♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
21. mar 2010

Ahojte 🙂 deni, si ma navnadila, idem si uvarit kavicku 😀 uz mam poupratovany cely byt, tak si otvorim rafaelo, zasluzim si 😝

lucy1990
21. mar 2010

Inak ak by bola Leteku za, tak by sme mohli tie tabulky augustoviek presunut do augustovky2010 nech to mame pokope, nie?

evitkamalicka
21. mar 2010

denis ja kavu pijem tak raz do tyzdna a veru sa mi po nej ulavilo a hlava uz neboli

januliatko1985
21. mar 2010

Tak my uz sme sa vratili zo Spisa spat domov do KE a aj tu zacina prsat pomalicky.....a s tou kavickou ja si dam denne len jednu a to rano aby som sa prebrala a aby sa mi zvisil tlak, lebo ho mavam dost nizky.malicke dnes kope o 106 😅 tak este ani nekopalo silno sa mi zda, ale suuper pocit.

evitkamalicka
21. mar 2010

januliatko a kde na Spisi ste boli?

januliatko1985
21. mar 2010

no presnejsie Sp.Vlachy, ja odtial pochadzam, do Kosic som sa len vydala....

kamajka
21. mar 2010

ahojte môžem sa pridať?

januliatko1985
21. mar 2010

ahoj kamajka 🙂

evitkamalicka
21. mar 2010

januliatko ja zas pochadzam zo Spišskej Novej Vsi

kamajka vitaj

januliatko1985
21. mar 2010

evitka tak si spisiacka ako repa, tak ako ja 😅 tak isto este neviete ze co budete mat? ani my a to v 16tt mi dr vravel, ze vyzera to na chlapceka a pred tyzdnom, ze dievcatko, tak super, ale o tyzden mam poradnu tak ho poprosim nech mi spravi utz zase, nech sa to uz konecne dozvieme...

evitkamalicka
21. mar 2010

nam zas v 14tt dr. povedal, ze to vyzera na dievcatko, o par dni idem na velky ultrazvuk tak snad sa to uz dozvieme

captainka
21. mar 2010

baby ako nahodim na bruska foto? ja sa tu nevyznam...dokelu 😒

evitkamalicka
21. mar 2010

captainka otvor si svoj fotoblog a tam niekde najdes pridaj fotku alebo take nieco

captainka
21. mar 2010

juj babulky ja som si dala take super tiramisu ze dovidenia...mnam mnam este som si nechala aj na zajtra... 😝

evitkamalicka
21. mar 2010

ja si akurat pojdem dat masko co ostalo z obeda

augustovky2010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzannas
21. mar 2010

NO KRASA!!!! som to odoslala ako Augustovky2010 😀 😀 😀 😀

zuzannas
21. mar 2010

My sme prisli teraz s drahym a s malym z pizerky, som sa pekne natlacila pizzou sice iba polu som zjedla, ale aj tak uf-uf.. aj deci vinka som si dala k tomu a normalne, ze tocaky..

tak este raz. som to preposlala.to bude tym vinkom 😉

captainka
21. mar 2010

baby nemozete mi niektora napisat do IP ako sa prihlasit aby som odoslala foto? ja som s toho jelen 😠

groka
21. mar 2010

caute

denisocka tak som bola v lekarni ze mozem olynth detsky ale vraj dlhodobo sa nemoze a tu na letaku vidim ze sa nesmie uzivat,akoze ja som jelen a uz sa dost bojim,ved vydrzim len 2 hodiny a uz nemozem dychat nosom 😢

evitkamalicka
21. mar 2010

groka mala si si pytat Pinosol, ten mozu aj tehotne a teda aspon mne pomaha, je to take etericke mentolove ci ake

groka
21. mar 2010

evitka mam aj pinosol ale ten ked mi steciedo krku idem sa povraciat 😝

evitkamalicka
21. mar 2010

jaaaj no treba nieco vydrzat

rosienka
autor
21. mar 2010

ahojte, ja posledne tyzdne strasne ficim na cerstvom ananase, dnes som zaklala uz asi piaty 😀 ...minule som si ho dala s kyslymi uhorkami a octovymi chipsami 😝

ahoj kamajka, super ze sa pridavas 😉

inak leteku by uz mohla presunut tahulky do augustoviek, ved na to ich mame

rosienka
autor
21. mar 2010

myslela som samozrejme taBulky

halintoa
21. mar 2010

ahoj kočky,
môžete mi prosím poslať prihlasovacie údaje do albumčeka augustoviek? Ďakujem 🙂 .
Idem sa umyť, mám na vlasoch od obeda hennu, dnes som robila trošku pokusy, tak som zvedavá, aká farba na mňa ráno za denného svetla vykukne 😀 .
Dobrú nôcku všetkým 🙂

denisocka
21. mar 2010

baby,dobru noc,dnes vas ani nečítam,ani neprečítam,boli sme u svokry a maly sa tam akoby uťal z reťaze,hrozny bol,teraz ledva zaspal,aj na zadok už dostal odomna taku štiplacu,že mi až bolo luto . dnes mam dosť aj ja,ide mi zas streliť hlava

januliatko1985
21. mar 2010

dobru noc deni, snad bude zajtra maly lepsi a tebe bude tiez dobre 😉
idem ja buvat,bruuu noc.

maculienka123
22. mar 2010

ahojte,volala som o vysledky AFP a ze su v norme ale ze este celkove vyhodnotenie bude tak za 3 dni,mali ste to aj tak vy,ze najskor po tyzdni ste mali jeden vysledok a potom druhy?

evitkamalicka
22. mar 2010

maculienka ja som to tak nemala, ale tebe asi brali na to krv dvakrat, nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre