♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

maculienka123
22. mar 2010

no raz v 12tt a potom v 16tt ale ked povedala sestricka ze hodnoty su v norme tak asi snad ok,asi len este nejake veci k tomu co sa potrebuje,nejaky cukor alebo co.

evitkamalicka
22. mar 2010

tak to mozno preto mas tak, mne brali len raz v 16tt

leteku
22. mar 2010

maculienka123 - ja som mala prvé výsledky z toho 13tt asi po týždni a potom mi brali v tom 16tt a opäť po týždni. Ja si myslím, že ešte im nedošli tie druhé výsledky tak ti povedala len tie prvé.

maculienka123
22. mar 2010

no a co si myslite,ked povedali,ze hodnoty su v norme,este sa mam bat?

evitkamalicka
22. mar 2010

nemas sa coho bat

leteku
22. mar 2010

jasné, že nie.

terasa
22. mar 2010

Cauko mozem sa pridat

evitkamalicka
22. mar 2010

terasa jasne 🙂

kamajka
22. mar 2010

dobré ránko ďakujem vitám 🙂 co tu rozoberáte? či všetko možné? nejaké tiramisu som zahliadla a všetky už viete čo to bude? to je nefér ja nebudem vedieť kým neporodím títo naši doktori furt len hádajú alebo povedia že sa to ešte nedá určiť. sú leniví sa kuk na to bábätko poriadne alebo čo? 😒 😒 😒

zica1
22. mar 2010

Ahojte kocky, tak som tu nebola od stredy a ako vidim stihli ste sa poriadne rozpisat 🙂 Bola som na predlzeny vikend u nasich ale uz som doma. Skocila som aj pozriet nejake kocariky a jeden ma strasne zaujal, tak neviem ci ho nakoniec aj nekupime 😀 Je to sice polsky kocik ale lahucky, priestranna vanicka, prijatelna cena a pekny design...je to V travel

maculienka123
22. mar 2010

uz nemam ani tu bakteriu v moci,tak sa vytratila aspon zatial 🙂

musim ist na urad prace dnes sa hlasit,sa mi nechce tam cakat ale co uz,ked chcem byt doma pekne v pohodli,tak musim tu chvilku obetovat.navarene mam,chrenovu omacku,tak je co jest.len co na veceru vymyslim.

terasa
22. mar 2010

ahojte pozdravujem vsetky
baby chcem sa opytat ten 3d ultrazvuk co sa robi v 18 az 19 tyzdni na co je zamerani
mne vysiel zly vysledok s AFP tak si mam vybavit ultrazvuk

kamajka
22. mar 2010

zica1 dá sa ten kocik na nete niekde kuk? ja mam zatial vybrany takko jumper neviem ci nieco lepsie u nas budem vediet zohnat, cortinu som mala vyhliadnutu ale 600e je strasne vela 😕

maculienka ja som to vybavila pnkou 😀

maculienka123
22. mar 2010

terasa,to s tymi vusledkami asi nic nema,lebo ja som este nevedela vysledky a som sa objednavala na ten velky UTZ ale mne povedali az v 20tt,tam by mali merat vsetko,ci ma ruky,prsty,ci je vsetko ako ma byt

evitkamalicka
22. mar 2010

terasa myslis asi morfologicky ultrazvuk, ten je zamerany na vsetky organy

ikulka
22. mar 2010

Dobré ráno kočendy dnes je zas hnusneeeee bože kedy to už skončí toto počasie
no vidím že rozoberáte kočíky. aj vám trochu tei vaše krásne kočíky závidím..ale ja veru nový kupovať nejdem, mám po saške klasiku vydeko i ked je to ťažké hebedo nejak vydržíme ......
zajtra idem na sono tak snád konečne budem aj ja vedieť čo to bude.....

kamajka
22. mar 2010

😕 u nas to ani nerobia taky ultrazvuk

evitkamalicka
22. mar 2010

kamajka ako to ze nerobia? to je povinne vysetrenie v tehu

kamajka
22. mar 2010

ikulka ja by som tiez nekupovala keby som ten svoj stary nebola predala 😀 uz sa s dalsim babom totiz neratalo

kamajka
22. mar 2010

evitka no pri prvych dvoch mi to stopercentne nerobili. a u nas to nerobia ani nemaju taky ultrazvuk absolutne len ten klasicky. este mozno 25km v okresnom meste ale to pochybujem ze ma tam doktor posle, mam aj kamosku tehu je v 22 tyzdni a nebola na takom uzv

leteku
22. mar 2010

terasa - presne ako píše evitkamalicka to je morfologický ultrazvuk, ktorý si máš vybaviť.

evitkamalicka
22. mar 2010

kamajka, ale ved to robia klasickym ultrazvukom 😉

kamajka
22. mar 2010

😀 😀 😀 jáááj vidíte aka som truba, ja ze to tym 3D sa robi vyslovene ja som taky ultrazvuk este ani nevidela takze ja uz si s tym vsetko spajam 😀

terasa
22. mar 2010

za ten ultrazvuk sa plati
ten ultrazvuk chce preto dat zrobit lebo my vysiel zly vysledok ako som spominala na AFP pozitivny na downov syndrom a chce ho proste mat do toho 20 tyzdna.lebo potom keby trebalo musim ist este ku genetikovi a na amniocentezu

leteku
22. mar 2010

No záleží kde ti ten morfologický robia, ak to je v rámci nemocnice tak by mal byť zadarmo ak ideš súkromne tak platíš. Ale pokiaľ viem tak amni už potom nebudeš stíhať to sa tuším robií do 20tt. ale neviem presne, tak sa čím skôr objednaj. Z kade si, možno ti budeme vedieť poradiť kde.

terasa
22. mar 2010

no pokusala som sa objednaj kde som uz bola na 3d ultrazvuk ale nezoberu ma,tam sa aj inak plati do 30 eura.tak my svokra vybavuje do nemocnice v ke v starej.mam aj vymenny listok od lekarky a ten vysledok prefoteny
ja musim ist do toho 20 tyzdna,ja viem ze amni sa robi do 20 tyzdna

denisocka
22. mar 2010

dobre ranko,až sa maly ustáli,prečítam si vas

zica1
22. mar 2010

Babenky a do ktoreho tt sa moze ist na 4D ultrazvuk?Ja idem zajtra na poradnu a chcela by som sa objednat. Ci to nezalezi v akom tt som? Dnes som 20+0

evitkamalicka
22. mar 2010

zica neviem, ale tam kam sa chystam ja ak sa mimi na morfologickom neukaze, tak dr hovoril ze 20-26tt je idealne

leteku
22. mar 2010

Aj ja som tak počula, že na 4D je dobré tak medzi 23 - 25tt. Ja sa objednám asi v na ten 23 tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre