♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
27. dec 2009

ja asi nie.... ani pri prvom som nemala a to som rodila v januari, teraz na leto sa mi to zda zbytocne...

tiriel
27. dec 2009

ja si neviem tehotenstvo v lete predstaviť,som zvedava .... a rodiť v najväčšom hici

marija
27. dec 2009

no to si neviem ani ja predstavit 😀 a kedy si rodila prve babo?

evitkamalicka
27. dec 2009

ja si to teda viem zivo predstavit, kedze som bola v lete cca v 7 a 8 mesiaci

silvia.t
27. dec 2009

ahojte baby ako sa vam dari? dufam ze tehulkovanie prebieha bez problemov... 😀

marija
27. dec 2009

Evitka a ako si o zvladala?

Silvi ahoj, dari sa dobre a tebe ako?

evitkamalicka
27. dec 2009

marija ked nebolo horuco tak dobre, ale ked bolo tak hotova katastrofa, to som ani nevychadzala z domu pomaly

silvia.t
27. dec 2009

moze byt...akurat mi zacinaju tie chute... 😒 jogurty by som jedla na tony 😀 a hlavne tie smotanove

evitkamalicka
27. dec 2009

ja praveze jogurty a mliecne vyrobky absolutne teraz nemusim a maso tiez nejako extra nie, mne teraz strasne ide ovocie a cestoviny

janusa127
27. dec 2009

no strie, ja som natierala ako divá poctivo každý deň ale mám to v rodine takže ich mám požehnaneee 😖 😠 kiež by to aspoň zmizlo ale keď jazva ti nezmizne no 😒 ja som aj dosť pribrala pri tehu ale teraz sa odhodlávam len na 12kg max 😀 haha a to mi je najlepšie keď som najedená do prasknutia, pomoc 😅

janusa127
27. dec 2009

tiriel ja si to plánujem kúpiť, ten pás.. s takým tričkom to majú na mmb zadara, tak asi neodolááám 😝 😀

kila
27. dec 2009

Lucy presne tak, aj ja mám chuť na kapustu, kapustnicu, teraz sme u našich, ale keď prídem domov určite uvarím segedín... mňam... 😅
A na to že budem rodiť v lete sa veľmi teším, lebo pri prvom tehu som mala najväčšie bruško práve v zime a pod kabátom si nikto nevšimol že som tehu. A keď ma potom uvideli s bábom tak sa čudovali. Teším sa že teraz bude vidieť bruško každý! 😀

tiriel
27. dec 2009

ja som prve rodila v zime, takže tiež som ho skrývala pod zimnou bundou 😀

rosienka
autor
27. dec 2009

ahojte augustovky, pekne ste vianocovali? 😉 dufam, ze je tu vsetko v poriadku, uz to asi nedocitam...frcime zajtra na lyzovacku bez lyzovania, ale mozno aspon s bezkovanim. 😅

tirial, janusa- ja som akurat od tehotnej svagrinej dostala na Vianoce dva take pasy a mne sa to paci aj tak a brusko uz bude v januari a februari dost vypukle, tak sa to bude hodit, ono tam clovek dobre skryje tie nizke nohavice, ktore si zachvilu poriadim, kedze sa zmestim asi len do troch 😀

Prajem este vsetkym dopredu stastny novy rok, aby sme co najlepsie dotehulkovali k zdravym vonavym babätkam...ja sa strasne na buduci rok tesim 😅

bihan
27. dec 2009

tiriel, pás asi kupovať nebudem.. alebo max. jeden, radšej mám tehotenské tričká 🙂

A veľké brucho v lete je predsa super, žiadne zbytočné obliekanie 😎

tiriel
27. dec 2009

rosi,a nemožeš sa s tým odfotiť? aky je to materiál?nejaky tenký ?

kila
27. dec 2009

Tehu pás kupovať ani ja nebudem. A už sa teším ako budeme parádiť v lete s bruškom! 😀

anxuska
27. dec 2009

Ahoj, tak ja som nemala ani jednu striu a pribrala som 16 kg 🙂
ničím som sa nenatierala a tiež si myslím, že je to dedičné 😉
zatial som len schudla 1,5 kg 🙂 ale bruško už vykúka
pozdravujem všetky nové tehulky, aj septembrovky. ja som minule mala termín 4.11 a rodila som 16.10 🙂
no neviem, či sa teraz dostanem do augusta ako tehulka 🙂

marija
27. dec 2009

no na brusko v lete sa tesim aj ja 😉 akurad som presondovala foto bruska z prveho tehu, fotila som sa podctivo kazdy tyzdem 😀 teraz nemam ani jednu fotku... nejako to zanedbavam 😅 no a brusko mi bolo aspon trosku vidno az v 24tt... to mam tolko cakat aj teraz??? Takze kym mi ho zacalo byt vidiet uz bola zima, dlha bunda, na to sal a samozrejme, ze ani v MHDecke ma nikto nepustil sadnut si... Takze teraz si aspon tento fakt uzijem a budem ukazovat brusko cele leto 😝

rosienka
autor
27. dec 2009

tiriel- je to uplne tenucka trickovina, urcite to nie je prebytocne obliekanie, aj na krize je to prijemne, mozno spravim raz foto, ale uz som zbalila fotak na zajtra 😉

rosienka
autor
27. dec 2009

anxuska- ja tiez pochybujem ze potiahnem s dvoma do augusta, ale ved to uz je jedno ci to je nakoniec jul, ci august, sme tu od zaciatku vsetky spolu a ktora kedy konci, na tom nezalezi 🙂

marija
27. dec 2009

rosienka to sinapisala pekne ;) u nas v januarovkach 2008 tiez niektore baby porodili v decembri a mali pri tom TP v januari, ale na tom nezalezalo lebo od zaciatku sme boli spolu v tej teme a dodnes si piseme ;) uz viac na FB ale aj tak 😵

Inak s tou kapustnicou ste mi ale narobili chute, mnam, mnam, dala by som si 😉 v psolednej dobe mi je furt zle, nech zjem cokolvek je mi zle, ak nezjem nic tiez mi je zle lebo som hladna... nech uz skonci toto obdobie pocitov jak na kolotoci...

janusa127
27. dec 2009

marija ja som tiež večne hladná a potom mi je zle tak sa stále musím pchať dačím 😀 aj večer o 10 😅

ja som si užila bruško aj cez zimu aj cez leto ale finišovať v lete to sa už "teším" ako mi bude horúúco 😅 fotiť začnem až po 10tt lebo teraz je tam ešte hojne slaninky 😀

marija
27. dec 2009

No ja praveze nemam na nic chut, ked uz nieco zjem lebo mi je zle od hladu tak mi je zle z toho, ze osm nieco zjedla 😀 a tak dokolecka...

No aj ja zacnem coskoro fotit brusko, len sa mi zatial este nejako nepodarilo 😝 ale ked som videla brusko den pred porodom 😀 no zbohom v tom teple to bude fakt zaberak...

lenadka
27. dec 2009

ahojte, ano som necitala vsetko co ste popisali-to sa neda 😀 😝 uz som doma od nasich, otec nas bol s malou vziat, lebo doma bol cirkus a zajtra ma ist mala na rehabku a mm volal ze pre nu pride a nechcela som ju pustit samu tak som spat 😝 😔 teraz mm okolo mna beha ako s nasolenou ritou, dostal sfuka od nasich aj vasich /svokrovcov/, ale men je total protivny, som na neho strasne nastvata a neviem kedy a ci vobec ma to prejde 😝 😠

inak dnes mi bolo chvilu tááák strasne zle-mala som bolesti krozou a brucha ale take ze mi az slzy isli a ochkala som ako pri porode-veru nebolo mi vsetko jedno 😝

a jupi nevolnosti uz ustupuju 🙂

lenadka
27. dec 2009

pas si asi tiez nekupim, jedine ak taku sadu dam link co sa mi celkom pozdava 😉
http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat...

marija
27. dec 2009

Lenadka to je fakt kraaaasne 😉 ja som inak nejako pocas tehu neriesila tehu oblecenie.Mala som jedne tehu rifle a to bolo vsetko. Tricka sa teraz daju kupit take, ze vyzeraju ako pre tehulky a vobec niesu :D terajsia moda je taka ze aj s bruskom sa narvem do akehokolvek modelu :D

janusa127
27. dec 2009

lenadka 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6574031 ja som myslela tiež tento 😀

tea333
27. dec 2009

Ahoj baby, ake boli sviatky?

lenadka
27. dec 2009

no vlastne je to to iste, len v inej farebnej kombinacii 😀

marija, ja som mala 2 rifle, ale do jednich som sa nezmestila cele tehu, do tych druhych ano a tie som potom nosila...a teraz som od mm dostala take krasne fialove predlzene tricko s dl. rukavom strihnute pod prsiami s maslickou s takej upletoviny akokeby strikovane-no krasne a da sa vyuzit ako tehulacke aj normalne 🙂 inak pri prvom som nosila mamine tricka-ona je taka objemnejsia 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre