vankusikom a perinkou a hniezdom, baldachin uz nechcem lebo mi to pride zbytocne
20. mar 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, vam je fajn, co uz mate deticky a maju po kom dedit aspon nieco, ale ja nemam niiiic zdedene zatial, tak sa aj tesim, ze vsetko novucicke budeme mat :slight_smile:
20. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doplnila som albumik :wink:
rosi
20. mar 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som sa aj ja vytesovala ked som cakala momo :grinning: ja som naukovala uz v tretom mesiaci vecicky a kocik som mala uz v piatom siestom mesiaci :grinning: teraz uz si davam nacas lebo viem ze je este kopu casu, su to tak 3-4nakupy a bude vsetko :wink:
20. mar 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz pisem so zatvorenymi ocami, musim ist spinkat, tak zajtra,dobru noc :slight_smile:
20. mar 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
21. mar 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,musim dnes variť rýchlo,poobede ideme k svokrovcom oslaviť Jozefa
21. mar 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa dnes s varenim neobtazujem,chvalabohu, kedze som na navsteve, tak sa necham trosku obsluhovat a teraz este lezim pod perinkou :slight_smile:
len pozeram von oknom, ze dnes nebude asi tak krasne ako vcera, no skoda, ale aj tak si uzijem den nicnerobenim.
21. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni maly je podareny ako mu tie halusky chutia pravé Slov. dieta :dizzy_face: Ja sa este balim a poobede vyrazam na letisko, tu leje ako z krhly, dufam ze na Slov. mate pekne. :slight_smile:
21. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myw, tu v BA je pod mrakom.. :unamused: :unamused: dufam, ze sa to neskor napravi!!
21. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule! ja som po dlhej dobe isla navstivit nasich, strasne sa vytesujem :slight_smile: a tesim sa hlavne z pocasia, wooow :grinning: vcera som sa odhodlala sadnut aj za volant, sice iba na parkovisku :grinning: ale aspon som urobila prvy krok, ked uz mame auto a chuda je furt v garazi :sunglasses:
21. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,tu je tiez pod mrakom a to som sa denes chystala umyvat okna z vonka no snad este vide slniecko :slight_smile:
21. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi poradit chcem si dat do pasu foto a ked viberiem aku tak mi ju nenahrava tak neviem ako si ju tam mam pridat
21. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: slniecko sice nemame, ale aspon je prijemne teplucko a ludia si uz zacali vsimat brusko :grinning: pod zimnou bundou sa velmi lahko skrylo...my ideme na nedelny obedik ku svokrovcom, takze som tiez este pod perinkou a tesim sa na malu 11 dnovu Paulinku :dizzy_face:
21. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule

ktore z vas brali pri tehu olynth alebo nasivin?
lebo ja to beriem a bojim bojim o male,vraj by sa nemalo nic stat
21. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a podotkynma ze olynth mam ten zlty pre deti a nasivin pre deti od 1 do 8 rokov
21. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka,ja som barala olinth asi 6týždnov v kuse do 14tt
21. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dopekám živansku ... našla som supiš recept na plech,takže už aby to bolo hotove a maly v postielke,že ideme poobede k svokrovcom a nedela bude v riti
21. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute! Existuje ešte album s tabuľkou augustoviek? Viete mi poradiť kde nájdem ten album? :sweat_smile:
21. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka ju ma vo svojom albume..
21. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry to nie lenadka ale leteku...http://www.modrykonik.sk/fotoblog/leteku/album/augustovky-2010/3897331/
21. mar 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem! :slight_smile:
21. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna dnes boli hlava.sa nečudujem,včera slniečko a dnes zas hnus vonku
21. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni u nas zase celkom o.k....maly sa so svokrom bicykluje a mm hraje s brachom a asi buducim svagrom zase futbal na umejel.....mame 12,7 stupna....
21. mar 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna boli hlava, tak mi akurat muzik urobil kavu
21. mar 2010 o 15:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna by kava teraz usmrtila.dala som si paralen a uz som ok.je teplucko +16st a zacina kropit
21. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok