♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
24. mar 2010

Didulka kukla som brusko, WOW 😵 tak ja sa so svojim mozem strcit niekam 🙄 urobim si fotku aj oblecena v nejakom takom obtiahnutom tielku mozno potom bude vyzerat lepsie-vacsie a koncom tyzdna pridam na Kona 😎

nikitka231
24. mar 2010

ikulka gratulujem k dievcatku 😉 bola si s panom dr spokojna??zlaty nie??som tam bola skoro 40min 😝
a ja konecne pridavam foto z 3D sona ako dokaz aj turecky sed s pimpasom 😀

marija
24. mar 2010

Pipi a ty si nemala predtym napsiane ze cakas druhe dievcatko? 😨 ci sa mi to poplietlo? 😀

evitkamalicka
24. mar 2010

tak akurat dosla postielka

marija
24. mar 2010

Nikitka dobre fotky a ten pipik sa teda prehliadnut fakt neda 😀

pipi1211
24. mar 2010

mari nie nie, ze vraj je to chlapcek no uvidime este v pondelok ci sa nam to definitivne potvrdi. ja som chcela velmi este jedno dievcatko, ale tesim sa uz ajna chalana 😀

didulka ty mas fakt velike brusko 😀 😀 😀 😀 jak taky 30tt to vyzera 😀 😀 😀 😀 😀

januliatko1985
24. mar 2010

marija, potom napis jak dopadol morfo, drzim palce

evitka, my objednavame postielocku po velkej noci, aj to hniezdo aj zavinovacky, idem to objednat cez net

didulka, kraasne brusko, tak sme skoro v rovnakom tyzdni, ale ja mam ovela mensie, asi aj preto, ze som taka utlejsia🙂

my sa dufam dozvieme pohlavie v utorok na poradni, lebo uz od 16tt nas dr natahuje, ze raz chlapcek ptom zase dievcatko, a ja uz som velmi zvedava, chcem kupovat vybavicku 🙂

maculienka123
24. mar 2010

baby,prisli mi postou svadobne oznamenia a vobec sa mi nepacia.som uplne nestastna z toho ☹

evitkamalicka
24. mar 2010

janulka my sme objednali komplet s baldachynom, hniezdom, matracom, oblieckami aj vyplnami

marija
24. mar 2010

Pipi a didi ja som mala take fakt v 30tt s malou 😝 ale zas didi podla mna tebe uz nebude velmi rast takze dost dlho budes mat stale rovnake brusko.

marija
24. mar 2010

Jani dakujem, dam potom vediet ako som dopadla 😎

Maca su ine ako na obrazkua lebo preco sa nepacili, ved ste si ich sami vyberali ci?

lulusha
24. mar 2010

cauko kocky! gratulujem nikitke a ikulke k pohlaviu 😉 my mame morfo o tyzden u Slezaka, pojde so mnou aj manzel, jupiii!!!! ja dnes budem vegetit, navarim rizoto, vcera som robila pangasia- mnaaaaam, taku lahodku som uz davno nejedla, super recept mi dala kamoska - na mandliach.

maculienka123
24. mar 2010

no su take z obycajneho papiera tvrdeho a na foto vyzerali inak,ale co jedny oznamenia,kaslem na to,ved svet nespadne,akurat ma troska poohovaraju,ze co som to vybrala 😉

evitkamalicka
24. mar 2010

my sme mali take vesele oznamenia, ked najdem foto, pridam

denisocka
24. mar 2010

tak už desiatujem halušky s kapustou, pomaly pojdeme vonku a poobede vas prečítam

inač,dnes mam taky výtok ako mala lucy - taky ako sopel 😕

evitkamalicka
24. mar 2010

deni ty mas teraz nejaku haluskovu maniu

bihan
24. mar 2010

my sme dnes mali granadír 😀 Malá mi ho ofrflala, tak skončila v posteli bez obeda...

Macu, neboj, z oznamka sa nestrieľa, aj keď verím, že ťa to sklamalo... naše som vyrábala ja sama, sama som ich dala tlačiť na papier, ktorý som si vybrala, tak som to mala všetko pod kontrolou.

captainka
24. mar 2010

maci jasne kasli nato...aj horsie veci sa stavaju ... hlavne ze bude svadbicka, ze sa lubite a cakate male skvrniatko...to je dolezitejsie ako nejaky kus papiera 😉

marija
24. mar 2010

Lulusha ja idem dnes k nemu 😉

Maca presne tak, oznamenia nie su az take dolzeite, ine veci su hlavnejsie 😉 a zas keby bolo vsetko tip top nebolo by na co spominat 😉 u mna na svadbe na obrade na urade si nas svedok zabudol doma obciansky a tam je vsetko rozratane na minuty 😝 este ze obrad bol v Petrzalke a tam isto byva aj on, tak utekal domov pre OP a mali sme asi 10 minutovy sklz 😀 a po obrade ked uz vsetci hostia nastupili do busu, ten sa pokazil a nevedel nastartovat... a to sme sa mali viest z Petrzalky do Horskeho parku a bus plny ludi. Tak svadobcania chlapi v tom teple roztlacali autobus 😉 no a moja sestra mala na starosti jedinu vec a to zoznam hosti a kto kde sedi, pri akom stole a jasne, ze ho nechala doma 🙄 tak este ze som to mala v hlave kde kto sedi a s kym, ale mierny chaos hned na zaciatok. Ale dnes sa tomu smejeme a je na co si spomenut 😀

evitkamalicka
24. mar 2010

my mame hraskovu polievku a palacinky

maculienka123
24. mar 2010

tak dik za povzbudenie,snad ma to prejde.

ja idem varit morcacie rezne s kasou a salatikom.

pipi1211
24. mar 2010

macu a kedy mate termin svadby akosi som to prehliadla 😅 😅 😅 my sme sa brali ked mala Momo rok a dva mesiace a bolo to uplne super ze bola s nami, ja som aj akurat prestala kojit tak som si mohla aj vypyt trosku tak to bolo fajn 😀 my sme tusim mali oznamenie len cez mail 😵
joj keby sa tak malemu chcelo prist na svet 8.augusta to by bola parada lebo sme sa brali 08.08.08 tak by sme mali darcek na 2.vyrocie 😵 😵 😵 😵

januliatko1985
24. mar 2010

macu, nic si z toho nerob, svadobne oznamenie nie je az take dolezite, my sme mali take uplne jednoduche, navrhla nam ho kamoska za super cenu a bolo 😉

januliatko1985
24. mar 2010

ja mam dnes na obedik parene buchticky a este nejaku polievku rychlu spravim a a bude, ja buchty milujeem....

pipi1211
24. mar 2010

noja vobec neviem co dnes na obed asi tiez urobim halusky s kapustou 🙂 len uz neviem ako dlho mam kapustu v chladnicke, snad bude este dobra 😅

denisocka
24. mar 2010

maly ma obdobie "puberty" a vzdoru ako vyšite,už si to mam chuť hodiť 😔

rubinka
24. mar 2010

Ahojte baby, vás prečítať je asi nemožné tak dúfam že ste všetky ok a že sú tu samé dobré správy 😉

Ja mám zajtra poradňu a mali by byť aj výsledky tipple testov.

Ozaj hodila som fotky nášho kočíka do albumu. 🙂

nikitka231
24. mar 2010

macu toto ani neries..hlavne ze budes stastna a uzijes si svadbu ..stavaju sa aj horsie veci ..ako spaleny zavoj v den D a ine katastrofy... 😀

januliatko1985
24. mar 2010

joo, ste mi pripomenuli svadbu a uz si aj pozeram fotky z tej nasej,aaaachhhh 😵

bihan
24. mar 2010

a ja som sa práve dozvedela, že 30.4. sa budú brať naši kamaráti 😵 Len neviem, do čoho sa idem napratať 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre