♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
23. mar 2010

ikulka blahozelam k dievcatku a niki k chlapcekovi..... uz co je medzi nozkami nech je , len nech sa nam zdrave narodia... 😀 😀 😀

ikulka
23. mar 2010

miška presne tak mne bolo jedno čo mi povie hlavne mi spadol obrovský kamen ked povedal, že je všetko ok
🙂

marija
23. mar 2010

Miska ako pozeram ty mas medzi detmi 9 rocny rozdiel 😀 to ste tak planovali, alebo to druhe bolo neplanovane? ja si neviem predstavit, ze by som mala taky velky rozdiel medzi detmi 😀 asi to bude tym, ze prve som mala neskor a na to druhe by som si uz po tej 30 az tak netrufla. Teda, chcela by som uz mat svoj pokoj 😝

abbey1
23. mar 2010

Ahoj Denisočka.Po spustení nového koníka mi nechcelo zobrať heslo ani po zmene.Potvrdili mi ho na mail,ale pri prihlasovaní ani za svet.Tak som to vzdala a som o 1 lepšia.Inak super fotka.Marija,nestraš nás postaršie.Akože by si si po 30 netrúfla?Je pravda,že už sme si odvykli od malých detí a zasa si trošku užívali voľnosť,ale snáď to nebude také zlé.A naše bábätká budú mať veľkých pestúnov-súrodencov.

marija
23. mar 2010

abbey 😀 ja nestrasim, ja len pisem, ze neviem akoby som to zvladla ja 😀 ale ako vravim, ja mam mensie prve babo ako vy takze u mna sa to rata inak 😀 kym by som cakala kedy bude mat mala 9 alebo 12 rokov uz by som mala pod 40 😝

lenadka
23. mar 2010

u nas sa pri teste na tehu cukrovku nepije uz blevajz, staci zjest 2 biele rozky s 2 trojuhol. syrcekami a prist o 2 hodky na odber krvy. Mne sa zda tiez dost dolezite vediet ci ju mam, ved cukrovka je nebezpecna! Ked mi minuly tyzden bolo tak vselijako na odpadnutie v praci sama som isla do poradne zdravia u nas, nech mi z kvapky krvy zistia cukor /bola som 2 hodky po ranajkach/ a odmeraju tlak...cukor bol ok ale tlak som mala nizky, aspon som vedela preco sa mi vsetko toci 😅

lenadka
23. mar 2010

marija a evitka drzim palce na morfo UTZ 😉

nikitka, juj a teraz ruzove menit za modre 😅

lenadka
23. mar 2010

ikulka aspon mas o vybavicku postarane 😀 mala bude velka hrda sestra 🙂

michaela80
24. mar 2010

marija s prvym som otehotnela v 19 tich..tehu bola jedna velka katastrofa a predcasny porod.... cize bolo mi povedane ze tri roky po cisaraku nemam planovat...a zase ohladom maleho ze take dietatko treba vypyplat ....takze sme sa neponahlali, ked mal maly 2,5 roka isla som do skoly a to som uz mala aj firmu takze to boli ine soky ako skusky ,pracovne stretnutia a k tomu sa babo velmi nehodilo....ked som spromovala tak mm bol akurat na 6 mesiacov v Anglicku....potom sme prerabali novy byt takze zase nic....a potom sa nedarilo par mesiacov....cize tak sme dospeli ze medzi deckami bude 9,5 roka.....ale myslim si ze ci 5 rokov alebo 9 rokov tak ci tak je ten rozdiel uz velky.... 😀 😀 😀 😀

bihan
24. mar 2010

Michaela, ja by som povedala, že keď je rozdiel medzi deťmi viac než 3r, tak už je to skoro jedno.. ten odstup je tam pomerne veľký, či už v type hier, záujmoch a pod... tých 9r je zase fajn v tom, že väčšie dieťa už nemá dôvod žiarliť, dobre to chápe, dokáže rodičom pomôcť z vlastnej vôle, nie donútenia..mne by taký veľký rozdiel vôbec nevadil 😀

denisocka
24. mar 2010

dobre ranko

bihan
24. mar 2010

Deni čaf 🙂

denisocka
24. mar 2010

bihan sevas. myslím,že ako píše bohan. už rozdiel nad 5r je jedno aky. my sme medzi segrov 4r a bola to katastrofa . naša učitelka v MŠ mi minule vykladala že z psychol.hladiska je najlepší vek- rozdiel pre surodencov do 3r ,aby aj tie hry a vsio bolo ešte v ramci normy. ale zas,mať rozdiel 9 a viac rokov ma aj pozitiva,že ten starší je už natolko rozumný,že ti s dieťatkom pomože ,

denisocka
24. mar 2010

ja som si dnes nachystala,že idem variť zas halušky s kys.kapustu ,bože už večer som chcela,ale ordinácia ma zmohla. tak si ich teraz spravím a budem ich mať na desiatu,obed aj večeru a ešte zajtra a možno ostane aj na pozajtra 😀

bihan
24. mar 2010

ja ti dám bohan 😅 😝

denisocka
24. mar 2010

išla som sa opraviť,sorry.tak mne často pri tebe vypadne bohan,tie I a O su blizko,tiež si si mohla dať iny nick

bihan
24. mar 2010

ja mám super nick, žiadny iný nechcem.. ale neboj, nie si prvá ani posledná, čo mi nadáva do bohanov 😀

michaela80
24. mar 2010

no sak uvidime ako sa maly fesak bude spravat ked sa mala narodi...zatial je to fajn....ja mam rozdiel s brachom 4 roky a segrou 12 rokov...s brachom by sme sa najradsej pozabijali v puberte a so segrou uplne perfektny vztah... teraz uz aj ona oslavi 18 takze uz si rozumieme aj s brachom ,lebo sme uz dospeli do toho stadia ze jeden druhemu nerobime naprieky...

uvidime co cas prinesie a ako maly bude reagovat....a ako sa spravat...uz je samostatna jednotka, takze ja budem zase kopu casu venovat sa malej tak ako jemu ked sa narodil.... 😀 😀

denisocka
24. mar 2010

škoda že mi nepreklepne do boháčov 😀

leteku
24. mar 2010

Dobré ránko. My tiež budeme mať veľký rozdiel skoro 5 rokov ale čo už. Občas to proste nevyjde tak ako človek chce a musí sa prispôsobiť. Ale ja si to teraz zase užívam, že je Terezka už dosť rozumná a všeličo jej už môžem povedať a o všeličom sa rozprávame. Na drobčeka sa veľmi teší aj keď si podľa mňa neuvedomuje všetky dôsledky čo jej z toho vyplynú. Ja mám so segrou rovnaký rozdiel a teda nič moc ale ono je to u nás o povahách - úplne rozdielne zmýšľanie. Sestra má dve deti s rozdielom1,5 roka a tiež je to katastrofa, vôbec si nerozumejú. Tak ťažko hovoriť čo je lepšie.

denisocka
24. mar 2010

leteku,moj MM su po sebe po roku a pol tuším - segra - on - brat - a o 15 či kolko r. svagrina , tak mi sam tvrdí,že on a brat s rozdielom necelých 2rokov že katastrofa,že amen.že sa žrali jak psy pre hračky a auta

bihan
24. mar 2010

My máme so sestrou 3r a žrali sme sa tiež, ale u nás bol problém v niečom inom než veku 😉 Teraz sme najlepšie kamošky a nedala by som ju za nič na svete.

leteku
24. mar 2010

Ono to podľa mňa zaleží na povahe detí. Také to naťahovanie sa o hračky je asi jasné, ale ide o to či si celkovo budú rozumieť. No a puberta to je kapitola sama o sebe. Neviem si ani predstaviť terezku 15 ročnú a mimčo 10 chalan. Fú to bude.

michaela80
24. mar 2010

fakt ze tam nehra ulohu len vek, ale aj povaha a ine faktory....je mozne ze aj moj "skoro" pubertak zacne ziarlit.... a je mozne ze ten kto bude mat 2 -3 rocny rozdiel bude mat vsetko v pohode bez komplikacii...

michaela80
24. mar 2010

leteku to som zazila ja s brachom a bola to katastrofa... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
24. mar 2010

dobre ranko

bihan
24. mar 2010

Ja si nemôžem pomôcť, ale keď si predstavím 13r Sáru a ak čakáme chalana, tak bude mať v tom čase 10.. to bude katastrofa tak či tak 😅 😀 Puberta je katastrofa sama o sebe 😀

michaela80
24. mar 2010

mne sa zda ze u nas uz zacina....sem tam tie pubertalne nalady.... akosi skor teraz prichadza na tu mladez ako ked my sme boli v ich veku...

evitkamalicka
24. mar 2010

ja si to zatial pre istotu este nepredstavujem

leteku
24. mar 2010

Tiež sa mi zdajú tie deti v dnešnej dobe skorej vyspelé. Tak ten vek som asi prestrelila, ked terezka bude mať 12 a krpec 7.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre