♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
24. mar 2010

Lulusha Lucia krasne fotecky 😉 aj uces si mala pekny. Ty sa zas s manzelom nepodobas vobec 😀 on svetly a ty tmava 😉 inak aj my sme viezli v takom aute, len bolo tmavomodre 🙂

marija
24. mar 2010

Lucy krasne fotecky, modelka sa v tebe nezaprie 😉 a tie saticky na psolednej fotke to boli popolnocne ci len tak na foto? Ty si mala asi tiez svadbu na jar ked tam tak krasne kvitli stromy.

witchka
24. mar 2010

jej lucy, ved tie fotky si pamatam z MS, krasna nevesta si bola a tie satky naposlednej fotke, ze wow a cista zavist 😀

lucy1990
24. mar 2010

Marija, tie saty boli popolnocne, ale ja som sa prezliekla uz niekedy o 10tej 😀 a su uplny skvost, len sa hnevam, lebo sa mi zapatrosilo cd zo svadby kde mam aj rodicov, tieto saty a tortu atd 😠 boli dve cd - jedno na web, a na druhom vsetko ostatne a ja som to poziciavala rodine, nech si urobia fotky, a nevratilo sa 😢 skusim sa este spytat tej fotografky, ci ich nema zalohovane....a tie saty som kupila v parndorfe v Escade 😵

lenadka
24. mar 2010

nikitka fotky maleho nemaju chybu a ten PIPIK 😀

lucy1990
24. mar 2010

Jeeej, akurat si pozeram album z priprav, cize to bolo niekedy na zaciatku roka 2008 a uplne som zabudla co som tam povkladala napr. http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI... 😵

rubinka
24. mar 2010

Lulusha, máš pravdu sú podobné, aj ty si mala nádhernú kyticu 🙂

Baby krásne fotky sem dávate 😉

nikitka231
24. mar 2010

lenadka diky....som rada ze som tam bola...zazitok 100perc. 😎

lulusha
24. mar 2010

dakujem pekne marija 🙂 ja som inac povodne svetlovlasa, ale odkedy som si raz bachla tmavu farbu, neviem sa jej zbavit a chemicky si ju nechcem oprat 😒 veru, to auticko nema chybu 🙂

bihan
24. mar 2010

Tak aj ja pridám.. veľa mi toho na MS neostalo http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum... nemám už veľmi na zverejňovanie fotiek kade-tade náladu 😀

rubinka
24. mar 2010

Bihan, krásne fotky 🙂

lulusha
24. mar 2010

juj baby, ako tak pozeram vestky tie fotky a aj to video od janky... az mi slzicky isli do oci... a bihan, krasna nevesta si bola s bruskom 🙂

didulka85
24. mar 2010

Marija ta torta bola sacherova... Vlastne to boli tri sacherky. Manzelova teta z Anglicka ich doozdobovala. Bola velmi pekna, ale nechutila dobre. U nas je taky zvyk, ze kazda rodina prinesie na svadbu tortu. Ja som mala 20 toriet. 😀

pipi1211
24. mar 2010

lucy ja som uz minule kukala tvoje fotecky, fakt pekne tusim mame aj jednu rovnaku pri Dome sv. Martina pri tom zabradli 🙂

lucy1990
24. mar 2010

Jeej pipi, ano, az teraz som si to vsimla 😀

pipi1211
24. mar 2010

inak baby co ste z Ba a blizkeho okolie mohli by sme sa niekedy stretnut, nie? 🙂

lucy1990
24. mar 2010

Ja som za 😀

pipi1211
24. mar 2010

kto tu je este z Ba? tusim nas je viac 🙂

denisocka
24. mar 2010

Marija uz urcite vie,ci ma pipika ci pimpu

evitkamalicka
24. mar 2010

tusim na 15:50 ci tak nejako mala ist....tak som zvedava

denisocka
24. mar 2010

😀 15:15 pamatam

denisocka
24. mar 2010

už je doma MM , tak hadam ma "zbaví" dieťaťa aspon na hodinu,že si kuknem tie vaše albumy

evitkamalicka
24. mar 2010

ano uz som to nasla, som sa pomylila

denisocka
24. mar 2010

už začínam mať nadej,že maly sa chystá von s mm,ked teda nechYti ten zachvat vzdoru

evitkamalicka
24. mar 2010

my sme este von neboli, lebo este furt cakam toho posraneho kuriera s golfkami

michaela80
24. mar 2010

no moj sa niekde zase "flaka" s kamaratmi z dvora , urcite hraju na ihrisku futbal....aj ja si lezkam vyvalena na gauci.....ach nic sa mi nechce...

snehulienka24
24. mar 2010

evit potom odfot 😉

michaela80
24. mar 2010

evi ake golfky si objednala
pre Adamka_

evitkamalicka
24. mar 2010

baby nic extra, take obycko, my uz viac menej len chodime, ale potrebujem ich ked pojde maly v lete k nasim na 2 tyzdne v tom case ked budem rodit, lebo kocik-kombinaciu potrebujem mat doma

evitkamalicka
24. mar 2010

taketo len v zltom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre