• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ja som inač stale mala sdievčenskym velky problem,preto som si zmyslela Noemu :wink: , no a teraz som si zmslela tu Liu,lebo kamoška ju ma a krasne to znie - Lianka či Lia
24. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ba,ani dotyčnemu dieťatku od ktoreho to je ešte nezaruči,že to pomože.
24. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to amš ako ked čakaš na darovanu obličku,proste to musi sedieť tip top a ešte dufať,že to telo prijme
24. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej ale ked je to tvoja vlastna pupocnikova krv, komu uz to moze sediet viac ako tomu komu patri? ci, bo nechapem :sweat_smile: ale citala som, ze sa da pouzit ta pupocnikova krv len pri niektorych ochoreniach nie pri vsetkych a tych ochoreni je malo pri ktorych by vedela pomoct. Musim si to ale poriadne prestudovat.
24. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Varim fazulovu polievku. Volal manzel, ze sa mam o svoje brucho postarat, lebo bude dlho v praci. Tak som vytiahla moje kucharske casopisy.
Este nikdy som nevarila, okrem prazenice.... U nas vari manzel. Ja upratujem.
Co sa tyka pupocnikovej krvi... Podla mna sa to oplati. Zevraj ta krv moze byt pouzita aj pre rodicov, nielen pre dieta a jeho surodenca. Co ked nahodou ju nedam odobrat a nahodou sa nieco stane?!
24. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj ani to,ak dieťa ochorie a ma svoju krv odloženu nezaručuje,že bude vhodna na "pomoc" . teda čo aj viem,fakt sa treba asi nato kuknut a počitať aj skusenosti
24. mar 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didul,tak to budeš prdieť celu noc :grinning:

no a ak ju daš odobrať a nebude vhodna na použitie,tak čo sa stane? skus tu najst temu o pupoč.krvy a poriadne preluskať . skladovať sa tiež da len tuším 5rokov
24. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dida tak fazulovu polievku som este ani ja nevarila :wink: to moc neviem,a le inak varim vsetko :grinning: aj mam vyucny list v odbore kucharka :sweat_smile:
24. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/odber-pupocnikovej-krvi/?page=1

nahadžeš fazulu,korenie a variš,zeleninka / mrkva a zemiaky / kus neskor a zahustíš zapraškou s muky,oleja a červ.papriky a sol
24. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no recept poznam, ale este som ju nevarila :grinning: manzel lubi len maminu fazulovu tak naco budem ja varit ked ona nam navari :dizzy_face:
24. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni no a nasla si tam v tom darovani ci je to spoplatnene?
24. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj manzel vzdy niekolko krat prevari fazulu, aby sme z nej neprdeli. :grinning: On napriklad vari fazulovicu bez zeleniny, so smotanou na varenie...
24. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja som nezvladla zaprasku... Ako by som nadavala...
Majte sa krasne, za chvilku mi pride muz.
24. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didu :grinning: aj ty sa maj krasne.
24. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej dalsie dievcatko, vitaj v klube marija :wink: a ridny cvalicek to je, ved nas vsetkych predbehnes s tym pidi bruskom :grinning:

inak mna dnes zacal trochu boliet pupok od toho, ako sa mi zacina vyduvat...domcek sa zväcsuje :dizzy_face:
24. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kočky konečne som vás preluskala...
marija gratulujem k druhému dievčatku, budeme to mať rovnaké :wink: :slight_smile: no veru tei miery má raidne oproti mojej škvarke ale mne napísali podla rozmerov že 19+1až19+6
no my tiež ešte nemáme vybraté meno ani pri malej som dlllho nevedela aké dať, ale alexandra sa mi vždy páčilo pripadalo mi také iné a nakoniec to dopadlo tak že tu v dedine je 5 sašiek v podobnom veku :unamused: teraz som rozmýšlala nad karin/karina je to v kalendári v jeden den s alexandrou tak by oslavovali spolu......len mm o otm ešte nevie :grinning: tak som zvedavá čo povie.....
24. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte k tým svadobným fotkám boli ste úúúžasné nevesty a máte krásne fotky. ja som sa vydávala pred 7,5 rokom a máme len fotky papierové a akosi nebol čas ich zoskenovať ale musíms i k tomu sadnuť a nejaké pridám. a závidím vám to krásne počasie ja som sa vydávala v oktobri ale také počasie ako sme mali my neprajem ani najvačšiemu nepriatelovi....bola príšerná zima, víchrica, lialo ako z krhly ked som vyšla von som nevedela či držať závoj či suknu no hruuuuza a v mojom biedmom korzete som skoro zamrzla......
24. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka super napad s tym menom a obe su pekne, aspon by si nezavideli darceky a bola by jedna velka oslava :wink:

marija, nuz mas dilemu ako ja druhe dievcenske meno...ale co moze byt lepsie ako taketo starosti? :grinning:

a nevesty ste boli vsetky krasne, trvalo mi vecnost kym som to preluskala..asi preto ze som sa v tom vyzivala :sweat_smile:
24. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,
zasa sa nestíham čudovať, koľko ste popísali a vopred vzádam dočitovanie - radšej sa s bambuľkou vyhajáme doružova :grinning: .
Dúfam, že ste všetky v poriadku a pekne priberáte ako ja :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už mi bruško pekne vytŕča, aj ľudia si ho začínajúú všímať :slight_smile: .
No, ideme hajnúť, dobrú nôcku :slight_smile: .
24. mar 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja som doplnila novy svadobny albumik a pridavam sa k ostatnym krasnym nevestam....ach, krasny to bol den, ci dokonca dva, kedze sme mali dve svadby vo Svajciarsku a v Bratislave...ale su to uz roky, tak som to musela nascanovat:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/rosienka/album/buduci-rodicia-sa-svadbia/
dobru noc
24. mar 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,dnes mi šimona vzala svokra ,tak mam v plane popratať v rámci zdrav.stavu a poprat a vylihovať
25. mar 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

ja uz periem v plnom prude
25. mar 2010 o 07:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nemam fotky od fotografa, fotil nas svagor nasou zrkadlovkou, memam fotky na MS tak ich supnem sem :sweat_smile:
inak sme mali dost teplo a to bol 9 maj a pocas vecere aj sprchlo a potom bolo zas pekne :slight_smile:
25. mar 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,si dačo zistovala o pupoč.krvi v teme SNV? bo som zahliadla len posladnu stranu a hore že sofii nestihli vziať,tak či si dačo nezistila
25. mar 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ja pupocnikovu krv nedavam odobrat a ani pri Adamkovi som nedala, nie som toho zastancom
25. mar 2010 o 07:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,ty sa s tými rovnými vlasami ane nepodobáš :grinning:
25. mar 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela žes te sa o tom bavili,ta nič. ja by som dala,ale odobrať do toho verejneho regostra,nech posluži komu sa hodí
25. mar 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, to iba susana chcela vediet aky na to mame nazor
25. mar 2010 o 07:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,a to tak zhodne sa tam bavili o tom ako aj my tu?
25. mar 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok